Warszawa – owoce papieża Franciszka

„Po owocach ich poznacie”

W październiku 2023 r. watykańska Dykasteria Nauki Wiary wydała deklarację „Fiducia supplicans”, która zezwoliła duchownym na błogosławieństwo par jednopłciowych i tzw. nieregularnych pod warunkiem, że ceremonia nie ma charakteru liturgicznego i wierni nie mogą jej pomylić z sakramentem małżeństwa. Ot taki szatański wybieg, by zalegalizować grzech.

W Warszawie odbyło się błogosławieństwo par LGBT. Uczestniczył w nim ksiądz katolicki

Warszawa stała się miejscem historycznego wydarzenia — pierwszego w Polsce publicznego błogosławieństwa par jednopłciowych. Choć odbyło się ono w kościele protestanckim, w ceremonii uczestniczył również ksiądz rzymskokatolicki – czytamy na „onecie”.

Organizatorem tego szatańskiego dzieła była warszawska parafia ewangelicko-reformowana oraz warszawska Fundacja Wiara i Tęcza. Ceremonię poprzedziło nabożeństwo ekumeniczne, a uczestnikami byli luterańska duchowna Halina Radacz – pierwsza kobieta ordynowana na księdza w kościele Ewangelicko- Augsburskim w Polsce oraz ks. Michał Jabłoński, proboszcz ewangelicko-reformowanej parafii w Warszawie. W ceremonii uczestniczył również rzymskokatolicki ksiądz dr hab. Adam Świeżyński. Źródło: onet; wprost, radiozet,..

(Fot. You Tube / Parafia Ewangelicko-Reformowana w Warszawie)

32 Oni to, mimo że dobrze znają wyrok Boży, iż ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci, nie tylko je popełniają, ale nadto chwalą tych, którzy to czynią. (R 1,32)

Niewątpliwie w wielkim zachwycie była jedna z 10 „par” uczestnicząca w tym „wielkim wydarzeniu” – Artur i Jan, warszawiacy, którzy poznali się cztery lata temu przez Facebooka. Jak mówią, z radością przyjęli błogosławieństwo od rzymskokatolickiego księdza. To dla nas zastrzyk potężnej siły na wspólne życie — deklarują Artur i Jan na łamach „Wprost”.

Ks. Adam Świeżyński, który wziął udział w tym satanistycznym spędzie wyraża nadzieję, że takie modlitwy będą możliwe do zorganizowania w świątyni należącej do Kościoła rzymskokatolickiego.

Ks. Adam Świeżyński

Drogi księże, że też języka księdzu nie wypali wypowiadając Akt Świętej Wiary na Mszy Świętej w Świętym Kościele mówiąc: Wierzę w jeden, święty, powszechny i apostolski Kościół… Ciekaw też jestem, skąd ta wielka miłość do grzechu w tęczy ukrytego – może przez księdza preferencje…? Wydaje mi się, proszę księdza, że pomylił ksiądz kościoły, myślę, że lepiej by księdzu było w kościele protestanckim, a i dla Świętego Kościoła byłoby lepiej. Święty Paweł ostrzegał przed takimi jak Franciszek i takimi jak ksiądz: 29 Wiem, że po moim odejściu wejdą między was wilki drapieżne, nie oszczędzając stada. 30 Także spośród was samych powstaną ludzie, którzy głosić będą przewrotne nauki, aby pociągnąć za sobą uczniów. Dz 20,29-30

Przypomnę również:

21 Ponieważ, choć Boga poznali, nie oddali Mu czci jako Bogu ani Mu nie dziękowali, lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaćmione zostało bezrozumne ich serce. 22 Podając się za mądrych stali się głupimi. 23 I zamienili chwałę niezniszczalnego Boga na podobizny i obrazy śmiertelnego człowieka, ptaków, czworonożnych zwierząt i płazów. 24 Dlatego wydał ich Bóg poprzez pożądania ich serc na łup nieczystości, tak iż dopuszczali się bezczeszczenia własnych ciał. 25 Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen. 26 Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. 27 Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za ZBOCZENIE. 28 A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi. Rz 1,21-28

Proszę księdza, tylko zboczeniec może błogosławić zboczeniu.

Błogosławieństwo człowieka, także mężczyzny czy kobiety homoseksualnych jest wręcz wskazane, takie błogosławieństwo, które ma na celu otwarcie im oczu, uszu i serca na Chrystusa, i na Prawdę Bożą – Prawdę Objawioną. Błogosławienie par homoseksualnych to nic innego, jak błogosławienie związkom zboczonym, nieczystym (partnerskim), to błogosławienie temu, co jest obrzydliwością dla Boga. Takie błogosławieństwo to nie tylko herezja, ale i świętokradztwo. Błogosławić człowieka, tak i człowiekowi, jest wskazane, ale nigdy grzechowi w jakim tkwi. Wspomnieni homoseksualiści Artur i Jan są szczęśliwi myśląc, że otrzymali Boże błogosławieństwo dla ich związku, bowiem przyjęli błogosławieństwo jako „para”. Są jednak w wielkim błędzie, zostali okłamani – przez księdza. Posłał ich ksiądz w drogę ku otchłani, utwierdzając w grzechu.

Zalecam pokutę, albo zmianę Kościoła.

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.