Rządy Antychrysta

Warszawa

Stolica Polski Warszawa zdejmuje Krzyże. Warszawa jako pierwsze miasto w Polsce przyjęła zarządzenie w sprawie „standardów równego traktowania”. Według nowych zaleceń krzyże mają zniknąć ze ścian urzędów.

Prezydent Rafał Trzaskowski podpisał rozporządzenie, które wprowadza nowe zasady do stołecznych urzędów podległych lokalnemu samorządowi. Wewnętrzne wytyczne mają przeciwdziałać dyskryminacji dotyczącej wieku, płci, pochodzenia narodowego, wyznania, światopoglądu, orientacji psychoseksualnej, tożsamości płciowej i stopnia sprawności – jak czytamy w wp.pl

Ale to nie wszystko, bowiem zmianie ulegnie także podejście do języka.

Jeśli petent poprosi o stosowanie w rozmowie konkretnej formuły, pracownik ratusza ma to uszanować. W dokumencie czytamy: „w przypadku osoby transpłciowej, której wygląd zewnętrzny może odbiegać od stereotypowych wyobrażeń związanych z płcią zapisaną w oficjalnych dokumentach, zwracaj się do niej taką formą imienia czy zaimków określających płeć, jakie sama zasygnalizuje”. Przed rozmową z osobą niebinarną należy zapytać o zaimki.

I dalej: zamiast „ofiara przemocy” urzędnicy mają mówić o „osobie doświadczającej przemocy”. Zamiast „chory psychicznie” – „osoba w kryzysie zdrowia psychicznego”. Ratusz zachęca też urzędników do używania feminatywów, a także form bezosobowych. „W miarę możliwości staraj się stosować określenia neutralne płciowo, np. „osoby mieszkające w Warszawie”, a nie tylko „mieszkańcy i mieszkanki” czy „osoba pracująca w urzędzie”, a nie tylko urzędnik czy urzędniczka” – czytamy w rozporządzeniu.

Teraz według nowych wytycznych ratusza urzędnicy będą pytać petentów: W czym mogę osobie pomóc? – bo przecież nie wiadomo kto mężczyzna a kto kobieta, czy jakiś lewacko-genderowy wynalazek.

Ja mam pytanie do pana Trzaskowskiego: Czy teraz w urzędach będą rozstawione również kuwety dla ludzi-psów czy ludzi- kotów by nie podsikiwali ścian i fajdali w gabinetach, a urzędnicy będą przechodzić szkolenia ze szczekania i miauczenia? Zakładam, że w pańskim gabinecie stoi taka kuweta – wyrazy współczucia dla sprzątaczki. Proszę tylko nie zapominać o przepisach związanych z bezpieczeństwem, zapewniając smycze i kagańce, a psy będące bez opiekuna – bezzwłocznie do schroniska! Ciekaw jestem czy obwąchujecie sobie tyłki gdy się spotykacie.

Warszawa wybrała tak jak chciała – widziały gały co brały.

Panie prezydencie Trzaskowski, Polska to katolicki kraj, kraj który przyjął Chrzest Święty. Polska Konstytucja została uchwalona w imię Boga w Trójcy Świętej Jedynego (USTAWA RZĄDOWA z dnia 3-go maja 1791 roku – W imię Boga w Trójcy Świętej Jedynego), a Krzyż, to symbol męki Tego, który żyje i króluje w Sercu Narodu Polskiego. Nie pozwolę panu usunąć Jezusa Chrystusa z przestrzeni publicznej, z mojej Ojczyzny, ani nikomu innemu.

Z woli Bożej, prośby mojej – W imię Boga w Trójcy Świętej Jedynego – oznajmiam co następuje: Warszawa dozna boleści za każdy usunięty Krzyż, kataklizm będzie gonił kataklizm – do puki się nie opamięta. Jeśli się nie opamięta – w gruzy się obróci. A gdy prezydent powie, że „KLIMAT”, wtedy na niego spadną boleści. Niech się stanie – Bądź wola Twoja Ojcze, przez Chrystusa Pana naszego, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego.

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Ojcze, zachowaj tych, o których prosiłem. Amen

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Ps. Panie Kosiniak-Kamysz, panie Hołownia – krzyże do kosza, a na ściany i biurka tęcza? Może Wojsko Polskie tęczowe mundury dostanie?

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.