Smok Starodawny – aktualizacje,..tylko świnie…

Franciszek w Marsylii wzywa do „wstrząsu sumienia” i przyjmowania migrantów.

„Bądźmy poruszeni historią wielu naszych braci i sióstr przeżywających trudności, którzy mają prawo zarówno do migracji, jak i do niemigrowania, i nie zamykajmy się w obojętności. Historia wzywa nas do wstrząsu sumienia, aby zapobiec zatonięciu cywilizacji” – podkreślił Papież Franciszek podczas sesji zamykającej III edycję Spotkań Śródziemnomorskich, która dziś odbyła się w Marsylii w Palais du Pharo.

„Ci, którzy u nas szukają schronienia, nie powinni być postrzegani jako ciężar, który trzeba dźwigać: jeśli będziemy ich postrzegali jako braci, będą dla nas przede wszystkim darem. Jutro obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Bądźmy poruszeni historią wielu naszych braci i sióstr przeżywających trudności, którzy mają prawo zarówno do migracji, jak i do niemigrowania, i nie zamykajmy się w obojętności. Historia wzywa nas do wstrząsu sumienia, aby zapobiec zatonięciu cywilizacji” – powiedział.

Przyszłość oparta na braterstwie 

Papież zaznaczył jednocześnie, że integracja jest procesem żmudnym, ale dalekowzrocznym, ponieważ – jak powiedział – przygotowuje przyszłość, która, czy nam się to podoba, czy też nie, będzie razem lub jej nie będzie. „Asymilacja, która nie uwzględnia różnic i trwa rygorystycznie we własnych paradygmatach, sprawia natomiast, że idea przeważa nad rzeczywistością i zagraża przyszłości, powiększając dystanse i prowokując gettoizację, która podsyca wrogość i nietolerancję. Potrzebujemy braterstwa jak chleba. Samo słowo „brat”, wywodzące się z języka indoeuropejskiego, ujawnia źródło związane z odżywianiem i utrzymaniem. Utrzymamy się tylko wtedy, gdy będziemy karmić najsłabszych nadzieją, przyjmując ich jako braci” – dodał.

Źródło: VATICAN NEWS

Najpierw Merkel, teraz Franciszek wzywa do przyjęcia Apokaliptycznej Bestii. Błagam, nie dajcie się zwieść! To jest podstęp szatański, by wyplewić chrześcijaństwo, by wprowadzić chaos i śmierć. Niech papież zabierze swoich bezbożnych braci do siebie, do Watykanu, zawieźcie mu wszystkich z Lampedusy, niech się asymilują w Watykanie. Dziś już nie ma żadnego znaczenia, która bestia obejmie Piotrowy Tron, czy będzie miała imię Franciszek, czy Migranci – wszak to ten sam duch. Franciszek to wilk w owczej skórze. Przyniósł zagładę Kościołowi, przyniesie i Europie, przyniesie i światu. Błagam, nie dajcie się zwieść! Popatrzcie na Francję, Niemcy, Hiszpanię czy Włochy. To dopiero początek boleści tych, co dali się zwieść. Nie byłoby tego, gdyby nie odrzucili Chrystusa. Będą mieli to, co sami wybrali.

Wołam dziś do Polaków, moich rodaków, nie dajcie się zwieść! Idźcie wszyscy na wybory, weźcie karty referendalne i powiedzcie NIE apokaliptycznej bestii. W przeciwnym wypadku zginiecie wszyscy. Nie dajcie się nabrać na pseudo pobożne słówka, o sumieniu i godności, o miłości i równości. Tak szatan małpuje Boga, by nas zniszczyć. Taki jest jego cel.

Przypomnę, co wam powiedziałem na rok przed atakiem migrantów na Polsko-białoruskiej granicy. Powtarzam, na rok wcześniej, a nawet ponad rok! Jak wszyscy wiemy początek kryzysu migracyjnego w Polsce miał miejsce latem 2021 roku, zaś pierwsze moje publiczne ostrzeżenie jest datowane na 15 marca 2020 roku. Dlatego nikt dziś nie może zarzucić mi kłamstwa lub własnego widzimisię. Przekazałem wam proroctwo, które się wypełniło na waszych oczach. Mówiłem do rządzących: Zamknijcie granice, gdy będą oblegane. Nie otwierajcie granic, choćby wam brak miłosierdzia zarzucali. Czyż tak się nie stało? Sami w sercach odpowiedzcie.

