Pokutuj Ludu Meksyku!

Gniew Boży

Pokutuj Ludu Meksyku, albowiem rozgniewałeś Boga w niebie! Pokutuj Ludu Meksyku, bo nie masz wiele czasu! Pokutuj Ludu Meksyku!

Piszę do Ciebie ku przestrodze, bo w Niepokalanym Sercu Matki jesteś i święty papież za Tobą woła. Pokutuj Ludu Meksyku, bo w wielkiej wojnie się pogrążysz, a dwa lata nie minie.. Gniew Boga nad Tobą zawisł – Pokutuj Ludu Meksyku!

Wieści z Meksyku

Fala upałów i rekordowe temperatury. Z tego powodu zmarło już prawie 50 osób w tym kraju. Z powodu gorąca martwe małpy spadają z drzew, znaleziono już ok. 80 tych ssaków. W mieście Meksyk brakuje wody, co przyczyniło się do masowych protestów mieszkańców – protestują również policjanci borykający się z brakiem wody na komisariatach, zarzucając lokalnym władzom brak działań. Podczas wiecu wyborczego kandydata na prezydenta powstał „nagły podmuch” wiatru na skutek czego zawaliła się scena – jak relacjonował kandydat Jorge Alvarez Maynez. Dziewięć osób, w tym jedna niepełnoletnia, zginęło, a co najmniej 50 zostało rannych – podaje agencja Reutera, powołując się na informacje gubernatora stanu. Dwie kandydatki na ten urząd pokłóciły się o sukienkę z wizerunkiem Matki Bożej z Guadalupe, którą jedna z nich nosiła. Kartele narkotykowe destabilizują kampanię wyborczą zastraszając, porywając i mordując kandydatów i ich rodziny, uprowadzono również emerytowanego biskupa. Ofiarami przemocy politycznej padło już ponad 400 osób a kilkadziesiąt zostało zamordowanych, to głównie kandydaci na burmistrzów. Na przedmieściach Meksyku odkryto masowe groby ofiar mafijnych porachunków. Ciała zaginionych amerykańskich turystów odnaleziono w studni. Ostatnim wydarzeniem była potężna burza gradowa, która nawiedziła meksykańskie miasto Puebla (26 maja 2024, Źródło:Reuters). Ulice zasypała miejscami półtorametrowa warstwa lodu. Do zjawiska doszło nagle, podczas trwającej w kraju fali upałów.

Potężne gradobicie w Meksyku

Z kolei w północnej części stolicy Meksyku szalało tornado zabijając dwie osoby. Ofiarami jest para, jedna z ofiar śmiertelnych była obywatelem amerykańskim.

Pokutuj Ludu Meksyku, tylko pokuta Cię ocali!

Polsko, przyglądaj się, bowiem będziesz następna.

POKUTA

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Aborcja legalna dla „kobiet oraz osób w ciąży”. Ideologiczny wyrok Sądu Najwyższego Meksyku

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.