POLSKA

Błogosławiona jesteś Polsko, Ojczyzno moja. Błogosławiona jesteś Polsko, bo nie uległaś szatańskiej przewrotności, choć tak donośny był głos wołający: Barabasz!!! Błogosławiona jesteś Polsko, że nie uległaś.

Panie Prezydencie

Serdecznie Panu gratuluję. Szczęść Boże Panu, Szczęść Boże Polsce. Panie prezydencie, proszę strzec rodziny i chrześcijańskich wartości. Niech Pan nie zapomni podziękować Tej, której głos był najważniejszy, w Częstochowie.

Kamil Stanisław Banasiowski – trzynasty

Rafał Trzaskowski

Antychryst na swym ostatnim wiecu w Warszawie powiedział, że Górka Najświętszej Maryi Panny przynosi mu szczęście. Czyżby zapomniał, że Najświętsza Maryja Panna jest Matką Pana Jezusa, jest Matką Boga, że jest Matką Kościoła. Czyżby zapomniał, że Matka Boża stoi na straży Kościoła świętego i Ewangelii Bożej.

Szymon Hołownia

Wielokrotnie już ostrzegałem przed strategią szatańską, przed zwodzicielami, co zwierzęta nad człowieka będą chcieli wywyższyć. Szymon Hołownia jest tego świadectwem. Najpierw twierdzi, że nie je mięsa, bo spożyte przez niego zwierzęta kiedyś go osądzą:

Zwierzęta, które spotkałem w życiu, będą mnie sądzić na Sądzie Ostatecznym; świat mnie będzie sądził. Świnia, którą zjadłem w życiu, a zjadłem ich na pewno co najmniej kilkanaście, to było stworzenie Boże

Teraz zaś dodał, że Jezus stał się zwierzęciem – Barankiem Ofiarnym, by wziąć na siebie „ból, krzyk, krew, pot i łzy tysięcy zwierząt”.

„Ludzie nie widzą jednej podstawowej rzeczy, że Jezus stał się człowiekiem ale też – przecież powtarzamy to w każde święta Paschy – stał się zwierzęciem. Stał się Barankiem Ofiarnym. Jezus wziął na siebie ból, krzyk, krew, pot i łzy tysięcy zwierząt ofiarnych, które byłyby zabijane jeżeli On nie złożyłby swojej ofiary” – mówił podczas spotkania autorskiego z okazji dziesięciolecia portalu Deon.pl

Pan Hołownia doszedł do wniosku, że Jezus Chrystus poprzez swoją mękę, śmierć i zmartwychwstanie złożył Bogu Ojcu ofiarę nie tyle za nas, za grzesznego człowieka, a właśnie za zwierzęta, stając się również zwierzęciem. Zatem według pana Hołowni Bóg jest zwierzęciem.

Czy to praca w TVN odebrała mu rozum, czy może coś innego???

Robert Biedroń

Pan Biedroń w swojej kampanii zapowiadał powołanie Rzecznika Praw Zwierząt. Przypadek?

Znajomy

Dwa, może trzy tygodnie temu jeden z moich znajomych wyznał mi, że od dwóch lat już nie je mięsa, jest również przeciwny wyprawianiu skór zwierzęcych. Za główny powód podał: „szacunek dla zwierząt”. Zapytałem go, czy był chrzczony – odpowiedział, że był. Zapytałem, czy zatem mogę go uznać za człowieka wierzącego – odpowiedział, że tak. Dał jednak do zrozumienia, że o jego chrzcie zadecydowali rodzice, a on sam dzisiaj zapewne takiej decyzji by nie podjął. Zaiste, ma za co dziękować swoim rodzicom. Zapytałem go, czy ja, przez to, że jem mięso nie mam szacunku dla zwierząt? Odrzekł, że nie mam. Zapytałem, czy Jan Chrzciciel, posłany przez Boga, żywiący się szarańczą i noszący odzienie z wielbłądziej sierści, przepasany skórzanym pasem, też nie miał szacunku dla zwierząt? Odrzekł, że nie miał. Zapytałem, czy zatem Pan Jezus też nie miał szacunku do zwierząt, czy w jego ocenie sam Bóg nie ma szacunku do zwierząt? Odrzekł, że nie ma.

Nie ujrzysz królestwa Bożego, jeśli się nie narodzisz na nowo, jeśli się nie nawrócisz – tę prawdę usłyszał.

Człowiek ten uznał swoją modrość ponad Mądrość Bożą, stał się w swojej pysze mądrzejszy od Boga, nie rozumiejąc, że bez łaski Bożej nie może złapać choć jednego oddechu, a i nawet sam z siebie wysikać się nie zdoła.

Niech te świadectwa będą dla was bracia i siostry moje ostrzeżeniem. Szatan działa na wielu płaszczyznach, jednym z jego celów jest zrównanie człowieka ze zwierzęciem, by następnie wywyższyć zwierzę nad człowieka. Bądźcie czujni, nie dajcie się zwieść.

Niech wam Pan Bóg błogosławi, Ojciec, i Syn, i Duch Święty – Jedyny Bóg

Kamil Stanisław Banasiowski – trzynastyTen wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.