Są też proroctwa które mówiły, że Polska dostanie mądrych polityków. One się już wypełniają – na naszych oczach. To przez Łaskę Bożą Polska została zachowana, bowiem Mądrość Boża spłynęła na umysły rządzących i zamknęli granice, ocalając Polskę, nas wszystkich, młodych i starych, wierzących i niewierzących, mądrych i głupich – wszystkich! Niech więc nikt się nie chlubi swą mądrością, albowiem prawdziwa mądrość jest tylko przez Boga dana. Wkrótce znów staniemy przed wyborem, będziemy wybierać pomiędzy życiem a śmiercią. Co wybierzemy, to dostaniemy. Jeśli wybierzemy Chrystusa i Jego Prawo przetrwamy wszystko, gdyż Bóg jest ponad wszystkim, a możni tego świata będą wielkość i mądrość Polski wysławiać – tak będą musieli uznać Chrystusa. Czyż już się to nie stało? Jeśli odrzucisz Polsko Chrystusa – popatrz na zachodnie kraje, oni Go odrzucili! Co wybierzesz Polsko, umiłowana Ojczyzno moja?

Świadectwo I

Oto pierwsze moje wołanie: Do rządzących – opublikowano 15 marca 2020

Bądźcie gotowi na większą próbę, gdy bezbożni będą forsować polskie granice chcąc szukać schronienia. Zamknijcie je wtedy i strzeżcie, choć zarzucać wam będą, że miłosierdzia w was niema. Przypowieść o pannach mądrych i głupich niech wam przyświeca. […]

Świadectwo II

Oto drugie moje wołanie: Do rządzących – opublikowano 28 marca 2020, autor: apostolus13

Do Pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego

Szanowny Panie Prezesie,

proszę przygotować kraj na zbliżający się głód jaki zapanuje na świecie. Będzie tak wielki, że ludzie będą płakać za jedzeniem – to słowa Matki Bożej. Niech rolnicy i wszyscy ci, którzy mają kawałek ziemi sieją zboża, warzywa i zioła, niech hodują zwierzęta, niech wiercą studnie głębinowe – bo nie będzie wody. Drobne indywidualne gospodarstwa będą ratunkiem dla wielu.. Proszę zamknąć granice, gdy będą oblegane. Już czas, by Krzyż w godle przyświecał narodowi polskiemu. Króluj nam Chryste, panuj nam. Matka Boża pana wysłuchuje – wie pan o tym. U Niej, niech pan zawsze szuka rady i swe prośby wznosi. Niech Kościoły będą zawsze otwarte.

Szczęść Boże

Świadectwo III

Oto trzecie moje wołanie: Granica polsko-białoruska – opublikowano 4 grudnia 2021, autor: apostolus13

„Granica”

  • Chrońcie polskich granic, choćby nie wiem co, choćby nawet dziecięcymi trupami wyścielane były, choćby mówili że serca nie macie. Nie dajcie się zwieść! „Niech się nie trwoży serce wasze kiedy to wszystko przyjdzie”

Świadectwo IV

Do Pana Jarosława Kaczyńskiego

Opublikowano 19 listopada 2019, autor: apostolus13

Szanowny Panie Prezesie

Szczerze przestrzegam Pana przed drogą jaką wybrała Irlandia. Naród ten zamienił swą wiarę na mamonę – wyrzekł się Boga w imię dobrobytu. Kraj ten zapłaci za swoją przewrotność – już płaci.
W Irlandii Północnej weszły w życie przepisy liberalizujące aborcję, a niedługo zostaną dopuszczone małżeństwa jednopłciowe.
My chcemy Boga, Boga w którym jest życie, w którym jest wszystko. Jeśli Prawo Boże będzie w pańskim sercu, nikt i nic Panu nie zagrozi – ,,Jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam?”. Jeśli zaś zejdzie Pan z drogi prawości zostanie Pan strącony, tak prezydent, albowiem zna Bóg zamysły serc naszych. Dobrobyt nie jest niczym złym, jest dobry, ale tylko wówczas gdy jest dany przez Chrystusa, a Prawo Boże jest na pierwszym miejscu.

Proszę rozważyć moje słowa, szczególnie w maju.

Kamil Stanisław Banasiowski-trzynasty

To tylko kilka świadectw, jest ich znacznie więcej. Niebawem ukarze się moja książka, a w niej zostaną odsłonięte wielkie tajemnice. ŚWIADECTWO- To, co było. To, co jest. To, co będzie> taki ma tytuł.

PROŚBA

Oto moja wielka prośba, a nawet wezwanie: W dniu Wyborów 15 października ofiarujmy wszyscy Komunie Świętą w intencji naszej umiłowanej Ojczyzny – POLSKI

UCZYŃMY TO GODNIE – NA KOLANACH I NA JĘZYK

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Kamil Stanisław Banasiowski -13

PS. Ujawnione dokumenty i przedstawiona mapa, plan obrony Polski na granicy Wisły, nie ujawnia żadnych tajemnic, gdyż plan ten jest już nieaktualny. Ukazuje za to powtórkę z historii. Kiedyś powstał Pakt Ribbentrop-Mołotow, teraz widzimy drugi, Merkel-Putin. To zakulisowy podział Polski. Najsmutniejsze jest jednak to, że brali w tym udział „Polacy”.

