Tęczowa Zaraza

„Błogosławieni jesteście, gdy [ludzie] wam urągają i prześladują was, i gdy z mego powodu mówią kłamliwie wszystko złe na was. 12 Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie. Tak bowiem prześladowali proroków,którzy byli przed wami.” [Mt5,11-12]

Kiedy się nawraca grzesznik,wielka jest radość w niebie,a gdy to dotyczy biskupa,jest ogromne wesele.

Bracia i siostry,umiłowani w Chrystusie Jezusie,jakże rozradowało się me serce gdy usłyszałem słowa o tęczowej zarazie wypowiedziane przez Abp. Jędraszewskiego.Dobrze się stało,że szatan został nazwany po imieniu,tak został obnażony i już jest przegrany.Stańcie murem w tej sprawie za Abp. Jędraszewskim,gdyż objawił wam prawdę,mówiąc że ideologia LGBT to tęczowa zaraza,niemająca nic wspólnego z prawdziwą tolerancją. Pamiętajcie jednak,abyście nie dali się sprowokować,walczcie na paciorkach Różańca Świętego za Kościół Święty,poście i pokutujcie za grzechy popełnione w Kościele,szczególnie za świętokradztwo popełnione w Gdańsku w dn.19 stycznia tego roku, bowiem to co dziś widzicie,to skutek tamtego wydarzenia. Pamiętajcie byście nie dali się sprowokować! Nie bądźcie jednak obojętni,stańcie murem za Jezusem i Maryją,stańcie murem za rodziną i chrześcijańskimi wartościami.Pokażcie szatanowi Krzyż. Wkrótce wyruszą pielgrzymki na Jasną Górę.Pielgrzymi niechaj zrobią drewniane krzyże,na których będą widniały słowa „Jezu,miej miłosierdzie dla Kościoła swego”. Nieście te krzyże na swych barkach, modląc się i pokutując za grzechy Kościoła.W Częstochowie,w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej,złóżcie swe krzyże na świadectwo wiary waszej.Jeśli to uczynicie,ujrzycie wielkie miłosierdzie Boże.Ja ten krzyż już wziąłem,i niosę go z Jezusem.

Ziarno od plewa właśnie się oddziela-nie dziwcie się temu co widzicie.

Reagujcie na ciągłe profanacje i brońcie naszej wiary i naszych wartości.

„13 Wy jesteście solą dla ziemi. Lecz jeśli sól utraci swój smak, czymże ją posolić? Na nic się już nie przyda, chyba na wyrzucenie i podeptanie przez ludzi. 14Wy jesteście światłem świata. Nie może się ukryć miasto położone na górze. 15 Nie zapala się też światła i nie stawia pod korcem, ale na świeczniku, aby świeciło wszystkim, którzy są w domu. 16 Tak niech świeci wasze światło przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie.” [Mt5,13-16]

W dniu 2 sierpnia złożyłem zawiadomienie z Art.196KK do Prokuratury Krajowej w sprawie profanacji Mszy Świętej w Warszawie:

Prokuratura Krajowa w Warszawie
Niniejszym zawiadamiam o możliwości popełnienia przestępstwa z art.196 KK-Obraza uczuć religijnych.Wydarzenie miało miejsce w dniu 8 czerwca 2019r.na Paradzie Równości w Warszawie.Dokonano tam profanacji, podczas której parodiowano Mszę Świętą.Profanacja Mszy Świętej została dokonana przez działaczy LGBT,której przewodniczył Szymon Niemiec pod patronatem prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.Jako katolik jestem głęboko wstrząśnięty tym co ujrzałem w przekazie medialnym tvp.info oraz sieci Internet.Filmy i zdjęcia z tych wydarzeń są ogólnodostępne na stronie tvp.info i w sieci Internet.Załączam wydruk fotografii pozyskanej z sieci Internet www.tvp.info, oraz adresy stron internetowych,na których są udostępnione obszerne materiały w postaci zdjęć i filmów ukazujące tę profanację.Nadmieniam,iż obszerny materiał jest w posiadaniu telewizji publicznej TVP.W związku z powyższym uprzejmie proszę o wszczęcia postępowania karnego z art.196 KK – Obraza uczuć religijnych innych osób,w stosunku do osób uczestniczących w profanacji na Paradzie Równości w Warszawie,jak również w stosunku do osoby Pana Rafała Trzaskowskiego,który objął swym patronatem to bluźniercze wydarzenie jako osoba publiczna.Biorąc pod uwagę fakt,iż prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski pochwalił na Twitterze odbytą Paradę Równości,można mniemać,że wskazana powyżej profanacja Mszy Świętej odbyła się za jego wiedzą,w porozumieniu z nim i przyzwoleniem . Byłaby to niedopuszczalna i karygodna prowokacja uderzająca w uczucia religijne milionów polaków,a na pewno uderzająca w moje uczucia religijne jako katolika.Na takie zachowanie nie może być zgody,tym bardziej przez osoby pełniące wysokie stanowiska publiczne i społeczne.

