Litania Loretańska

Nie tak dawno papież franciszek dokonał kolejnego heretyckiego aktu podstępnie dodając do Litanii Loretańskiej wezwanie do Matki Bożej „Pociecho migrantów” w czasie wielkiej migracji ludności muzułmańskiej wzywając państwa i narody do ich przyjmowania.

Wszyscy mogliśmy się przekonać jak ci właśnie migranci forujący polsko – białoruską granicę uciekali się do Matki Bożej szukając pocieszenia – rzucając granatami, kamieniami, butelkami czy butami wołając „Allach ….”.

Wielu kapłanów zostało już ekskomunikowanych lub odsuniętych od sprawowanych funkcji za krytykę urzędującego papieża i zarzucenia mu herezji i rozbijania Kościoła. Nic dziwnego, przeto papież franciszek brzydzi się prawdą. Co zrobi ze mną, bo przecież nie wolno krytykować papieża.

Tyle tylko, że ja go nie krytykuję, ja go oskarżam o zdradę Jezusa Chrystusa i Ewangelii Bożej, o zdradę Kościoła świętego poprzez głoszone herezje i przewrotne nauki – odstępstwo od Prawd Wiary. Wzywam tym samym urzędującego papieża Jorge Mario Bergoglio do ustąpienia z urzędu, gdyż w świetle prawa kanonicznego sam popadł w ekskomunikę. W świetle Prawa Bożego, każda nałożona przez niego kara ekskomuniki jest nieważna! Poza tymi, którzy sami wypowiedzieli posłuszeństwo odłączając się tym samym od Kościoła świętego – jedynej Oblubienicy,

Wzywam urzędującego papieża Jorge Mario Bergoglio o wyznanie Credo na świat cały przed wszystkimi narodami i ludami ziemi lub ustąpienia z urzędu.

Ekskomunika jest najsurowszą karą w Kościele katolickim; karą pozbawiającą wiernego prawa udziału w życiu Kościoła.

Zgodnie z Kodeksem Prawa Kanonicznego grozi ona m.in. za:

  • odstępstwo od wiary (kan. 1364 § 1);
  • herezję (kan. 1364 § 1);
  • schizmę (kan. 1364 § 1);
  • znieważenie postaci eucharystycznych przez porzucenie, zabieranie lub przechowywanie w celu świętokradczym (kan. 1367);
  • przeprowadzenie lub dobrowolne poddanie się aborcji (kan. 1398);

„Dekret ogólny w sprawie przestępstwa, jakim jest usiłowanie udzielenia kobiecie święceń kapłańskich” z 2008 r. wprowadza także karę ekskomuniki dla osób, które usiłują udzielić święceń kapłańskich kobiecie, oraz kobiet, która owe święcenia usiłują przyjąć.

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Marana Tha

Chwała Ojcu, i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Bogu

Archiwum: http://apostolus.pl/litania-loretanska/

Polecam: https://dorzeczy.pl/religia/226600/abp-vigano-do-szwajcarow-w-imie-jakiej-wolnosci-protestujecie.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.