Apokalipsa – Bestia druga na usługach pierwszej

Ap13, 1 I ujrzałem Bestię wychodzącą z morza,
mającą dziesięć rogów i siedem głów,
a na rogach jej dziesięć diademów,
a na jej głowach imiona bluźniercze
1.

Bestia pierwsza

Pytam cię ziemio, kiedy ujrzałaś Bestię, czyż nie na morzu?

Pamiętacie jak dowiedzieliście się o wirusie z Wuhan? Przypomnijcie sobie wszyscy! To nie na Chiny były zwrócone oczy świata, lecz na Japonię, a konkretnie na statek wycieczkowy Diamond Princess cumujący u wybrzeży Jokahamy.

Diamond Princess wyruszył z Jokohamy 20 stycznia i wrócił do jej wybrzeży 3 lutego. Następnie – w związku z pasażerami zarażonymi koronawirusem został objęty kwarantanną. Każdego dnia informowano o kolejnych przypadkach zakażenia. Na pokładzie wycieczkowca znajdowało się łącznie z załogą 3711 osób z 54 krajów (w tym trzech polaków), zaś źródłem zakażenia był 80 letni chińczyk – jak podają źródła.

Kwarantanna na Diamond Princess

Ap13,2 „[…] A Smok dał jej swą moc, swój tron i wielką władzę.

Wirus co prawda pochodzi z Chin, tak jak i wiele wcześniejszych wirusów, lecz władze i moc otrzymał na morzu u wybrzeży Japonii na statu Diamond Pincess. Stamtąd ogarnął cały świat. Cały świat popadł w obłęd, tak Bestia zawładnęła emocjami wykorzystując przy tym cenne przymioty człowieka takie jak odpowiedzialność, przezorność, roztropność.

Czyż nie ostrzegałem, że wszystko zacznie się od Japonii, czyż nie mówiłem byście swe oczy zwrócili tam gdzie kwitną wiśnie, a w Japonii zakwitły dwukrotnie na znak, że już czas nadchodzi – sprawdźcie proszę. Pisałem również w mej książce – sprawdźcie proszę! Czyż nie wołałem: Nawracajcie się bo zginiecie! Nawracajcie się, a żyć będziecie!

Tak jak kapitan tego statku wyszedł ze znamieniem Bestii (maseczka), tak cały świat oddaje pokłon Bestii, nawet hierarchowie Kościoła Świętego. Jedna z pasażerek Diamontd Princess Yardley Wong napisała na swoim Twitterze „Nie mam nic przeciwko kwarantannie. Ale błagam, żeby ją zrobić w domu i chętnie będę nosić opaskę śledzącą na nadgarstku lub nodze”. Popatrzcie na Izrael (bransoletki). Cały świat mierzy temperaturę ciała na czole. Cały świat zakrył swą twarz (maseczki, przyłbice na czole, itp).

Bestia druga

Ap13, 11 Potem ujrzałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi: miała dwa rogi podobne do rogów Baranka, a mówiła jak Smok. 12 I całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje, i sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której rana śmiertelna została uleczona.

Bestia druga to fałszywy prorok będący na usługach pierwszej Bestii, przypomina Chrystusa lecz mówi jak smok. To on całą władzę pierwszej bestii przed nią wykonuje. Nie wiecie kto to? Popatrzcie na południe, tam gdzie księżyc w pełni świeci, albowiem słońce na północy zachodzi. Jeszcze nie wiecie? Powiem wam!

Ap13,15 „I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, …’

I pobłogosławił on pusty plac św. Piotra

Spójrzcie na Watykan i na Tron Piotrowy. Posłuchajcie co wam mówi i co czyni ten co zasiada na nim, ten co zbratał się z grzechem, ten co władzę smoka wykonuje. Ten jest fałszywym prorokiem, to on zwodzi świat cały. Jest gorszy niż Holokaust, albowiem więcej już ofiar pochłonął.

  • dobrowolne – przymusowe szczepienia pracowników Watykanu i kary pieniężne za brak maseczki – dekret z dn. 8 lutego 2021r.
  • tajne spotkania z producentami szczepionek
  • szczepienia to moralny obowiązek, to miłość do bliźniego – mówi
  • promocja homoseksualizmu, lgbt i wszelkiego wyuzdania
  • jeden bezimienny Bóg dla wszystkich i nowa religia tutti – frutti o powszechnym braterstwie – weszła już w życie (wsłuchajcie się dobrze w to o co się modlicie na Mszy w kościele)

To on bluźni przeciw Bogu, to on mówi jak smok.

