Kąkol

Chwasty polskiego Kościoła

O. Andrzej Kuśmierski OP, przeor dominikanów we Wrocławiu, wyznał, że od dawna udziela błogosławieństw parom homoseksualnym. Kapłan mówił o tym komentując deklarację doktrynalną Fiducia supplicans.

Błogosławieństwa, o których mówi dokument, praktykowane były od dekad. Nie tylko na Zachodzie, także w Polsce. Sam podczas prowadzenia rekolekcji dla środowiska „Wiara i Tęcza” wielokrotnie udzielałem błogosławieństwa, i to w dokładnie takiej formie, jak została przedstawiona w deklaracji, jako aktu nieliturgicznego – powiedział Tygodnikowi Powszechnemu. […]

Mówiąc o kolędzie dominikanin wspomina, że sam błogosławił parom homoseksualnym.

Nieraz trafiałem do mieszkań, których gospodarzami były pary homoseksualne. Modliłem się z nimi, błogosławiłem ich. Teraz to będzie bardziej naturalne dla wielu księży. Nawet jeśli będą mieć emocjonalny blok, to będą wiedzieć, że mogą to czynić – stwierdził.

W maju tego roku inny dominikanin o. Maciej Biskup, przeor dominikanów w Łodzi, celebrował „ekumeniczne” nabożeństwo LGBT w kalwińskim zborze w Warszawie. Przemawiał i błogosławił zebranych znad stołu ołtarzowego okrytego tęczową flagą. […]

Źródło: https://pch24.pl/przeor-dominikanow-we-wroclawiu-od-dawna-blogoslawie-pary-lgbt/

Zbiory

Nadchodzi czas zbiorów i wielkiego gniewu Boga, albowiem pszenica od plewa zostaje oddzielana. Jesteś pszenicą czy plewom przeznaczonym na spalenie? Należysz do Kościoła Chrystusa, czy do kościoła szatana jak tych dwóch Antychrystów wymienionych powyżej?! Sam/sama sobie odpowiedz!

Ostrzeżenie

Omijajcie kościoły, bractwa i wspólnoty w których symbol Antychrysta ujrzycie! Strzeżcie się kapłanów, co tęczowe serca mają! To kąkol przeznaczony na spalenie! Dostaną takie błogosławieństwo, jakie dostała Sodoma, bowiem właśnie tak Bóg „błogosławi” Sodomie.

Ojcze, niech zstąpi gniew Twój, z Twą sprawiedliwością! Przez Chrystusa, Pana naszego niech się tanie. Ogień i siarka – tak zapłonie Ziemia cała! Bądź wola Twoja.

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.