Dogmaty

„Omylny. Co się dzieje z papieżem?”

https://www.tygodnikpowszechny.pl/omylny-co-sie-dzieje-z-papiezem-174002

Taki tytuł nosił artykuł redaktora Edwarda Augustyna z dnia 9 maja 2022 na łamach TYGODNIKA POWSZECHNEGO.

Minął ponad rok, gdy na łamach portalu ONET.PL czytamy:

„Omylny papież Kremla. Do czego doprowadzą słowa Franciszka”

„Omylny papież Kremla. Do czego doprowadzą słowa Franciszka– tak właśnie został zatytułowany artykuł Onetu z dnia 29 sierpnia 2023 15:52 wydany przez red. Błażeja Strzelczyka.

Artykuł rozpoczyna się od słów: Młodzi Rosjanie usłyszeli od zwierzchnika Kościoła katolickiego, że są „spadkobiercami Matki Rosji i powinni iść z nią naprzód”: https://wiadomosci.onet.pl/swiat/omylny-papiez-kremla-do-czego-doprowadza-slowa-franciszka/b4l60f4

Papież Franciszek kilka dni temu, łącząc się z rosyjską młodzieżą zebraną na Dniach Młodzieży w Petersburgu powiedział:

„Jesteście dziećmi wielkiej Rosji; wielkiej Rosji świętych, króla, wielkiej Rosji Piotra I, Katarzyny II, tego wielkiego imperium, o tak wielkiej kulturze i wielkim człowieczeństwie. Nie rezygnujcie nigdy z tego dziedzictwa. Jesteście spadkobiercami Matki Rosji, idźcie z nią naprzód. I dziękuję wam za wasz sposób bycia, za sposób, w jaki jesteście Rosjanami” — powiedział do młodych Rosjan papież Franciszek

Słowa papieża wywołały oburzenie na całym świecie, gdyż zostały zrozumiane jako zachęta dla młodych Rosjan do kontynuacji imperialistycznych poczynań Putina. Ja jednak nie zamierzam komentować słów papieża o świętych carach i Wielkiej Rosji oraz innych herezji wygłoszonych w ostatnich godzinach przez papieża. Wkrótce wszyscy się przekonają, ile głów ma smok. Nie będę również komentował powyższych artykułów. Chcę zwrócić uwagę na coś zupełnie innego, coś, co wielu czytelnikom zapewne umknęło – szatański plan, przed którym już od kilku lat ostrzegam Kościół Święty, a ostatnio uczyniłem to zaledwie miesiąc temu: http://apostolus.pl/franciszek-uderza-w-boga-plujac-na-nauke-jana-pawla-ii/

Dziś ponawiam to ostrzeżenie: Strzeżcie się, bo szatan chce podważyć dogmaty, gdy podważy ten o nieomylności papieża, to w gruzach legną wszystkie. Proszę, zwróćcie uwagę na tytuły, to treść zaszczepiana podświadomie:

Omylny. Co się dzieje z papieżem?” – Tygodnik Powszechny

„Omylny papież Kremla. Do czego doprowadzą słowa Franciszka– Onet

Na temat dogmatów, w tym o nieomylności papieża napisałem już wiele, czytajcie i nie dajcie się zwieść. Szatanowi nie chodzi tyle o papieża Franciszka, bo biskup Rzymu już do niego należy. Szatanowi chodzi głównie o Maryję, Matkę Boga – te dogmaty go najbardziej bolą. Ponadto podważając dogmaty doprowadzi do wielkiego chaosu w Świętym Kościele i do utraty wiary. Czuwajcie, nie dajcie się zwieść, czas sprawiedliwości jest bliski.

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

PS. Nie bądźmy zdziwieni, gdy okaże się, że dogmat o nieomylności papieża podważy sam papież – mówiąc np. przepraszam, pomyliłem się, jestem omylny. To szatański plan.

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.