Nasuwa się zatem pytanie, czy Msza Święta celebrowana przez kapłana który przyjął szczepionkę jest ważna, czy Msza Święta sprawowana w maseczce jest ważna? Czy tak złożona ofiara Chrystusa jest ważna, czy można złożyć ofiarę Ojcu kłaniając się jednocześnie szatanowi? Czy Ojciec nasz, który jest w niebie taką ofiarę przyjmie? Czy może ustała już ofiara Chrystusa? Ja tego nie wiem – czy wy wiecie? Jak więc możemy się o tym przekonać? Znam tylko jeden sposób – ofiarujmy wszyscy Komunię Świętą Bogu za jego nawrócenie (fałszywego proroka), wtedy się przekonamy. Uczyńmy to godnie, z czystym sercem, na kolanach (komu zdrowie pozwala) i na język.

Cały świat został zamaskowany, zabrali ludziom wolność zamykając ich we własnych domach, możni tego świata zamykali kościoły na całym świecie lub wprowadzali drastyczne ograniczenia, hierarchowie zaś wyrzucili wodę święconą z kościołów, dawali dyspensę od składania ofiary Bogu, obciążyli ludzi Komunią Świętą na rękę choć sami stosują puryfikację (obmywanie palców po łamaniu hostii i udzieleniu Komunii Świętej). Teraz zaś, zmuszają ludzi do szczepień nawet kapłani kapłanów mówiąc, że to akt miłości do bliźniego, że to moralny obowiązek każdego człowieka – przykład: Włochy, gdzie biskup Giacomo Cirulli w diecezji Teano-Calvi, położonej na terenie metropolii Neapolu zabronił niezaszczepionym księżom rozdawać Komunię Świętą).

To nie wirus zabija, to wasze grzechy zabijają. Z Domu Bożego zrobiliście jaskinię zbójców, odebraliście szacunek należny Bogu samemu, tak i wam Ekscelencje został odebrany. Wszystkiego się boicie, tylko gniewu Bożego się nie boicie. Zrobiliście z kościoła targowicę, stał się niczym sala widowiskowa – koncerty i oklaski, zaś pycha wasza doznała szczytu. Tak zamknięte zostały oczy i uszy wasze. Zasłużona kara przyszła. Ostrzegałem – pokutujcie bo zginiecie, bo niewyobrażalne kary przyjdą, wszystko w listach przecież macie.

Lecz to nie koniec jest boleści, bowiem zbliża się wielki głód, tak wielki, że świat będzie płakał za jedzeniem – zaprawdę, zasłużona to kara.

Lecz to nie koniec jest boleści, bowiem zbliża się wielka woda, wiele krajów pochłonie – zaprawdę, zasłużona to kara, bezbożny stał się świat.

Lecz to nie koniec jest boleści, bowiem kończy się Sąd nad Kościołem, będzie rozpacz i zgrzytanie zębów – zaprawdę zasłużona to kara.

Ewangelia Boża już została ogłoszona, to co teraz widzicie i słyszycie to kogel mogel, gdyż ten co winien strzec Ewangelii Bożej zbratał się z grzechem, tak grzech stał się i bratem jego i siostrą. Ci zaś co mu przyklaskują, wolę smoka wykonują.

Panowanie Bestii skończy się latem następnego roku. Im bliżej czasu, tym większa będzie jej wściekłość, a Bestia na wielu polach działa, bowiem świat cały swą mocą ogarnęła. Powiedziałem wam, byście wiedzieli. Co będzie dalej? Powiem wam, byście wiedzieli – będę płakał nad wami.

Oddajcie Bogu co Boże, należną Bogu Cześć i Chwałę, należny Bogu szacunek w Jego Domu, a może złagodzi Bóg swój gniew nad wami. Błagania swe przez Maryję ślijcie, albowiem głosu waszego Bóg już nie posłyszy, gdyż odwrócił Pan swe ucho od was.

Jeszcze mi nie wierzycie, sprawdźcie więc co napiszę:

Rok 2017/18 – dałem ostrzeżenie trzem kapłanom mówiąc, że ten co jest na uwięzi wkrótce będzie z uwięzi spuszczony, a cały świat ujrzy jego potęgę.

