„Polki i Polacy”

Propaganda Adolfa Hitlera w dzisiejszej Polsce

Od kilku lat zapanowała w przestrzeni publicznej dziwna moda. Zapoczątkowali ją politycy Lewicy, choć trafniejszym okresleniem byłoby Lewactwa. Lewica popadła już taką skrajność, że musiała zmienić swoją nazwę na: Nowa Lewica. Nowością Lewicy jest totalny obłęd i odczłowieczenie. Lewactwem można nazwać niemal całą dzisiejszą tzw. totalną opozycje. Program totalnej opozycji na przyszłość to odczłowieczenie i zezwierzęcenie przyodziane w tęczowe szaty równości. Wielu już w swych pragnieniach równości zrównało się ze zwierzętami, co widać na tzw. marszach równości. Jednym z bardziej znanych „zwierząt” zasiadających w Europarlamencie jest Sylwia Spurek, zaznaczam przy tym, że pani Spurek publicznie sama siebie określiła jako zwierze. Skoro więc pani Spurek uważa że jest zwierzęciem, to ja z wielkim zażenowaniem pytam, czym, my Polacy na to zasłużyliśmy, by Polskę, naszą umiłowaną Ojczyznę zdobytą krwią i blizną na arenie międzynarodowej reprezentowały zwierzęta? Czy my jesteśmy jakimś bydłem? A tak na marginesie to jestem bardzo ciekaw z jakich poradni medycznych korzysta pani Spurek – weterynaryjnych? Albo kto zostałby wezwany, gdy by pani Sylwia Spurek zasłabła – Animals? A po śmierci, zostanie zutylizowana, tak jak w świetle obowiązujących przepisów należy poddać utylizacji padłe zwierzęta? Te pytania mogą zdawać się zabawne, jednak są one przerażające, bo są prawdziwe. Przerażające jest, to co się stało z dzisiejszym człowiekiem. Albo pani Jachira – zaprzeczenie człowieka rozumnego; czy pan Kołodziejczak – nowa gwiazda obłędu; czy osobnicy biegający z pizzą po polsko-ukraińskiej granicy, których nazwisk nawet nie będę wymieniał – czy to nie są to ludzie z widocznym debilizmem?

Czym jest debilizm przeczytaj tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Niepe%C5%82nosprawno%C5%9B%C4%87_intelektualna_w_stopniu_lekkim

Jak to jest możliwe, że osobnicy, którzy przez swoje zachowanie mogli narazić Polskę na konflikt zbrojny, nie zostali do dnia dzisiejszego odizolowani od społeczeństwa i mogą chlubić się swym debilizmem na Antenie Telewizji Polskiej. Może dla kandydatów ubiegających się o mandat posła i senatora, czy przy obsadzaniu ważnych stanowisk państwowych należałoby wprowadzić obowiązkowe badania psychologiczne i psychiatryczne, by wyeliminować na wstępie kandydatów z zaburzeniami psychicznymi, w tym z zaburzeniami osobowości czy debilizmem, jak to jest np. przy rekrutacji do wojska czy policji.

Albo polska noblistka Olga Tokarczuk, pisarka i okultystka, co to na kampusie prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego przedstawiła nową religię, w której to jedzenie mięsa jest grzechem, a całe zło świata i wszelkie stany depresyjne sprowadziła do konsumpcji – mięsa. Tak właśnie wyglądają ludzie i ich umysły, gdy zostaną oderwane od Boga.

Wracając jednak do tematu „Polek i Polaków”, to nie dalej jak kilka dni temu na antenie TVP INFO w jednym z wieczornych programów, jedna z pań reprezentujących Nową Lewice, a nie była to pani ministra czy ministerka, nie była to pani prezeska i nie była to pani posłanka, lecz pani Poseł na Sejm RP, która zarzuciła panu prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu, że zwraca się do Polaków „Polacy”, a nie tak jak ona sama i jej ugrupowanie – „Polki i Polacy”. Kto więc ma rację i jaki to ma związek z Adolfem Hitlerem i propagandą III Rzeszy. Na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że żadnego, jednak kiedy ktoś zechce sobie sprawdzić, to się zorientuje że takiej propagandy używał Hitler zwracając się do narodu niemieckiego, dzieląc naród na kobiety i mężczyzn mówiąc: „Niemki i Niemcy”. Dokładnie ta sama narracja wybrzmiewa z ust Lewactwa w Polsce. Z bólem serca muszę przyznać, że już nie tylko z ust Lewactwa, bo ta zaraza opanowała niemal całą scenę polityczną. Opanowała nawet kościoły, gdzie w świetle Lewackiej poprawności często kapłani zwracając się do wiernych nie mówią już „bracia i siostry”, lecz „siostry i bracia”. Niby niewielka zmiana, a jakże istotna. Czy to jest równość, czy raczej chęć przypodobania się feministkom, a może zupełnie coś innego – coś Adolfowego?! W każdym narodzie są kobiety i są mężczyźni. W każdej wspólnocie są i siostry, i bracia. Nie ma nic złego w zwracaniu się do określonych płci, kobiet czy mężczyzn, sióstr czy braci. Jednak postawienie przez Hitlera kobiety przed mężczyzną miała zupełnie inny cel.

