Przypomnienie

Złota kopuła – Jerozolima

(Niech pojmuje kto może)

Ostrzeżenie – wpis archiwalny z (uwaga)>4 kwietnia 2023

[…] Jeżeli papież pobłogosławi Bestii drugiej, tak jak pobłogosławił Bestii pierwszej (red. – pandemia), na świat sprowadzi zagładę – będzie przeklęty po wszystkie czasy, będą go przeklinać wszyscy mieszkańcy ziemi . Czas tego (Smoka), który został spuszczony z uwięzi na ziemię w dniu 1 stycznia 2020, skończy się wraz z upływem czerwca tego roku – lecz skutki pozostaną. Jeżeli więc papież 10 dnia czerwca po raz kolejny pobłogosławi Bestii w czasie jej panowania – zaprawdę, nie chcielibyście wiedzieć co nadejdzie.

NIE DZIWCIE SIĘ, ŻE SATELITA WATYKANU NOSI TĘ SAMĄ NAZWĘ CO BESTIA PRZED SIEDZIBĄ ONZ, WSZAK TO TEN SAM DUCH „STRAŻNIK” – duch fałszu i zakłamania. To strażnik grzechu!

Jeśli papież naprawdę chce dobra dla Świętego Kościoła i całej ludzkości niech wyśle na orbitę tylko jedno przesłanie: CREDO, a błogosławić mu będą narody.

TAK CAŁY ŚWIAT USŁYSZY PRAWDĘ – CREDOA PRAWDA GO WYZWOLI

Módlcie się i pokutujcie, puki jeszcze możecie – 4 kwietnia 2023

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Bogu

Świadectwo

„Podjęcie decyzji o odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego uzasadnia wniosek Głównego Inspektora Sanitarnego złożony do Ministra Zdrowia w dniu (uwaga) 20 kwietnia 2023 r., w którym Głównym Inspektor Sanitarny wnioskuje o odwołanie tego stanu z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, w szczególności biorąc pod uwagę spadek liczby diagnozowanych zakażeń SARS-CoV-2, a także spadek liczby zgonów i hospitalizacji obserwowany w ostatnim czasie – czytamy w uzasadnieniu do rozporządzenia Ministra Zdrowia.”

1 lipca 2023 r. na terenie Polski zostaje zniesiony stan zagrożenia epidemicznego spowodowany zakażeniami wirusem SARS-CoV-2. (uwaga) 30 cze 2023

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła 5 maja koniec pandemii COVID-19

Z wielką nadzieją ogłaszam, że globalny stan zagrożenia spowodowany COVID-19 dobiegł końca” — podał dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) Tedros Adhanom GhebreyesusJak.” Pandemia SARS-CoV-2 rozpoczęła się w grudniu 2019 r. na targu w chińskim Wuhan – czytamy dalej.

Ile trwała pandemia Covid-19 na świecie? Odpowiedź: Ap 13, 5

„Podróż do piekła” – Cerkiew w Moskwie, Cerkiew w Kijowie, Jerozolimska świątynia: złote pałace. Niech pojmuje kto może!

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.