Posąg Bestii

Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) postawiła przed swoją siedzibą w Nowym Jorku gigantyczny pomnik, który został odsłonięty w grudniu ubiegłego roku jako symbol strażnika pokoju i bezpieczeństwa.

1 List do Tesaloniczan 5:2-3:

„Sami bowiem dokładnie wiecie, że dzień Pana przyjdzie jak złodziej w nocy. Bo gdy będą mówić: Pokój i bezpieczeństwo – wtedy przyjdzie na nich nagła zguba, jak bóle na kobietę brzemienną, i nie ujdą”.

Księga Daniela 7:2-4:

„Daniel powiedział: Oto co zobaczyłem w swoim widzeniu w nocy: Oto cztery wiatry niebieskie potykały się na wielkim morzu. A cztery wielkie bestie wyszły w morza, jedna różniła się od drugiej. Pierwsza była podobna do lwa i miała orle skrzydła

ONZ rzeźba
UN Photo/Manuel Elías /źródło:chrzscijanin.pl

Apokalipsa św. Jana

Ap13:2 „Bestia, którą widziałem, podobna była do pantery,
łapy jej – jakby niedźwiedzia,
paszcza jej – jakby paszcza lwa.
A Smok dał jej swą moc, swój tron i wielką władzę.”

źródło: FB_IMG_1638733878229.jpg

Papież

Papież: ONZ powinna stawać się pomostem łączącym narody 

Papież: ONZ powinna stawać się pomostem łączącym narody
vaticannews

„Obecny kryzys jest szansą: jest szansą dla ONZ, jest szansą na stworzenie bardziej braterskiego i współczującego społeczeństwa”. – Te słowa usłyszeliśmy w przesłaniu Papieża do Zgromadzenia Ogólnego ONZ z okazji 75-lecia istnienia tej instytucji.”

Audiencja

Guterres u Papieża
Guterres u Papieża / vaticannews

Audiencja Sekretarza Generalnego ONZ – Na zakończenie audiencji Franciszek i Guterres skierowali wspólne przesłanie wideo. Na wstępie zaznaczają, że ich spotkanie odbywa się tuż przed Bożym Narodzeniem, kiedy nasze oczy są zwrócone ku niebu, by zawierzyć Bogu osoby i sytuacje, które najbardziej leżą nam na sercu. W tym spojrzeniu uznajemy się za dzieci jednego Ojca, za braci. Źródło:niedziela.pl

Fratelli Tutti – wszyscy bracia; brat Hitler, brat Stalin, brat Cyryl, brat Putin, brat fałszywy Tusk, brat Biedroń z chłopakiem i całe lgbt, siostra błyskawica Lempart od palenia kościołów, siostra Spurek od gwałconych krów, siostra Jachira z włoszczyzną mózgową, itd, itp,… – wszyscy bracia, wszystkie siostry, dzieci jednego ojca.

<<Któż jest moją matką i [którzy] są braćmi?>> Mk3,33

<<Bo kto pełni wolę Bożą, ten Mi jest bratem, siostrą i matką>> Mk3,35

Siedem plag

Pierwsza czasza – choroba małp i zboczeńców:

Potem posłyszałem donośny głos ze świątyni, mówiący do siedmiu aniołów: „Idźcie, a wylejcie siedem czasz gniewu Boga na ziemię !” I poszedł pierwszy, i wylał swą czaszę na ziemię. A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach, co mają znamię Bestii, i na tych, co wielbią jej obraz. Ap16

Niech pojmuje kto pojąć może.

Marana Tha – czekam na Ciebie Jezu

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.