Tęcza – symbol Antychrysta

Antychryst

W Internecie pojawiło się zdjęcie urzędującego papieża, jedni są oburzeni, drudzy pytają czy jest autentyczne, inni się radują widząc swój znak rozpoznawczy – LGBT.

Czy to zdjęcie jest autentyczne? Pewnie nie, jednak nie byłbym zdziwiony gdyby tak było. Na pewno autentyczny jest papież i jego serce – tęczowe serce. Oburzeni są głównie ci, którzy nie rozumieją nauki papieża i brną za jego głosem jak owce na rzeź, a to na ich oczach wypełniają się proroctwa o zasiadaniu Antychrysta w świątyni Boga!

Jest on wielką tragedią nie tylko dla Kościoła Świętego, ale i dla świata całego, przeklinać go będą wszystkie ludy ziemi – już niebawem. Czas jego panowania dobiega końca. „A oto Baranek stojący na górze Syjon”

Jest wielką tragedią, albowiem nie CREDO i nie Ewangelia Boża, lecz paciamama, promocja LGBT i homo błogosławieństwa, protestantyzacja Kościoła Świętego i wielka herezja o powszechnym braterstwie bez Chrystusa wypełniły serca i umysły, przestrzeń publiczną, a nawet kosmos. Sąd Boży już nadszedł!

Owoce tego pontyfikatu możemy dziś oglądać nie tylko na świecie czy na ulicach Polskich miast, ale i w kościołach, szczególnie w archidiecezji łódzkiej. Dziwi się wielu, że nie ma powołań, że został wyświęcony tylko jednego diakon. Chwała Bogu, że nie ma więcej, bo i czego ich nauczą, podawać Komunię Świętą na rękę, urządzać cyrk w kościołach, dalej protestantyzować Święty Kościół w Polsce? Czyż nie wiedzą, że Pan Bóg nie wyprawi robotników na nieswoje żniwo?! Czyż nie wiedzą o tym? Potrzebujemy świętych kapłanów, i o takich prośmy Boga!

Smutna to chwila, gdyż krwawi serce moje, bo wiem, co was czeka. Daremne były napomnienia. Niech się dzieje wola Boża!

Tak szatan osiągnął swój cel, nie tylko zrównał człowieka ze zwierzęciem, ale wywyższył zwierzę nad człowieka!

Antychryst zawładnął światem, od Watykanu przez Stany Zjednoczone Ameryki, Niemcy i Ukrainę, Ukrainę, która oficjalnie poparła LGBT przez swoje ministerstwo przyłączając się do promocji „Miesiąca Dumy LGBT”, zmieniając swój logotyp z flagi Ukrainy na flagę LGBT. Dołączyła również ukraińska poczta i niektóre duże firmy świadczące usługi w zakresie telefonii komórkowej: Vodafone, KyivStar i Lifecell.

Image
Ukraińska poczta
Image
Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy

Panie prezydencie Zełenski, takiej chce Pan Ukrainy? Ukrainy tęczowej, gdzie indoktrynowane są dzieci, gdzie człekokształtne stworzenia z gołymi tyłkami przebranymi za psy będą paradować po Kijowie? Niech Pan popatrzy na wiece w polskich miastach, na Warszawę, na parady dewiacji i wynaturzenia. Zdaje się, że to już nie są ludzie, nawet zwierzęta wpadają w zawstydzenie kiedy na nich patrzą!. A na pewno nie jest to już homo sapiens, co najwyżej Homo. Ci przedstawiciele nowego gatunku nie tylko obrażają Boga, ale i życzą śmierci temu, który stanął za Panem murem i całym ukraińskim narodem, temu, co jako pierwszy gościł w bombardowanym Kijowie, temu, bez którego Ukraina już by nie istniała. Pytam zatem Pana, panie Zełenski: Nie wstyd Panu?

WIKIPEDIA: (Homo sapiens) – gatunek ssakanaczelnego, współtworzący z szympansamigorylami i orangutanami rodzinę człowiekowatych

Dziwi się Pan, że jest wojna, że dwa braterskie narody zabijają się wzajemnie? Skoro Pan się dziwi, to przypomnę Panu , panie prezydencie Zełenski słowa matki Teresy z Kalkuty: „Uważam, że największym współczesnym burzycielem pokoju jest aborcja. A jeśli zaakceptujemy, że matka może zabić nawet własne dziecko, to jak możemy powiedzieć innym ludziom, żeby nie zabijali siebie nawzajem?

Ubolewa Pan, że giną dzieci, zaprawdę wszystkich to boli. Ale jeszcze bardziej boli fakt, że Rosja i Ukraina poprzez aborcję wymordowały więcej dzieci niżeli liczą całe ich dzisiejsze populacje – jak podają oficjalne źródła. A któż zliczy tych, zabitych domowymi sposobami?! Czy wie Pan, że wszystkie te dzieci żyją, a większość jest pogrążona w mroku, czy Pan to rozumie, panie prezydencie Zełenski?! Dlatego jeszcze raz zapytam: Nie wstyd Panu?!

Wołam dziś do Ciebie Ojcze prosząc: przyjdź sprawiedliwość Twoja. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

PS. Przygotujcie się, czas się wypełnił!

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.