Duch Święty – bluźnierstwo

Kto by jednak zbluźnił przeciw Duchowi Świętemu, nigdy nie otrzyma odpuszczenia, lecz winien jest grzechu wiecznego. – Każdemu, kto mówi jakieś słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie przebaczone, lecz temu, kto bluźni przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie przebaczone”.

Kabaret „Nowaki” i publiczne bluźnierstwo

Na tegorocznym opolskim festiwalu zorganizowanym przez TVP, telewizję zawłaszczoną przez Antychrysta, sączyły się zniewagi i bluźnierstwa nie tylko przeciw prezydentowi RP i Prawicowym ugrupowaniom, nie tylko przeciw Kościołowi katolickiemu i jego kapłanom, ale mogliśmy usłyszeć największe bluźnierstwo – bluźnierstwo przeciw Duchowi Świętemu. To bluźnierstwo nie będzie wybaczone – nigdy!

Jak to jest możliwe, że z całej widowni, pomijając tę klaszczącą i rozbawioną publiczność z bluźnierstwa przeciw Duchowi Świętemu nie znalazł się jeden, co by zaprotestował, że nie znalazł się nikt, kto by wstał i WYSZEDŁ, albo napluł w twarz tym „umarłym” ludziom z bluźnierczego kabaretu „NOWAKI”?!

Na poniższych zdjęciach opolska publiczność rozbawiona bluźnierstwem kabaretu „NOWAKI” – niczym bezrozumna hołota zebrana na spędzie idiotów.

To bluźnierstwo nie będzie wam odpuszczone – nigdy!

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.