Aktualizacja 24.09.2023 Słyszymy dzisiaj, że Niemcy po cichu finansowali napływ migrantów do Włoch. Nie zdziwmy się kiedy usłyszymy, że mają również swój udział w sprowadzaniu tych na Polsko-białoruską granicę. Wygląda to jak pomysł, na pozbycie się Prawicowych Rządów poprzez destabilizację Państwa i pogrążenie go w chaosie. I jak widać, patrząc na Włochy, nie jest to tylko element wojny hybrydowej Łukaszenki i Putina.

Aktualizacja 25.09.2023 – Ludzie psy przed dworcem w Berlinie z flagą lgbt. Cały świat obiegły zdjęcia z Berlina, gdzie „sfora” licząca ok. tysiąca ludzi-psów wyła i szczekała. Przechodnie byli nieco zaniepokojeni, bo stworzenia te były bez kagańców. Wszyscy, cały świat mógł zobaczyć braci papieża Franciszka z pod znaku LGBT wyjących i szczekających, dla których papież otwiera Kościół Święty wołając: „Kościół otwarty na wszystkich. Wszyscy bracia”. Możliwe, że to co ujrzeliśmy w Berlinie to zebranie w sprawie Synodu o synodalności, jakieś ostatnie konsultacje, zaś wycie i szczekanie to nowa forma modlitwy. Niech się proboszczowie przygotują i wyposażą kościoły w kuwety, by im „wierni” nie opsikiwałi konfesjonałów. Komunie Świętą chyba będzie trzeba podawać do misek, bo do łapy to już teraz biorą ludzie. Papież na pewno znajdzie sposób, by jego bracia LGBT byli nasyceni, może będą jeść z posadzki – nie wiem.

Tak szatan czyni z człowiekiem pogrążonym w grzechu, gdy człowiek odrzuci Boga i Boże Prawo, wtedy wmówi mu, że jest psem, kotem, krową czy jakimś „aktywiszczem”! Każe jeść mu trawę i wodorosty nazywając to wegaństwem. Tak wygląda człowiek umarły! Tak wygląda kres cywilizacji. Tak wygląda koniec świata.

Czy naprawdę chcemy, by tak właśnie wyglądała Polska, by w szkołach, sklepach i na polskich ulicach słychać było skowyt i szczekanie, miauczenie czy muczenie, by kuwety były porozstawiane w kościołach i publicznych toaletach, jak to się już dzieje w nowej zachodniej cywilizacji, by na sklepowych pułkach były dostępne jedynie trawa, wodorosty i robaki?! Tak, to nie jest żart, na zachodzie już są kuwety w publicznych toaletach dla ludzi identyfikującymi się ze zwierzętami!

STOP LGBT! STOP WYNATURZENIOM! STOP SZATANOWI! 15 PAŹDZIERNIKA

STOP SYNODOWI LGBT

WATYKAŃSKĄ BESTIE MOŻE POWSTRZYMAĆ TYLKO WIELKA POKUTA!

Aktualizacja 27.09.2013: Film Agnieszki Holland „Zielona granica” z wyróżnieniem watykańskiej Dykasterii ds. Kultury i Edukacji oraz Dykasterii ds. Komunikacji. W dniu 13 listopada Agnieszka Holland odbierze nagrodę w Filmotece Watykańskiej w obecności dostojników Kościoła. Film „Zielona granica” został nagrodzony przez gremium w Watykanie i może zostać puszczony papieżowi Franciszkowi. Jak to się będzie miało do stwierdzenia „tylko świnie siedzą w kinie”? – pojawiają się pytania. Powiem tak, jeśli ktoś chce kalać swoje oczy fałszem, zakłamaniem i obłudą – jego wola. Jeśli ktoś chce kalać swoje oczy bluźnierstwami – jego wola. Nie tak dawno wyświetlany był „Kler”, bluźnierczy paszkwil skierowany w Kościół, teraz powstał paszkwil skierowany w Polskę i cały naród polski. Nie oglądałem jednego i nie mam zamiaru oglądać drugiego, by nie kalać swoich oczu, finansując przy tym bluźnierstw, obłudy i zakłamania. Jeżeli już same zwiastuny są bluźniercze czy niegodziwe, to śmiało można powiedzieć: „tylko świnie siedzą w kinie”. Agnieszce Holland powinno się odebrać polskie obywatelstwo, a skoro w Watykanie się podoba, to może zostanie honorowym obywatelem Watykanu? Jakaż jest różnica pomiędzy filmem bluźnierczym czy niegodziwym i zakłamanym a filmem pornograficznym? Tak na marginesie – Czy to nie jest atak Watykanu na Państwo Polskie i jego obywateli? Wielka Rosja i źli Polacy, co podają szkło migrantom! „TYLKO ŚWINIE SIEDZĄ W KINIE”

„MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM”

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.