Do wszystkich ks. egzorcystów Kościoła Świętego w Polsce

Do egzorcystów – świadectwo

Sprawa dotyczy księdza, który nauczał katechezy w jednej ze szczecińskich szkół. Otóż kapłan ten wysłał do jednej ze swoich uczennic jej zdjęcie z protestu tzw. Strajku Kobiet okraszając je wulgarnymi komentarzami: „Dobrze, że na kiblu siedzę, bo jak się zlałem ze śmiechu, to chociaż na miejscu byłem” – pisze ksiądz dodając na końcu emotikony oznaczające płacz ze śmiechu. Kolejna wiadomość brzmi: „Jak z twojej macicy żadne dziecko wychodzić nie będzie przecież” i znów dodaje do wiadomości rozbawione emotikony.

Jak to możliwe, że kapłan stracił kontrolę na swoimi emocjami i wypisuje takie rzeczy? Właśnie przez emotikony!!! Dlaczego w tych protestach ulicznych brało udział tyle dzieci i młodzieży wykrzykując wulgaryzmy? Właśnie przez emotikony!!!

Ostrzegałem, nie używajcie emotikonów, bo to okultyzm, bo to szatan, bo w niewolę diabelską pójdziecie. Kiedy interweniowałem w tej sprawie u jednego z radomskich egzorcystów powiedział, że „diabolizuje”. Ostrzegałem biskupów i cały Kościół w mojej książce Świadectwa Boga i diabła – List do arcybiskupa metropolity poznańskiego, str.95-96.

Dziś zwracam się do wszystkich egzorcystów Kościoła Świętego w Polsce: Bracia, ten, który dziś panuje nad światem, a którego dzieła widzicie pochodzi z grona Serafinów, a jego imię to emok, on pełnie władzy nad emocjami zdobył. Posiada on niezliczoną armię, będącą na jego usługach. Nie sposób jest wyodrębnić wszystkich, dlatego w modlitwach o uwolnienie (egzorcyzmach) używajcie imienia tego, któremu służą wszystkie. Wy Bracia przecież wiecie co znaczy znać imię tego, z którym do walki stajecie. Wiecie również, że nie łatwa to walka, szczególnie gdy chodzi o młodzież w okresie dojrzewania i buntu. Miejcie wiarę, Bóg z wami i Maryja, Ta, co depcze głowę węża. Jeśli macie potrzebę wyodrębnić szczególne duchy, patrzcie na używane emotikony, to będzie pomocne. Wszystko jednak zawierzcie Duchowi Świętemu, w Nim bowiem jest wszystko, i siła, i rozeznanie, i moc, i wiara, i błogosławieństwo, i miłosierdzie – wszystko..

Niech wam Pan Bóg błogosławi, Ojciec Syn Dych Święty – Jedyny Bóg

Módlmy się za księży egzorcystów, każdego dnia.

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Oto ten, który włada nad emocjami.

P.S. Chcę abyście wiedzieli Bracia, że 1 października o godz. 10 czasu polskiego, na terytorium naszego kraju został zrzucony inny. Nie znam jeszcze jego imienia, choć wiem jakie jest jego zadanie. Wyjawię go, gdy go poznam. Chwilowo jest poskromiony, lecz nie na długo. Widzieliście jego siłę i ujrzycie jeszcze, jeśli abp.Depo nie odczyta Homilii św. Jana Pawła II o przyjmowaniu Komunii Świętej (Rzym 1marca 1989r.) przed Cudownym Obliczem Maryi na Jasnej Górze, a następnie przez kapłanów we wszystkich kościołach w Polsce, jeśli kropielnice we wszystkich kościołach nie zostaną napełnione błogosławioną wodą.

Wy zaś baczcie, by Przenajświętsze Ciało I Krew naszego Pana Jezusa było przyjmowane godnie (NA KOLANACH I NA JĘZYK), a w waszych kościołach nie wyschły kropielnice. Nie stawajcie też przed Chrystusem w maseczkach i przyłbicach, bo wielu z was straci życie.

Modlitwa sługi

Ojcze w niebie, Boże. Jezu Chryste, Boże. Duchu Święty, Boże. Przenajświętsza Trójco, Jedyny Boże. Proszę, pobłogosław moje ręce, by Twoimi były. Pobłogosław moje oczy, by mogły ujrzeć to, co zakryte zostało. Pobłogosław moje uszy, by Twój głos usłyszeć mogły i głos tych, co wołają do Ciebie. Pobłogosław język mój i wargi moje, by Twoją Chwałę głosiły i w Twoje Święte Imię błogosławiły. Pobłogosław serce moje, by Twym ogniem rozpalone było. Pobłogosław rozum mój, by w Tobie zrozumienie było. Pobłogosław ducha mego, by odbiciem Twego był. Pobłogosław duszę moją, by już zawsze Twoja była, by już zawsze Cię wielbiła. Pobłogosław mnie Boże, bym niósł Twoje błogosławieństwo wszędzie tam gdzie będę, wszędzie tam gdzie zechcesz, wedle Twojej Świętej Woli Bożej, przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

„Przez Chrystusa, z Chrystusem i w Chrystusie, Tobie, Boże, Ojcze wszechmogący, w jedności Ducha Świętego, wszelka cześć i chwała, przez wszystkie wieki wieków. Amen”.

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.