Kościół w chwili próby

Chwała niech będzie Bogu, Chwała Ojcu, i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Bogu.

Chwała niech będzie Bogu, i Matce Bożej Maryi chwała, za dar mądrości dla polskich biskupów i rządzących naszym krajem.

Słuchajcie tego co wam mówią i przestrzegajcie tego, bowiem czas pierwszej próby nastał, a będą kolejne, będzie także wielka woda, jak i brak wody będzie, albo odwrotnie.

Polska niech będzie dla świata przykładem, tak w wierze jak w działaniu. Maryi wszystko zawierzmy, Matka nas nie zostawi – nigdy.

Chwała niech będzie Bogu, za otwarte kościoły, za Najświętszy Sakrament, za wieczorne modlitwy. Nawiedzajmy kościoły, indywidualnie, by spotkać się z Chrystusem, zmawiajmy Różaniec o 20.30 – wszyscy. Szatan wygrał we Włoszech, lecz nie przemógł Polski. Bogu niech będą dzięki za Polskę. Nie lękajcie się, lecz módlcie, a wszystko przeminie. Módlcie się, by królował Chrystus, Pan nasz, a wszystko inne będzie dodane.

Do rządzących

Bądźcie gotowi na większą próbę, gdy bezbożni będą forsować polskie granice chcąc szukać schronienia. Zamknijcie je wtedy i strzeżcie, choć zarzucać wam będą, że miłosierdzia w was niema. Przypowieść o pannach mądrych i głupich niech wam przyświeca.

Do Ludu Bożego

Jeśli ko wam powie, że nie ma znaczenia w jakim kościele będziecie, w katolickim, prawosławnym, luterańskim czy jakimkolwiek innym, bo Bóg jest wszędzie – nie słuchajcie ich, bo to kłamcy i obłudnicy. Jeśliby jakikolwiek kapłan, a nawet papież, czy też sam anioł z nieba powiedział wam, że zbawienie jest jest możliwe poza Kościołem katolickim, Kościołem świętym, Jedynej Oblubienicy Chrystusa, ten jest Antychrystem – niech będzie wyklęty. Zaręczam wam bracia, że nie ma innej drogi do zbawienia, albowiem jedna jest tylko Oblubienica Jezusa Chrystusa – to Kościół Święty. Mówię wam to, bowiem widziałem miejsce przygotowane dla tych co od Kościoła Świętego odeszli – i nie jest to niebo..

Przypominam wam również bracia i siostry moje, byście od Kościoła Świętego nigdy nie odeszli, choćby nie wiem co, choćbyście NIE WIEM CO WIDZIELI I NIE WIEM CO SŁYSZELI – pamiętajcie, choćby nie wiem co!!!

Przyjmowanie Komunii Świętej na rękę.

Słyszeliście, że wam wolno ze wzgląd na epidemię przyjmować Komunie Świętą na rękę. Ja wam zaś mówię: Nie wolno wam dotykać Hostii gołymi rękoma, albowiem tylko uświęcone ręce kapłanów mogą dotknąć konsekrowanej hostii. Gdy zatem będziecie przyjmować Eucharystie na rękę, wpierw połóżcie na swej dłoni białą chustę (nie mylić z chusteczką), lub nałóżcie białą rękawiczkę – wtedy będziecie przyjmować Chrystusa godnie, z należną Bogu czcią. Pamiętajcie również: Na kolana przed Chrystusem. Dbajcie o Sakramenty Święte, szczególnie w chwilach próby, dbajcie o sakramenty.

Jezu, miej miłosierdzie dla Kościoła swego.

Maryjo, Królowo Polski, Matko Kościoła – przyczyń się za nami.

Do was, co od prawej strony znak krzyża czynicie.

Powróćcie do na łono Kościoła Świętego, albowiem tylko w nim ujrzycie zbawienie. Piszę do was bracia, gdyż w Sercu Maryi szczególne miejsce macie, tak pokazane mi zostało miejsce dla was przygotowane jeśli się nie nawrócicie – a nie jest to miejsce w niebiosach. Nawróćcie się, z żyć będziecie.

trzynasty

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.