„frociaggine – pedalstwo”

Wyznanie prawdy

W czasie odbywającego się za zamkniętymi drzwiami spotkania z włoskimi biskupami, papież Franciszek został chyba oświecony odpowiadając na pytanie, czy homoseksualiści (LGBT) powinni być wyświęcani na kapłanów. Franciszek sprzeciwił się temu oznajmiając, że: „W seminariach jest już za dużo pedalstwa”. Niektóre media donosiły nawet, że papież mówił o wyrzucaniu z seminariów osób ze społeczności LGBT.

Słowa Franciszka szybko dostały się do światowych mediów wywołując szok i oburzenie, bo przecież sam nie tak dawno mówił gdy był pytany o homo związki: „Kim ja jestem, by osądzać”. Albo zwracając się do homoseksualisty mówił: Bóg cię takim kocha ..” – utwierdzając go w grzechu. Mówił też, że w Świętym Kościele jest miejsce dla wszystkich. W końcu wydał Fiducia supplicans, zezwalając na błogosławieństwa nie tylko „pedalstwa”, ale i wszelkich zboczeń i wynaturzeń.

Po medialnej burzy, którą wywołała wypowiedź papieża głos w sprawie zabrał we wtorek 28 maja rano dyrektor biura prasowego Watykanu Matteo Bruni.

„Papież Franciszek jest świadomy niedawno opublikowanych artykułów na temat rozmowy prowadzonej za zamkniętymi drzwiami z biskupami Konferencji Episkopatu Włoch (Cei)”.

Dodał, że papież wielokrotnie mówił o tym, że „w Kościele jest miejsce dla wszystkich, dla wszystkich! Nikt nie jest bezużyteczny, nikt nie jest zbędny, dla każdego jest miejsce”.

„Papież nigdy nie miał zamiaru urazić ani wyrazić się w sposób homofobiczny i przeprasza tych, którzy poczuli się urażeni użyciem określenia podanego przez innych” — przekazał Bruni.

Biskupie Rzymu,

jakże się cieszę że wreszcie się zgadzamy. W śród duchownych nie ma miejsca dla „pedalstwa”, tak i innych zboczeńców! Wszystkich niosących zgorszenie należy usunąć ze stanu kapłańskiego. Kościół Święty jest dla wszystkich, to prawda, dla wszystkich tych którzy chcą żyć w prawdzie wyrzekając się grzechu, walcząc z grzechem. Kościół Święty nie jest dla tych, co chcą dopasować Objawienie Boże i Naukę Świętego Kościoła do swoich potrzeb i własnych dewiacji. Dla takich nie ma miejsca w Kościele Chrystusowym. Ich miejscem jest kościół szatana. Amen.

Żywię głęboką nadzieję, że ta deklaracja nie była objawem jakiejś schizofrenii, lecz wyrazem prawdziwego nawrócenia.

Z wyrazami uznania,

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

«Jeżeli będziecie trwać w nauce mojej, będziecie prawdziwie moimi uczniami 32 i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli» J 8, 31-32

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Ps LGBT – ANTYCHRYST (zatraceniec). Nie tylko Święty Apostolski Kościół Powszechny potrzebuje oczyszczenie z dewiacji i przewrotności. Oczyszczenia potrzebują rządy państw.

LGBT – 44 Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. J 8, 44

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.