Wielka Nierządnica

Wszyscy jesteśmy winni?

Biskup Rzymu stwierdził, że „wszyscy jesteśmy winni” masakry w Ukrainie. Czyżby? Nie wątpię w to, że papież franciszek ma poczucie winy, i słusznie, wszak spółkował z Wielką Nierządnicą przez jej sutenera, swego „brata” Cyryla. Ostrzegałem, by wypowiedział Akt Wiary na świat cały, przed wszystkimi Ludami Ziemi, a jeśli tego nie uczyni będzie patrzył na śmierć. Wolał jednak cudzołożyć – tak patrzy.

To jeszcze nie koniec, idą gorsze rzeczy, leci też wielka asteroida, niech się przygląda Holandia, a kraj ten będzie zazdrościł dzisiejszej Ukrainie! Będą zazdrościć umarłym. Kraj zaś, co to zaprzestał Boga Ojcem nazywać uznając, że Bóg jest bezpłciowy, stał się przeklęty na wieki, naród ten nigdy się nie podźwignie.

Fragment książki „Świadectwa Boga i diabła”: Rozdział 13. Proroctwo dla świata

Matka Boża powiedziała: „Ludzie będą płakać za jedzeniem”. Matka Boża powiedziała, że już wkrótce przez świat przejdzie wielkie zniszczenie i wielki głód, ludzie będą płakać za jedzeniem. Będzie wielki chaos, który opanuje cały świat. W niebie już nie można patrzeć na to, co ludzkość wyprawia. Rozpocznie się od Japonii. Holandia zostanie niemal zrównana z ziemią, ten kraj poniesie największe straty. Stany Zjednoczone Ameryki i Rosja poniosą wielkie straty, jak i cały świat. Zginą miliony ludzi, przyjdzie wielkie cierpienie. Najbezpieczniejszym miejscem na całym globie będzie Polska, którą Matka tak mocno ukochała. Polska ucierpi najmniej. Niech Polacy mieszkający za granicą będą w tym czasie w Polsce (nie mnie Pani to mówiła, lecz ja to mam przekazać).

Musicie, bracia i siostry, wiedzieć jeszcze jedno: Pan Jezus jest już w drodze!”

Dziś prawda ujrzała światło, dziś zostali obnażeni królowie co to w zaloty do Nierządnicy biegali, a ona ich zwodziła swym wdziękiem. Co z tego wyniknie? Będzie koniec Nierządnicy i wszystkich, którzy z nią obcowali.

Czy zatem wszyscy jesteśmy winni tego, co dzieje się dziś w Ukrainie? Czy papież ma rację obwiniając nas wszystkich za bestialstwo Rosji i chaos na świecie? W pewnym sensie tak, to znaczy pośrednio, na pewno nie wszyscy ale bardzo, bardzo wielu, albowiem jedni spółkowali, a drudzy się przyglądali. To nie Putin zabija, to grzech zabija – mamona, aborcja, eutanazja, cudzołóstwo, grzech sodomski, etc.

Rosja i Ukraina to dzieciobójcy „Aborcja na żądanie”, tak jak wiele innych narodów. W Ukrainie w ciągu 20 lat matki wymordowały ok. 40 milionów swoich dzieci, któż zdoła policzyć ile własnych dzieci wymordowano w Rosji, lecz Holandia najbardziej doświadczy Sprawiedliwości Bożej, tak Rosja, Stany Zjednoczone i reszta świata – Holandia najbardziej ze wszystkich narodów ucierpi. Zasłużona to kara.

Prosiłem i błagałem byście się nawrócili, bo zginiecie, lecz głusi byliście na wołania moje, tak przyszło co przyjść miało. W nienawiści mnie mieć będą i śmierci mojej będą pragnąć GDY NIEBO NAD NIMI BĘDZIE SIĘ OTWIERAĆ, lecz zabić mnie nie mogą, albowiem byłem umarły, a stałem się żywy.

Rada

Jakże często mogliśmy usłyszeć od naszych matek: „ Załóż dziecko czapkę, bo jest zimno na dworze, bo wiatr wieje – bo głowę przeziębisz, bo ci do uszu nawieje”.
I choć wiemy, że dobra to rada, z miłości płynąca i troski – to czy jej słuchamy, czy też musimy przekonać się sami?
Tak też Matka nasza Maryja, czyż nas nie ostrzega od wieków już kilku: „Módlcie się i pokutujcie, by kary nie przyszły” – lecz my widać musimy przekonać się sami.
(Autor)

Do Biskupa Rzymu (21 marca 2020)

Niech biskup Rzymu niczym Piotr zapłacze, ze szczerości serca swego. Niech na cały świat ogłosi, że tylko jeden jest Zbawiciel, którym jest Jezus Nazarejczyk, zwany Chrystusem i jedna jest tylko Oblubienica Chrystusa – to Kościół Święty. Niech biskup Rzymu na cały świat ogłosi, że niema innej drogi do zbawienia jak przez Kościół Święty – jedyną Oblubienice Jezusa Chrystusa.

Wtedy niech biskup Rzymu stanie przed obliczem Matki naszej Maryi i przez Jej Niepokalane Serce poprosi, a stanie się jak poprosi, zaś chwała Boża będzie unosić się nad światem.

Rok 2001 – Jan Paweł II: „Już nadchodzi, już się zbliża”

Rok 2001 – Jezus Chrystus: „Prawdę powiedział”

Rok 2021 – 13 września: „Cóż mam począć, nie chcieliście pokuty i miłosierdzia, będziecie mieli śmierć i cierpienie. Sprawiedliwość Boża już wisi nad wami, tak ziemia się otworzy pod wami. Amen.

J3,5-6: 5 «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się ktoś nie narodzi z wody i z Ducha, nie może wejść do królestwa Bożego. 6 To, co się z ciała narodziło, jest ciałem, a to, co się z Ducha narodziło, jest duchem.

J1,6-9: 8 Kto grzeszy, jest dzieckiem diabła, ponieważ diabeł trwa w grzechu od początku. Syn Boży objawił się po to, aby zniszczyć dzieła diabła.
9 Każdy, kto narodził się z Boga, nie grzeszy, gdyż trwa w nim nasienie Boże, taki nie może grzeszyć, bo się narodził z Boga.

J1,10-13: 10 Na świecie było [Słowo], a świat stał się przez Nie, lecz świat Go nie poznał. 11 Przyszło do swojej własności, a swoi Go nie przyjęli. 12 Wszystkim tym jednak, którzy Je przyjęli, dało moc, aby się stali dziećmi Bożymi, tym, którzy wierzą w imię Jego – 13 którzy ani z krwi, ani z żądzy ciała, ani z woli męża, ale z Boga się narodzili.

J3,3: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się ktoś nie narodzi powtórnie, nie może ujrzeć królestwa Bożego».

Rz1, 26-28: Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. 27 Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. 28 A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi.”

Ewangelia Boża: Współżycie niezgodne z naturą jest bezwstydem i zboczeniem, zaś ci, co to czynią są bezwstydnikami i zboczeńcami.

Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu – Jedynemu Bogu

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.