Czy Putin ma rację?

Czy Władimir Putin miał raję uznając LGBT za organizację ekstermistyczną?

Niech moją odpowiedzią na to pytanie będzie list jaki skierowałem w dn. 14 czerwca 2019 na Kancelarie Prezydenta RP Andrzeja Dudy. List ten został również opublikowany na facebooku prezydenta, po czym facebook zablokował mi konto – cenzura. List jest od początku dostępny w tej domenie: http://apostolus.pl/do-prezydenta-rzeczpospolitej-polskiej-andrzeja-dudy/

Treść listu:

Szanowny Panie Prezydencie

W związku z szerzącą się falą demoralizacji społecznej oraz notorycznego publicznego profanowania świętości przez środowiska LGBT w Polsce, zgłaszam publiczny sprzeciw i żądam stanowczych działań przez Państwo Polskie w tej sprawie. Wnioskuję o całkowity zakaz publicznych zgromadzeń przez te środowiska oraz całkowity zakaz rozpowszechniania i promowania ideologii demoralizacji i wyuzdania, którą prezentuje środowisko LGBT i jego podobne. Wnioskuję o całkowity i bezwzględny zakaz publicznego obnażania wszelkiej wynaturzonej seksualności, pod rygorem odpowiedzialności karnej łącznie z karą pozbawienia wolności do dwóch lat, jak jest to w przypadku obrażania uczuć religijnych art.196KK.
Wniosek motywuję niewymownym zagrożeniem dla społeczeństwa , w szczególności dla dzieci i młodzieży, jakim jest powszechna demoralizacja płynąca z tej ideologii.

Jako pełnoprawny obywatel tego kraju stanowczo się domagam podjęcia skutecznych działań przez Państwo Polskie, mających na celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym dzieciom i ochrony przed szerzącą się zarazą.

Z wyrazami szacunku,

Kamil Stanisław Banasiowski

Iłża 14 czerwca 2019

To była moja odpowiedź dla całej Europy. Teraz chcę się zwrócić do polskich ministrów od tzw. „praworządności” – Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego pana Adama Bodnara i jego homo zastępcy marzącym o ślubie i adopcji dziecka. Czynię to w związku z pracami nad nowelizacją (rozszerzeniem) prawa karnego o tzw. „mowę nienawiści” w stosunku do ideologii gender.

Nie zapominajcie panowie, że ministrem się nie jest, lecz bywa. Panie ministrze Bodnar, Pana Boga też pan oskarży i wsadzi za tzw. mowę nienawiści? No tak, powie pan że przecież sam papież błogosławi homo związkom i LGBT. To prawda – to Antychryst. Gorąco polecam panu i pana homo zastępy moją książkę: ŚWIADECTWO-To, co Było. To, co jest. To, co będzie – niebawem w sprzedaży – premiera za tydzień. Proszę przeczytać, a dowiedzą się panowie ministrowie co czeka tych ludzi spod znaku LGBT. Puki co polecam poniższy fragment Pisma Świętego:

List do Rzymian

„24 Dlatego wydał ich Bóg poprzez pożądania ich serc na łup nieczystości, tak iż dopuszczali się bezczeszczenia własnych ciał. 25 Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen. 26 Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. 27 Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. 28 A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi.” (R 1, 24-28)

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

STOP DEPRAWACJI I DEMORALIZACJI DZIECI I MŁODZIEŻY!

STOP ZABÓJCZEJ IDEOLOGII GENDER!

STOP TĘCZOWEJ ZARAZIE!

AMEN

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.