Rosja pogrążona w okultyzmie

OKULTYZM

Nie jest niczym nowym, że Rosjanie są pogrążeni w okultyzmie, łącznie z Kremlem, Putinem i Patriarchatem Moskiewskim, na czele którego stoi Cyryl. Od lat światowe media głoszą, a poważne portale internetowe rozpisują się o wszelkiej maści szamanach i czarownikach znajdujących się na Kremlu i składanych tam ofiarach. Jednak dziś zjawisko to przybrało na sile. Jak podała polityka.pl „Putin też kocha czarną magię” – czytaliśmy w ubiegłym roku w jednym z tytułów poświęconemu temu zagadnieniu:

„Boczarow Ruczej to nie tylko letnia rezydencja prezydenta Rosji niedaleko Soczi, to także miejsce, gdzie 13 lutego przeprowadzono rytuał, który miał dać odpowiedź na nurtujące Putina pytanie. „Wojna zakończy się sukcesem, a on sam zostanie największym przywódcą w świecie” – miał usłyszeć. Dlatego szamani złożyli ofiarę z orła, „póki co, nie z dwugłowego” – uspokajał przekornie niedowierzających dziennikarzy na antenie radia „Echo Moskwy” znany z badania spirytyzmu elit rosyjskich Walerij Sołowiej, historyk i politolog w przeszłości związany z Rosyjską Akademią Nauk. Od dawna śledzi udział wysokich rangą polityków rosyjskich w obrzędach czarnej magii, ich kontakty z szamanami oraz coraz mniej ukrywaną fascynację sprawami nadprzyrodzonymi.”

Czerwona nić na nadgarstku i Rasputin Putina

„Putin przywiązuje do okultyzmu i magii ogromną wagę – przekonywał Sołowiej. To zamiłowanie od dawna nie jest dla nikogo tajemnicą. „Putin ma obsesję na punkcie okultyzmu i chodzi z czerwoną nicią na nadgarstku. Pewnego dnia okaże się, że prezydent Rosji podejmuje decyzje za radą staruszka z lasu lub jakiegoś pokemona…” – już z kolonii karnej tłumaczył w sierpniu 2021 r. dziennikarzowi „The New York Times” Aleksiej Nawalny.”

Dziś czytamy, że „Władimir Putin kazał zabić czarnego psa i wypił jego krew. Szamani zamknięci w podziemiach Kremla przekonali go bowiem, że tylko w ten sposób zapewni sobie zwycięstwo nad Ukrainą. Odprawiwszy ponury rytuał, dyktator zażył następnie kąpieli w miksturze z poroża syberyjskich jeleni – aby zagwarantować sobie życie wieczne. Po tych krwawych zabiegach nakazał jeszcze zlikwidowanie pewnego syberyjskiego szamana, który rozpoznał w nim piekielnego demona. Ot, kolejny zwyczajny dzień prezydenta Federacji Rosyjskiej.” Źródło: polityka.pl

Czy Putin faktycznie wypił krew z czarnego psa, by odnieść zwycięstwo nad Ukrainą, która wcale nie mniej jest uwikłana w szarlatanerię, magię i tzw. „babki”, co na wszystko i na każdego mają sposób. Nie wiem, czy Putin pił krew z czarnego psa, bo tego nie widziałem, jednak nie byłbym zdziwiony gdyby takie zdarzenie faktycznie miało miejsce. Putin to odbicie Hitlera, bowiem obaj przez okultyzm chcieli zapanować nad światem. Zapomnieli tylko o jednym, że szatan od początku jest przegrany – tak i oni! Każdy człowiek pogrążony w okultyzmie, w magi, we wróżbiarstwie – jest człowiekiem umarłym. Taki człowiek, to samobója!

W radio Rekord słyszymy, a w Onecie czytamy, że – „Obecna liczba ludzi zajmujących się jasnowidzeniem, magią, wróżeniem czy uzdrawianiem jest niemożliwa do ocenienia. Ostatnie dostępne oficjalne dane dotyczące skali zjawiska pochodzą z 2017 r. Rosyjska Akademia Nauk informowała wówczas, że w Rosji było około 800 tys. uzdrowicieli i wszelkiej maści okultystów, podczas gdy lekarzy było zaledwie 640 tys.

„Jedna z działających online „szkół okultyzmu” oferuje „studia magiczne od podstaw”, „kursy online rozwijające zdolności magiczne” oraz „praktyczną ezoterykę dla początkujących i zaawansowanych” w formie „lekcji na żywo i kursów mistrzowskich”. Czterodniowe seminaria online kosztują 8500 rubli (ok. 380 zł). Inna internetowa „akademia” mistycyzmu oferuje kursy czytania tarota, „magii świec” i obrony przed „złym okiem i klątwami”. Znacznie zwiększyła się też sprzedaż tradycyjnych książek o tematyce religijnej i okultystycznej, a także kart tarota.”

No cóż, nie Chrystus, lecz magia, ezoteryka, wróżbiarstwo, przesądy, okultyzm i szeroko rozumiana tzw. parapsychologia wypełniła rosyjskie serca i umysły. To zbiorowe samobójstwo Rosji, albowiem pierwsze przykazanie Boga brzmi: Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną!

Jednak nie tylko Rosja, a świat cały został pogrążony w ciemnościach okultyzmu, popatrzmy choćby na Włochy i całą Europę, czy Stany Zjednoczone Ameryki. Nie dziwmy się więc, że świat „stanął na głowie”, że pogrążył się ciemnościach. Tam gdzie nie ma Boga prawdziwie, tam króluje szatan, a gdzie króluje szatan, tam panuje chaos – tam jest ból i zgrzytanie zębów, tam cierpienie ze śmiercią się przeplata. A mówię to jako świadek, jako ten co był w niewoli diabła, ten, co poznał go do głębi. Gdybyście wiedzieli, co was czeka, gdybyście mogli uwierzyć?! Polecam moją książkę „Świadectwa Boga i diabła”, 2 kwietnia 2019

Patrzyliście na „światową pandemie”i nie nawróciliście się do Boga – wręcz przeciwnie czyniliście, patrzycie jak bezbożni pochłaniają wasze kraje i nie nawracacie się, patrzycie na Ukrainę i trwożycie się, by do was nie przyszło, patrzycie na Izrael i trwogę w sercach macie. To dopiero początek boleści! Przyjdzie bowiem taki czas, już przyszedł, że wielu będzie pragnąć śmierci, a nie będą mogli jej znaleźć, a matki będą w obłędzie pożerać własne dzieci.

«Ulęknijcie się Boga i dajcie Mu chwałę,
bo godzina sądu Jego nadeszła.
Oddajcie pokłon Temu, co niebo uczynił i ziemię,
i morze, i źródła wód!»

Chwała i Cześć, i Uwielbienie – Jezusowi. Albowiem przez Niego wszystko się stało, co się stało, a nic bez Niego się nie stało co się stało. On bowiem jest Słowem i wykonawcą słowa. Jemu Wszelka Cześć i Chwała, i Uwielbienie, bowiem w Nim jest życie i w Nim zbawienie. Kto odrzucił Syna, ten odrzucił i Ojca, w takim nie ma Ducha, który od Ojca i Syna pochodzi. Nikt prawdziwie nie pozna Ojca inaczej, niż przez Syna, tak jak nikt nie pozna Syna bez woli Ojca, gdyż Ojciec i Syn stanowią Jedno w Świętym Duchu Bożym – Tajemnica Trójcy Świętej

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.