Antychryst przemówił

Papież franciszek ostrzega: „Pamięć to także ostrożność, bo takie rzeczy mogą się powtórzyć, począwszy od propozycji ideologicznych, które mają na celu uratowanie jakiegoś narodu, a skończywszy na zniszczeniu narodu i ludzkości. Miejmy na uwadze to, jak rozpoczęła się ta droga śmierci, zagłady, brutalności” – powiedział Franciszek na audiencji generalnej w dniu Pamięci o Ofiarach Holokaustu.

Czy papież mówi o Polsce broniącej się przed zabójczą ideologią lgbt, ideologią, której tak mocno błogosławi, tej co na ulicach wzywa do aborcji, demoralizuje dzieci i niszczy rodzinę, Polsce, która próbuje się ratować? Czy to Polska jest tym złym krajem, o którym mówi papież? Czy to Polskę i przed Polską przestrzega? Czy to znaczy, że dla franciszka tą prawdziwie niebezpieczną ideologią zagrażającą światu jest wiara i Jezus Chrystus, obrona wartości chrześcijańskich, obrona rodziny i Prawd Wiary?

Rozbójniku!!! Zręcznie manipulujesz słowem, by nie powiedzieć a żeby wybrzmiało, dlatego czujesz się bezkarnie, ale to tylko odczucie – nic więcej. To ty jesteś największym zabójcą w dziejach ludzkości, zabójcą dusz! Jesteś gorszy niż Holokaust! Nie wypowiem posłuszeństwa Kościołowi któremu przewodzisz barbarzyńco, tak i tobie, bo to jest Kościół mojego Pana, Święty Kościół, który Chrystus zbudował, mój Zbawiciel – jedyny Zbawiciel. Jest to Kościół, którego wiary masz obowiązek strzec, a nie niszczyć. Nie jesteś barbarzyńco głową całego świata i wszystkich religii a głową Kościoła Świętego przez który mówi Chrystus, przez który przychodzi zbawienie. Ja pokłonu ci nie oddam, jak i w twoim grzechu udziału nie wezmę. Wyznaj Akt Wiary przed wszystkimi ludami ziemi, a wtedy padnę do stóp twoich na twarz i oddam ci pokłon, całując twoje dłonie.

Idą gorsze rzeczy niż Holokaust, po tysiąc razy gorsze, właśnie przez to, że oddałeś Chrystusa barbarzyńco i grzech uświęciłeś!!!

Będę się za ciebie modlił i będę pokutował za ciebie wierząc, że kiedyś nazwę cię Piotrem – z dużej litery i do stóp twoich padnę.

Bardzo żałuję, że to dziś napisałem, lecz nie żałuję tego co napisałem, albowiem za prawdę nie można żałować.

Teraz, w duchu posłuszeństwa oddaję się do dyspozycji Jego Świątobliwości oraz mojemu biskupowi miejsca.

Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu – jedynemu Bogu

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

”Dzieci, nie miłujmy słowem i językiem, ale czynem i prawdą!” (1J3,18)

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.