Stop – LGBT

„TAK dla rodziny – NIE dla gender”

Dziś w Sejmie czytanie projektów obywatelskich ustaw: „STOP LGBT” oraz „TAK dla rodziny – Nie dla gender”. Swoje wystąpienie w Sejmie miała Kaja Godek, aktywistka społeczna broniąca życia ludzkiego od poczęcia. Jeden z tęczowych zboczeńców domagał się nawet zakazu transmisji z Sejmu (wyłączenia sygnału) – mają w tym wprawę. W sejmie miał być również Robert Bąkiewicz, niegdyś pozwany przez „babę Kasię”, której udaremnił wtargnięcie do kościoła z tęczowa flagą. Widziałem tego wulgarnego babsztyla pt. „baba Kasia” na ostatniej paradzie zboczeńców w Częstochowie, chodziła z tęczową flagą z godłem Polski – tak na marginesie. Niestety, „nieistniejący” marszałek zdjął z porządku obrad czytanie dwóch kolejnych projektów. Sejm zajął się także dopuszczeniem do powszechnego użytku (bez recepty) tabletki tzw. „dzień po” od 15 roku życia.

Niestety, lecz prorodzinne projekty ustaw są spóźnione, i nie ma dzisiaj szans na ich wprowadzenie, głównie z uwagi na brak większości w Sejmie przez prawicowe ugrupowania. Przy władzy jest dziś Koalicja barbarzyńców, Koalicja Antychrysta, i już widzimy jak wprowadza swoje Lewackie ideologie. Ale nie tylko dlatego. Drugą kwestią jest chaos prawny wywołany przez tę barbarzyńską Koalicję, która nie uznaje m.in. Izby Sądu Najwyższego, która orzekała o ważności wyborów. Wygląda na to, że Sejm RP dzieła nielegalnie, w dodatku z niekonstytucyjną ilością posłów, gdyż pan marszałek Hołownia bezprawnie pozbawił mandatów dwóm posłom, panom Kamińskiemu i Wąsikowi, wbrew orzeczeniu stosownej Izby Sądu Najwyższego – nie uznając tej Izby Sądu, tej samej Izby, która stanowi o ważności wyborów.

W tej sytuacji każda ustawa jaka wyjdzie z parlamentu może być kwestionowana, tak ta prorodzinna, jak i ta proaborcyjna, czy też ta o tzw. „mowie nienawiści” – stworzona jako bat na autentycznych katolików, a promująca wynaturzenia i wszelkiej maści zboczenia. Każdy skazany obywatel w oparciu o te ustawy, w jakiejkolwiek sprawie, będzie miał prawo żądać zadośćuczynienia od skarbu państwa – do czego wszystkich zachęcam. Wszystkie akty prawne po 13 grudnia nie mogą mieć zastosowania, bo są bezprawne. Skoro bezprawnie działa Trybunał Konstytucyjny, czy Izba Sądu Najwyższego stanowiąca o ważności wyborów parlamentarnych, to wybory są nieważne, bo wygląda na to, że do dziś nie mamy potwierdzenia ważności tych wyborów przez konstytucyjny organ. Sejm i Senat obradują bezprawnie, a wszystkie wypłacone z tego tytułu wynagrodzenia i diety posłów i senatorów powinny być zwrócone przez pseudo parlamentarzystów. To samo odnosi się do wszystkich ministerstw funkcjonujących bezprawnie, zaś dla ministrów wypaczających rotę przysięgi winna być nałożona dodatkowa kara. Formułę roty określają stosowne przepisy, i nie ma miejsca na swoje „widzimisię”.

Co zaś się tyczy związku homoseksualizmu z pedofilią i adopcją dzieci, to PRZENIGDY nie wolno dać żadnego dziecka na wychowanie zboczeńcom. Homoseksualizm i pedofilia idą często w parze, a niepodważalnym dowodem na to jest niestety, i mówię to z wielkim bólem serca: Kościół. Bestie (zalegająca w Kościele Chrystusowym padlina), które wykorzystywały seksualnie dzieci są nie tylko pedofilami, ale i homoseksualistami, bowiem ich ofiarami są głównie osoby tej samej płci – przeważnie ministranci. Wypal Boże tę plewę ze świętego Kościoła Twego!

Każdy akt seksualny pomiędzy osobami tej samej płci będzie poczytany za zboczenie – oto Słowo Boże. Każda osoba, dokonująca aktów seksualnych z osobą tej samej płci jest to osoba zboczona – powszechny zboczeniec.

Żadna osoba, której zachowanie jest poczytane (Pismo Święte) za zboczenie, nigdy nie powinna być w stanie duchownym (księdzem), ani też sprawować wysokich funkcji publicznych siejąc powszechne zgorszenie. Nigdy też nie powinna prowadzić jakichkolwiek ZAJĘĆ z dziećmi, a cóż dopiero je adoptować. Oddanie dziecka parze homoseksualnej jest wielką zbrodnią! Lżej byłoby dziecku, by go wrzucono do jeziora, niż dano na wychowanie zboczeńcom.

Pismo Święte – List do Rzymian

„24 Dlatego wydał ich Bóg poprzez pożądania ich serc na łup nieczystości, tak iż dopuszczali się bezczeszczenia własnych ciał. 25 Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen. 26 Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. 27 Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. 28 A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi.” (R 1, 24-28)

Zachęcam do zapoznania się z moją nową książką „ŚWIADECTWO”, w której mowa jest nie tylko o tym co nas czeka, ale i o tym, co jest teraz: lgbt, aborcja, tabletka „dzień po”, błogosławienie osób homoseksualnych, Antychryst, itd.

ŚWIADECTWO – Rozdział 5. Panowanie szatana: Poda-
no mi jakąś kroplówkę, leżąc na kozetce, czekałem na wyni-
ki badań krwi. Słyszałem w tym czasie głos młodej kobiety, która przyszła na izbę przyjęć, by przepisano jej receptę,
chodziło o pigułkę „dzień po”.
Tak bardzo chciałem jej powiedzieć, by tego nie robiła,
lecz milczałem, modląc się za nią. Nie dostała tej recepty, została skierowana do punktu świątecznej opieki medycz-
nej, tej, w której kilka chwil wcześniej szukałem lekarza.
fragment książki

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.