O szczęście niepojęte…?

Popielec

Prezydent USA Joe Biden, wraz ze swoimi współpracownikami, w Środę Popielcową uczestniczył przed południem w Mszy św. w hotelu w Warszawie. W czasie liturgii wszyscy przystąpili do obrzędu posypania głowy popiołem i przyjęli Komunię Świętą. Po liturgii prezydent USA wyznał, że nigdy w Środę Popielcową nie opuścił Mszy św. – powiedział o. Wiesław Dawidowski OSA, który przewodniczył obrzędom.” Źródło:deon.pl

Prezydent Joe Biden w Środę Popielcową przyjął popiół i przystąpił do Komunii Świętej
Prezydent USA Joe Biden – PAP/Marcin Obara

Cieszyć się, czy płakać?

Prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki Joe Biden posypał głowę popiołem i przyjął Komunie Świętą. To cudownie, to zdaje się wspaniała wiadomość. Zakładam, że wcześniej skorzystał z sakramentu pokuty i pojednania się z Bogiem. Zakładam, że wyspowiadał się z z propagowania aborcji i wprowadzenia tęczowej rewolucji. Zakładam również, że po powrocie do domu cofnie swój proaborcyjny dekret i wycofa się z memorandum o ochronie lgbt oraz z ustawy o równości małżeńskiej, dzięki której osoby o tej samej płci będą mogły wchodzić w związek małżeński.

„Dziś Ameryka dokonuje kluczowego kroku w kierunku równości, w kierunku wolności i sprawiedliwości nie tylko dla niektórych, ale dla wszystkich. W kierunku tworzenia państwa, gdzie przyzwoitość, godność i miłość jest uznawana, honorowana i chroniona” — mówił Joe Biden we wtorek 13 grudnia w dniu podpisania ustawy. „Małżeństwo to prosta propozycja: kogo kochasz i czy będziesz lojalny wobec tej osoby, którą kochasz? To prawo uznaje, że wszyscy powinni mieć prawo, by odpowiedzieć na te pytania bez ingerencji państwa” — dodał.

„Dzięki niej (ustawie — przyp.red.) tysiące par osób LGBT+ będą miały zagwarantowane prawo do małżeństwa i jego ochrony niezależnie od przyszłych wyroków Sądu Najwyższego oraz lokalnych regulacji stanowych” — pisze na swoim Instagramie Miłość Nie Wyklucza.

Zakładam więc, że Joe Biden posypując głowę popiołem przystąpił do sakramentu pokuty żałując za swe czyny, że Komunię Świętą przyjął z czystym sercem, bo w przeciwnym razie było to największe świętokradztwo. Kapłan zaś, ten, co by wziął udział w tym świętokradztwie niech wie, że będę prosił Boga o sprawiedliwość dla niego, a gdy poproszę, niech wie, że lepiej by mu było obciąć swe dłonie i rzucić je w ogień.

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Bogu

Matce Bożej chwała

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

ZAGADKA: Która zaraza jest gorsza, tęczowa czy czerwona?

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.