Rok 2018 – wysyłam ostrzeżenie do Watykanu i pięciu polskim biskupom

Rok 2019 – wydałem książkę, darmowa: http://apostolus.pl/swiadectwa-boga-i-diablakamil-stanislaw-banasiowski-ksiazkaczytaj-za-darmo/ coby wszystkich ostrzec, bo taka była wola Boża, gdyż powiedział mi Pan – Powiedz wszystkim co wiesz.

Rok 2019, Wielki Piątek – Daje w świątyni na tacę kopertę, w której jest zapowiedź. Ostrzeżenie dostał również jeden z polskich biskupów z adnotacją WAŻNE.

Rok 2020, 1 stycznia – ten przed którym ostrzegałem został spuszczony z uwięzi, wpierw jednak przyszedł do mnie, tak jak zapowiedziałem, bo pierwszy z ludzi go widziałem w całej pełni – to był potężny atak, stanąłem na progu śmierci, trafiłem do szpitala.

Rok 2020, 20 stycznia (dwadzieścia dni później) – Statek wycieczkowy Diamond Princess wyrusza w rejs z Japonii – tak wszystko się zaczęło. Cały świat ujrzał potęgę Bestii.

Rok 2018-2021 – niezliczone ostrzeżenia i świadectwa słane do hierarchów Kościoła i do ludu.

Apokalipsa

Imię Bestii i jej liczba
18 Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.
” Ap13

Imię Bestii to EMOCEMOCJE. Ten, który został spuszczony z uwięzi wielką władzę nad emocjami posiadł – takie też przybrał imię. Nadstawcie uszy i słuchajcie. Ile razy dziennie słyszycie słowo EMOCJE ? Nie używajcie popularnych emotikonów (duchów emocji) – to okultyzm, dzięki nim spotęgował nad wami (światem) swą władzę – ostrzegałem przecież!

Znamię Bestii to maseczki, przyłbice, termometr, szczepionki, paszporty, bransoletki,…

Liczba imienia Bestii to 36,6 – stała temp. ciała człowieka.

Matematyka

Mądrość Boża i rozum ludzki

18 Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.” Ap13

Liczba Bestii 666 (liczba to człowieka)

Liczba imienia jego to liczba 36,6

Św. Jan kazał przeliczyć, więc liczymy:

Mamy dwie liczby 666 i 36,6 (liczba Bestii i liczba człowieka), wszak to ta sama liczba. Niemożliwe?

Zapiszmy więc liczbę Bestii, tak jak jest zapisana liczba człowieka (36,6) tj. 66,6

Końcówkę po przecinku mamy taką samą, zatem pozostaje niezmienna.

Teraz liczymy pierwszą część liczby Bestii (kolejność wykonywania działań), która jest różnicą tj. „66”:

6 razy 6 = 36

Zatem pierwsza część liczby Bestii to 36, druga po przecinku to 6

Zatem liczbą Bestii jest 36,6 – liczba to człowieka: temperatura ciała człowieka

,,16  I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni,
wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło”
Ap13

17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Ap13

Możecie kupować i sprzedawać, podróżować i pracować bez maseczek, pomiarów temperatury, szczepionek, paszportów covidowych?

Czy nie zostaliście niewolnikami Bestii?

24 Bo kto chce zachować swoje życie, straci je, a kto straci swe życie z mego powodu, ten je zachowa. „ Łk9,24

” 54 Kto spożywa moje Ciało i pije moją Krew, ma życie wieczne, a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym.” J6,54

Teraz już nie o ciało idzie, a o duszę.

Bądźcie gotowi, Pan Jezus jest już w drodze.

Ap14 „1 Potem ujrzałem: A oto Baranek stojący na górze Syjon, a z Nim sto czterdzieści cztery tysiące, mające imię Jego i imię Jego Ojca wypisane na czołach.”

Marana Tha

Chwała Ojcu, i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Bogu

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

PS. Co do Komunii Świętej na rękę objawiło się już co będzie – zabrzmi bowiem wielki dzwon w który uderzę, a pół roku nie minie jak to się stanie, a dźwięk jego będzie słyszalny po krańce ziemi, wcześniej jednak dam jeszcze jedno świadectwo.

Aktualizacja: 21 maj 2022 – WYPEŁNIŁO SIĘ

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.