Rozważania

Rozważmy więc kto ma rację, czy pan Jarosław Kaczyński zwracając się do Narodu Polskiego – Polacy. Czy może racje ma pani Poseł na Sejm RP z Nowej Lewicy zwracając się – Polki i Polacy. Rozważmy, czemu służy to rozróżnienie i wyniesienie Polek na pierwszy plan. Rozważmy, do kogo mówi, pan Kaczyński , a do kogo mówi pani poseł z Nowej Lewicy. Rozważmy, kto łączy a kto dzieli, kto traktuje równo a kto dyskryminuje.

Pan prezes Jarosław Kaczyński zwracając się obywateli Polski mówi: „Polacy”. Tym samym zwraca się do ogółu, mając na uwadze wszystkich ludzi mających polskie obywatelstwo, bez rozróżniania płci czy wieku, mówi o mężczyznach, kobietach, starcach, dorastającej młodzieży, o dzieciach w wieku szkolnym i niemowlętach – mówi o całym Narodzie Polskim. Co za ironia losu, że ci, którzy tak głośno krzyczą o równości i równouprawnieniach, zarzucają panu Kaczyńskiemu dyskryminowanie kobiet. Czyż to nie oni sami są źródłem wszelkiej dyskryminacji? Ponadto forma „Polacy”, jakiej używa pan Kaczyński jest jak najbardziej poprawną formą używaną w języku polskim.

Jeśli zatem, pani Poseł na Sejm RP z Nowej Lewicy chce być konsekwentna w swojej nieogarnionej równości, która to z natury zaprzecza sama sobie, bowiem nikt inny jak szeroko rozumiane Lewactwo, w tym Nowa Lewica i jej genderowa ideologia lgbt głoszą o kilkudziesięciu płciach, więc zwracając się do Narodu powinna je wszystkie wymienić, by żadna z urojonych genderowych płci nie poczuła się dotknięta, pominięta i dyskryminowana. Tymczasem w ramach Lewackiej poprawności przyznaje, że są dwie płcie – kobiety i mężczyźni (Polki i Polacy). Czy jest to rodzaj jakiejś schizofrenii, czy może raczej całkowitej degradacji umysłowej? A co zyskał Hitler dzieląc społeczeństwo na dwie frakcje, na kobiety i mężczyzn, wywyższając niepozornie kobiety zwracając się do ludu – Niemki i Niemcy? Odpowiedzią na to pytanie są Adam i Ewa. A może Ewa i Adam? Kto był pierwszy w oczach Boga, które pierwsze zaistniało – Ewa czy Adam? Rozumujcie, tu nie chodzi wcale o kobiety, lecz o wywrócenie prawa, Bożego Prawa, to się dokonuje na płaszczyźnie duchowej, jakby podświadomie. To szatańska strategia wypaczenia, odwrotności, odwrócenia pojęć, zawłaszczenia człowieka, jego serca i umysłu, strategia wprowadzenia podziału i odstępstwa. Nie dajcie się zwieść. Nie idźcie tą drogą.

Co się zaś tyczy grupy politycznej, która nazywa siebie „opozycją totalną”, będącą na usługach obcych państw, ziejącej obłudą i fałszem, walczącą z Kościołem i Bożym Prawem, tą, co to chce mnie „opiłować” z godności dziecka bożego powiem tak: 15 października będzie sąd ludzki, bowiem Naród Polski będzie sądził. Lecz już niebawem najdzie Sąd Boży, w pełnym świetle i sprawiedliwości, wtedy nikt i nic nie pomoże, ani Angela, ani Ursula, ani Władimir, nie pomogą układy, nie pomoże spryt, nie pomoże mamona. Pozostanie ból i zgrzytanie zębów oraz nienawiść do Boga, że stworzył nieśmiertelną duszę, bowiem będą pragnąć śmierci, ale jej nie znajdą.

Wniosek formalny do Marszałek Sejmu RP

Wnioskuję o wprowadzenie obowiązkowych badań lekarskich oraz kwalifikacji psychologicznej i psychiatrycznej dla osób ubiegających się o mandat Posła i Senatora, jak również dla kandydatów na stanowiska ważne dla bezpieczeństwa Państwa Polskiego. Wnioskuje także o wprowadzenie obowiązkowych badań okresowych w zakresie zdrowia psychicznego dla w/w grupy.

Wniosek motywuję dobrem i bezpieczeństwem Polski, Ojczyzny naszej.

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Wybory do Sejmu i Senatu – 15 października 2023

Na kogo głosować? Wolne państwo to wolny naród, wolny naród to wolny wybór, wolny wybór to wolna wola człowieka. Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz – mówi polskie przysłowie. Należy mieć jednak świadomość, że ten kto występuje przeciwko Bożym przykazaniom popierając aborcję, eutanazję, homo związki i całą genderową dewiację nie należy do Chrystusa, taki jest dzieckiem diabła, taki należy do umarłych. Jezus Chrystus jest już w drodze, a sąd będzie sprawiedliwy – czuwajcie, byście nie byli zaskoczeni.

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – jedynemu Prawdziwemu Bogu

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.