Jarosław Kaczyński – zezwierzęcenie

Zezwierzęcenie

Jarosław Kaczyński powiedział podczas spotkania z mieszkańcami Dąbrowy Białostockiej, że mamy w tej chwili do czynienia „z wojną religijną, która została rozpoczęta przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego”. Trzaskowski nakazał zdjęcie krzyży ze ścian pomieszczeń urzędowych i wszelkich symboli wiary z biurek urzędników.

– Właśnie nakazał wyeliminować wszelkiego rodzaju symbole religijne, wiadomo, że chodzi o religię katolicką – mówił Jarosław Kaczyński.

– I to będzie nam towarzyszyć, póki oni będą rządzić, bo ta opcja europejska jest właśnie taka – zniszczyć religię, zniszczyć to, w co ludzie wierzą, że są czymś więcej niż tylko homo sapiens, że są ludźmi, którzy mają duszę, że są ludźmi, którzy zostali stworzeni na obraz i podobieństwo Boga. Że są ważni i – jeśli chodzi o to, co najważniejsze, co w naszym wnętrzu, w naszych sercach, duszach – nieśmiertelni – powiedział prezes PiS.

– Chcą to zniszczyć, chcą z ludzi zrobić zwierzęta, my się tu w Polsce na to nie godzimy – oświadczył Kaczyński.

Jarosław Kaczyński

Panie Jarosławie, w pełni się z panem zgadzam, tym bardziej , że już od wielu lat przed tym ostrzegam. Powiem nawet więcej, z człowieka rozumnego ma pozostać tylko homo, zwierzęta mają być zrównane z człowiekiem, a człowiek zezwierzęcony, by w kolejnym kroku wywyższyć zwierzę nad człowieka – taki jest plan. Czyż nie po to chcą nadawać psom PESEL (PIESEL) Niestety, w wielu europejskich krajach już to się stało, z homo sapiens pozostało tylko homo, a Polska, umiłowana Ojczyzna moja jest w trakcie tego zezwierzęcenia. Znam szatańskie plany aż do skończenia świata, wiem doskonale co chce zrobić z człowiekiem. Wiem też jak go powstrzymać, lecz do tego potrzebuję pańskiej pomocy, tak jak pan potrzebuje mojej, by rządy Antychrysta upadły, zaś Polska, umiłowana Ojczyzna nasza była wolna – Chrystusowa.

Słusznie pan zauważył, że człowiek to nie jedynie homo sapiens, lecz o wiele więcej, bo nie tylko rozumny, ale i uduchowiony, stworzony na obraz i podobieństwo Boga.

Kilka lat temu bliski memu sercu człowiek tłumacząc się ze swoich grzechów Matce Bożej, na swoje usprawiedliwienie powiedział: Matko Boża, ale ja jestem tylko człowiekiem. Matka Boża mu odpowiedziała: Nie jesteś tylko człowiekiem, jesteś aż człowiekiem.

Zrozumiał te słowa Maryi, pojął, że to sam Bóg się za niego ofiarował, nie za kota, nie za psa, lecz za niego – za człowieka, człowieka stworzonego na obraz i podobieństwo Boże. Dziś już nie powie – jestem tylko człowiekiem.

Panie Jarosławie Kaczyński, pańskie słowa w Dąbrowie Białostockiej spodobały się w niebie, dlatego wyjawię panu co należy uczynić, by rządy Antychrysta w Ojczyźnie naszej Polsce upadły, w 10-30-40 dni. To mogę uczynić jedynie w cztery oczy. Piszę zaś publicznie dlatego, by narody ujrzały jak wielki jest Bóg, gdy będą patrzeć na Polskę, umiłowaną Ojczyznę naszą. W cztery oczy.

Z woli Bożej

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Jezus Chrystus Najwyższym i Wiecznym Kapłanem

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.