Rycerze Piotra Natanka

Zwracam się do Rycerzy Chrystusa Króla z fałszywego kościoła suspendowanego ks. Piotra Natanka. Opamiętajcie się!!!

Drodzy bracia, do ks. Natanka już pisałem, dzisiaj piszę do was. Jesteście zwodzeni przez szatana, wczoraj przekonałem się o tym na własnej skórze. Opamiętajcie się, nie można dwóm panom służyć, tak jak w dwóch kościołach, jednego dnia w Koście świętym, innego dnia w Grzechyni – kościele Pitra Natanka. Na moich oczach zbezcześciliście Przenajświętsze Ciało i Krew Jezusa Chrystusa.

Biorąc udział w jakichkolwiek działaniach ks. Natanka promujących jego kościół (szczególnie biorąc udział w sprawowanych przez niego nabożeństwach), nie macie prawa do przyjmowania Komunii Świętej – to jest ŚWIĘTOKRADZTWO !!! Jesteście w grzechu ciężkim – Judaszowym. Jesteście w rozdwojeniu. Macie się za pobożnych a tego nie wiecie?! Nie macie prawa do żadnych sakramentów (poza Sakramentem Pokuty i Pojednania, jeśli skruchę okażecie), nie macie prawa również do katolickiego pochówku – bądźcie tego świadomi. Jak to jest, że wy, którzy chcecie Pełnej Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski, wy, którzy Królewskie Oblicze na swych płaszczach nosicie każdego dnia bezcześcicie Jego Przenajświętsze Cało i Krew?! Jeden jest Kościół Chrystusowy, to Kościół Święty, i nie ma innego. Jedna jest tylko Oblubienica Chrystusa, i nie ma innej.

Pomimo tego, że ks. Piotr Natanek w wielu kwestiach ma rację, to objawienia które głosi są fałszywe.

Błędy teologiczne zawarte w objawieniach Agnieszki Jezierskiej są najlepszym tego świadectwem.
«Szatan może się okrywać nawet płaszczem pokory, ale płaszcza posłuszeństwa nie umie – na siebie naciągnąć,i tu się wydaje jego cała robota»[939].
Dzienniczek św. Faustyny

Przedruk z bloga fr.Parvus:

Teksty „orędzi” przekazywanych przez Agnieszkę Jezierską zawierają błędy teologiczne. Z całego mnóstwa błędów, ograniczę się do podania tylko jednego przykładu.

Jest to fragment rzekomego „orędzia” Boga Ojca, jaką przekazał ks. Piotr Natanek [Film z dnia 3 lipca 2013., 8 minuta, 30 sek.]. Treść ta jest niezgodna z Pismem świętym i nauczaniem Kościoła katolickiego.

Fragment „orędzia” z 15 marca 2011 r. [8min., 30 sek. filmu]:
„Wizjonerka” pyta: «Ojcze, czy zechcesz mi wytłumaczyć, za które dusze nie warto się modlić?».

Pan Bóg rzekomo odpowiada:

«Tak moja córko, za dusze, które zjednały się z szatanem i sprowadzają śmierć na dusze ludzkie. Za tych, którzy zabijają niewinność i łaskę Bożą w duszach; za tych, którzy świadomie służą szatanowi, ich dusze są już pogrzebane. Mój gniew na te demony w ludzkich skórach jest tak potężny, że pomszczę moje niewinne dzieci».

«Człowiek traci wszelką łaskę i gubi duszę, nie tylko swoją ale i dusze ludzkie. Staje się współpracownikiem szatana i nie ma prawa więcej wołać mego miłosierdzia, bo ja wykluczam go z mojej ludzkiej rodziny. Prawo mego miłosierdzia nie obejmuje dusz, które potępiły się już za życia, zabijając Boga w duszach ludzkich, po tym, jak zabijają Go w samej własnej».

«Nie wolno wam błagać za demonami, tak samo nie należy błagać za zbrodniarzami, którzy stali się za życia potępieńcami i zjednoczyli z szatanem na ziemi».

Te orędzia to nie tylko kłamstwo, ale diabelska przewrotność! Bóg pragnie nawrócenia każdego grzesznika, nawet największego, nikogo się nie wyrzeka. Im większy grzesznik się nawraca, tym większa jest radość w niebie. Jednak do nawrócenia potrzebna jest łaska Boża, a łaska spływa przez modlitwę. Tylko szatanowi zależy na tym, by się nie modlić za grzeszników, tym bardziej za tych, którzy sami się mu oddali. Prawdą jest, że są dzieci diabła, ale wy ich nie znacie, albowiem nie wiecie co jest zapisane w księdze Baranka. A kiedy zmawiacie Różaniec, to czy nie szczególnie za tych, którzy najbardziej potrzebują Bożego miłosierdzia?! A czy św. Paweł nie był prześladowcą Chrystusa? Chcecie więcej dowodów? Przyjdźcie, a dam wam je. Modlicie się, lecz w waszych modlitwach nie ma Ducha Bożego, przekonałem się o tym wczoraj dzięki Maryi, na którą się powołujecie – przy Różańcu nic się nie ukryje. Jesteście jak Judasze, co dwóm panom służą. Macie wiarę, lecz nie ma w was Ducha. Biada wam, jeśli się nie nawrócicie!!! Dla waszego dobra to wszystko mówię. Powtórzę to, co powiedziałem wiele lat temu: Gdyby w 1939r. cały naród polski ukląkł zwracając swe oczy ku Niebu i modlił się za Hitlera, tak Hitler następnego dnia by ukląkł modląc się za naród polski.

Kamil Stanisław Banasiowski -13

Archiwum – Do ks.Piotra Natanka:http://apostolus.pl/ks-piotr-natanek/

P.S. Nie słyszeliście, że gdy dusza wchodzi do nieba, największym zaskoczeniem dla niej jest to, że widzi tam, tych, których się nie spodziewała? Nie słyszeliście?!

I jeszcze jedno, zapytajcie waszą prorokinię Agnieszkę jak brzmi głos Boga Ojca, niech go wam opisze. Szatan bez problemu potrafi zmałpować każdy głos, również Boga – przekonałem się o tym. Jednak jest coś, czego szatan nigdy nie podrobi. Ale nie wam o tym wiedzieć. Poproście ją, niech przedstawi początek i koniec (alfę i omegę), bez początku i bez końca. Jeśli zna Ojca, będzie wiedziała.

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.