ŚWIADECTWO – To, co było. To, co jest. To, co będzie.

Książka

ŚWIADECTWO – To, co było. To, co jest. To, co będzie. To tytuł mojej nowej książki, której premiera przypada dzisiaj – już w sprzedaży. Książka jest nie tylko świadectwem, ale i proroctwem, a nawet więcej. Niemal roku było trzeba, by mogła ujrzeć światło, jednak jak się okazuje doskonale się wpisała w czas i obecną sytuacje w Polsce i na świecie. Wola Boża jest święta. Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Jan Paweł II – Zapowiedź III wojny światowej
„Już nadchodzi, już się zbliża”
Grudzień 2020 roku, godzina 4:04 – Czy to we śnie
było, czy pomiędzy snem a jawą – nie wiem. Ujrzałem Jana
Pawła, był w bieli. Powiedział do mnie: „Już nadchodzi, już
się zbliża”, po czym odwrócił się bokiem, nachylając nad
kartką i zaczął na niej coś pisać. On pisał, a ja […]


Jakiś kwadrans później, gdy leżąc, rozważałem w swym
sercu, co znaczą te słowa i co Jan Paweł II napisał na kartce,
73
ujrzałem światło i usłyszałem dwa słowa: „Prawdę powie-
dział”. To był Pan Jezus, który potwierdził słowa Jana Paw-
ła. […]

Pytam dzisiaj wszystkie serca, czyż nie przyszło?
Co się wydarzyło w Polsce, co na białoruskiej granicy, co
w Ukrainie, w Europie i na świecie? Czy bezbożni nie za-
atakowali Polskich granic? Czyż nie ostrzegałem rządzą-
cych w liście otwartym do pana Jarosława Kaczyńskiego
w dniu 28 marca 2020, mówiąc: Proszę zamknąć granice,
gdy będą oblegane. Czyż nie wołałem: Nie otwierajcie gra-
nic, choćby wam zarzucano, że miłosierdzia w was nie ma!
Przypowieść […] – fragmenty książki – rozdział 5. Panowanie szatana

Niektóre postacie i nazwiska przewijające się w książce

Dostojnicy Kościoła: św. Jan Paweł IIśp. abp. Stanisław Nowak, papież Franciszek, abp. Stanisław Gądecki, ks. dziekan Stanisław Styś, ks. Rytel-Andrianik, Patriarcha Cyryl (Kościół Prawosławny)

Politycy i osoby publiczne: Jarosław Kaczyński, zm. Paweł Adamowicz, Jurek Owsiak, Marta Lempart, Małgorzata Prokop-Paczkowska

Inni: Putin, Stalin, Hitler..

Tematy: Bóg, Ewangelia, Kościół Święty, Komunia Święta, śmierć, zbawienie, kary, piekło, pokuta, wiara, proroctwo, egzorcyzm, błogosławieństwo, homoseksualizm, szatan, lgbt, tabletka „dzień po”, aborcja, eutanazja, in vitro, pandemia, migranci, antychryst, bestia, kremacja, wojna światowa, Rosja, Ukraina, Jerozolima, Apokalipsa…..

Aktualizacja: 5 lutego 2024 – PRZYPOMNIENIE DLA FRANCISZKA

Do papieża Franciszka

przypomnienie z dn. 1 września 2020

  • Oto co następuje:

Jeśli w 40 dni, z ust Waszej Świątobliwości, uszy moje nie usłyszą, tak i świat cały, wszelkie ludy ziemi, że Jeden jest tylko Zbawiciel, którym jest Jezus Chrystus, Syn Boga Żywego, tak rozpocznie się sąd – sąd nadany przez ludzi. Lecz to nie do mnie sąd ten będzie należał, a do ojców, ojców Kościoła, Świętego Kościoła. A wszystko będzie w światłości, i swe wyroki w światłości będą wydawać.

Czyż nie ostrzegałem?

Przypomnienie – kolejne, z dn, 17 listopada 2022

  • To, na co patrzy dziś Biskup Rzymu jest niczym w porównaniu do tego, co niebawem ujrzą jego oczy.

„Piotrze”o tęczowym sercu, bez kluczy i aureoli, płaczesz dziś nad Izraelem, nad Palestyną? A czyja to zasługa?

Przypomnienie – kolejne z dn. 15 września 2023

Wezwanie

Wzywam papieża Franciszka do publicznego wyznania CREDO – Aktu Wiary przed wszystkimi ludami Ziemi. Czas na to, jest znany tylko Bogu, a nie jest to długi czas. Zatem niech nie zwleka. A gdy nadejdzie, objawi się moc Boża. Powstanie wielkie „trzęsienie” jakiego naród ten jeszcze nie widział, i nie doliczą się ofiar. Otworzą się oczy wielu, a papież będzie musiał uciekać przed linczem.

Tam gdzie będzie pokuta, tam będzie Miłosierdzie Boże, tam gdzie fałsz i obłuda będą królować, tam będzie chaos, a ból i cierpienie ze śmiercią będą się przeplatać. To będzie świadectwem mocy Pana Jezusa Chrystusa i słów moich.

Oznajmiłem z woli Bożej

Franciszku! Jeśli się nie opamiętasz i nie wyznasz Aktu Wiary (katolickiej) na świat cały, będą Cię przeklinać wszystkie narody Ziemi, kiedy się zorientują, co im uczyniłeś!

Aktualizacja: 6 lutego 2024 – „FIDUCIA SUPPLICANS”

W dniu 2 lutego prawie 90 duchownych, naukowców i autorów opublikowało apel, w którym zawracają się do biskupów i kardynałów Kościoła katolickiego z prośbą o zakazanie w swoich diecezjach błogosławienia par tej samej płci i jednocześnie proszą papieża o całkowite wycofanie deklaracji „Fiducia supplicans”.

Co więc uczyni papież, skoro niedawno przekonywał, że przeciwnicy Fiducia supplicans dzielą się na dwie grupy: to „niewielkie ” środowiska o „zabarwieniu schizofrenicznym” oraz Afrykanie, którzy nie tolerują homoseksualizmu z powodów kulturowych. Dodał, że ufa, iż z czasem, wszyscy dostosują się do deklaracji Fiducia supplicans, która chce, „włączać, a nie dzielić”

Papież „ufa”,że z czasem wszyscy odrzucą Naukę Chrystusa i „włączą” się z nim w tęczową rewolucję. Widać nawet ma cichą nadzieję, że PIEKŁO POZOSTANIE PUSTE. Ależ będzie zdziwiony!

Gdyby papież wziął sobie do serca, jak i kilku (polskich) biskupów, moje listy i ostrzeżenia jakie im posyłałem od 2018 roku, dziś Kościół święty byłby w zupełnie innym miejscu, a być może i świat, a przynajmniej wiele państw i narodów. Nie byłoby wielu kar. Teraz jednak przyjdą kolejne, nawet większe – zdaje się, że jeszcze tego roku. Nigdy nikogo nie straszyłem, a jedynie ostrzegałem, dla jego dobra i dobra wielu. Kto nie chciał pokutować, woląc pławić się w grzechu, niech więc patrzy, albo ginie, na tęczowo lub czerwono, czy zielono, albo czarno, wolna wola – jego wybór. Ja nie będę nad nim płakał, już wylałem swoje łzy, nie mam więcej. Tak więc wołam: Ojcze w niebie, niech się ziści wola Twoja, a Twój gniew niech ujrzy człowiek, przez Jezusa, Twego Syna, mego Pana – Niech się stanie. [13]

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.