Z poważaniem,

Kamil Stanisław Banasiowski

Załączniki:
1.Wydruk fotografii wraz z adresami stron internetowych

W dniu 29 lipca złożyłem zawiadomienie z Art.196KK do Prokuratury Okręgowej w Gdańsku w sprawie profanacji Najświętszego Sakramentu oraz Ikony Matki Bożej:

Prokuratura Okręgowa w Gdańsku
Niniejszym zawiadamiam,iż w dniu 25 maja 2019r.na marszu równości w Gdańsku został znieważony wizerunek Ikony Matki Boskiej Częstochowskiej oraz dokonano profanacji,podczas której parodiowano procesję Bożego Ciała umieszczając waginę w miejscu Najświętszego Sakramentu.Profanacje zostały dokonane przez działaczy na rzecz ideologii LGBT. Jako katolik jestem głęboko wstrząśnięty tym co ujrzałem w przekazie medialnym tvp info oraz sieci Internet.Filmy i zdjęcia z tych wydarzeń są ogólnodostępne na stronie tvp.info i w sieci Internet.Na załączonym wydruku fotografii mężczyzny z lalką,pochodzących z sieci Internet można dostrzec nie tylko profanację Ikony Matki Boskiej Częstochowskiej,lecz zniewagę samej Matki Boskiej i Jej Syna,a mojego Pana Jezusa Chrystusa.Na drugim zdjęciu widnieje akt profanacji tego,co dla katolika jest najświętsze-Najświętszy Sakrament.W związku z powyższym uprzejmie proszę o wszczęcia postępowania karnego z art.196 KK – Obraza uczuć religijnych,w stosunku do osób uczestniczących w profanacjach na marszu równości w Gdańsku.
Z poważaniem,
Kamil Stanisław Banasiowski

Załączniki
1.Wydruk fotografii
2.Adresy stron internetowych ze zdjęciami z marszu równości w Gdańsku

W dniu 14 czerwca wystosowałem list publiczny,a w dniu 29 lipca tego roku złożyłem formalny sprzeciw do Pana Prezydenta RP Andrzeja Dudy w sprawie zarazy,o której mówił Abp Jędraszewski :

Szanowny Panie Prezydencie

W związku z szerzącą się falą demoralizacji społecznej oraz notorycznego publicznego profanowania świętości przez środowiska LGBT w Polsce, zgłaszam publiczny sprzeciw i żądam stanowczych działań przez Państwo Polskie w tej sprawie.Wnioskuję o całkowity zakaz publicznych zgromadzeń przez te środowiska oraz całkowity zakaz rozpowszechniania i promowania ideologii demoralizacji i wyuzdania,którą prezentuje środowisko LGBT i jego podobne.Wnioskuję o całkowity i bezwzględny zakaz publicznego obnażania wszelkiej wynaturzonej seksualności,pod rygorem odpowiedzialności karnej łącznie z karą pozbawienia wolności do dwóch lat,jak jest to w przypadku obrażania uczuć religijnych art.196KK.
Wniosek motywuję niewymownym zagrożeniem dla społeczeństwa ,w szczególności dla dzieci i młodzieży,jakim jest powszechna demoralizacja płynąca z tej ideologii.

Jako pełnoprawny obywatel tego kraju stanowczo się domagam podjęcia skutecznych działań przez Państwo Polskie,mających na celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym dzieciom i ochrony przed szerzącą się zarazą.

Z wyrazami szacunku,

Kamil Stanisław Banasiowski

Nie bądźmy obojętni,gdy opluwają Boga,nie dajmy się jednak sprowokować, działajmy pokojowo lecz stanowczo-z modlitwą i Krzyżem „W tym znaku zwyciężysz”. Nie chodzi tu o to,by kogokolwiek karać,lecz oto by nikt nie czół się bezkarnie.A wiedzcie,że serce mi krwawi gdy patrzę na tych,co te rzeczy na ulicach czynią,bowiem nie wiedzą co czynią.Ja zaś wiem co ich może czekać,jeśli się nie nawrócą i pokupy nie przyjmą. Bylem,widziałem,poznałem-tak i wy wiecie,bo wam powiedziałem.

Niech Wam Pan Bóg Błogosławi,Ojciec Syn i Duch Święty

Kamil Stanisław Banasiowski-trzynasty

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.