Referendum

Referendum

Pan Kosiniak-Kamysz i PSL proponuje referendum w sprawie aborcji, w tym także na życzenie. Chce byśmy to my decydowali o tym, czy pani Kasi i pani Basi będzie wolno zabijać swoje dziecko. Proponuje też ustawę o bezkarności za zabicie nienarodzonego dziecka.

Pani Lubnauer twierdzi, że poczęte dziecko to tylko zlepek komórek – ( red. bezrozumny zlepek, którego na życzenie można zabić rozrywając na kawałki).

A kim jest pani Lubnauer, czy nie jest to zlepek bezrozumnych komórek? Albo pani Lempart, czy nie jest to zlepek x+y, znajdzie tam ktoś rozum?

Może przed takim referendum zróbmy eksperyment narodowy, urwijmy rękę czy nogę którejś z pań i zapytajmy czy coś czuła, czy zlepek komórek coś czuł?

A może w ogóle nie karajmy za zabójstwa, niech przeżyją silniejsi. Wtedy spotkamy się z panem Kosiniakiem-Kamyszem w walce na noże – niech zwycięży silniejszy, bez konsekwencji, jak to jest w pewnej reklamie.

Jesteśmy już na prostej drodze do zupełnej bezkarności. Pani Lempart publicznie grozi katolikom, lekarzom, policji, a nawet rządowi wzywając przy tym do nienawiści i zabijania nienarodzonych dzieci, wzywając do barbarzyńskich czynów bezczeszcząc świątynie.

Albo posłanka Lewicy Joanna Scheuring-Wielgus, czy to nie jest wyłącznie zlepek bezrozumnych komórek? Kościół to nie własność ludzi lecz Boga samego, tak jak życie i śmierć do Niego należy.

Twitter/Joanna Scheuring-Wielgus

Albo pani Jachira (Bób, Hummus,Włoszczyzna), czy pani Spurek, ta co to twierdzi, że krowy są gwałcone, czy to nie jest tylko zlepek komórek? Albo ja, może też jestem jedynie zlepkiem bezrozumnych komórek? Czy „zlepek komórek” ma prawo do życia?

Może pójdźmy za głosem pana Kosiniaka-Kamysza i zdecydujmy, czy wolno nam się zabijać wzajemnie bez konsekwencji?

„Jeśli matce wolno zabić własne dziecko, to kto powstrzyma nas przed zabijaniem się wzajemnie?”– pytała matka Teresa z Kalkuty

„Naród, który zabija własne dzieci staje się narodem bez przyszłości”– powiedział w Kaliszu Jan Paweł II

Życie człowieka jako jednostki rozpoczyna się z chwilą pierwszego uderzenia jego serca. Środki antykoncepcyjne, wczesnoporonne jak również słynna tabletka „dzień po” nie stanowią jako takiego zabójstwa człowieka lecz są pozbawieniem człowieka jako jednostki prawa do życia i godności ludzkiej.

Badania prenatalne

Kto wie, może w przyszłości poprzez badania prenatalne lekarze będą mogli sprawdzić również orientacje seksualną dziecka. Co wtedy, aborcja?

Żaden człowiek nie ma prawa decydowania o życiu lub śmierci innych. Żadem prawdziwy katolik, żaden człowiek wierzący, żaden człowiek rozumny nie może brać udziału w takim referendum. Któż jak Bóg?

Referendum w tej sprawie to podstęp szatański!

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

PS. Napełnijcie kropielnice, bo wielka biada przyjdzie na Kościół i Polskę. Szanujcie swój Kościół, szanujcie sakramenty święte. Bo jeśli sami nie będziemy szanować swojego Kościoła, to jak mają go uszanować inni?

Wszyscy, którzy atakują Kościół Chrystusowy i życie to dzieci diabła, każdy kto sprzyja tym działaniom pochodzi od diabła i nie jest godzien nazywać siebie katolikiem. Tacy nie mają prawa do żadnych sakramentów świętych puki nie wyznają prawdziwego żalu i skruchy, nie mają oni prawa do katolickiego pochówku – wprowadzenia zwłok do kościoła! Szanujmy Dom Boży!

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.