„Pietrek”

Sekta Natanka

Pozwoliłem sobie wysłuchać kilka ostatnich kazań suspendowanego księdza Piotra Natanka, więcej już nie mam ochoty ani takiej potrzeby.

Ks. Natanek niewątpliwie zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji, w jak wielkiej ciemności pogrążył się Kościół Katolicki – Święty Kościół. Herezji „pastora” franciszka nie sposób już zliczyć, to już nie jest zwykły heretyk, to jest poganin – takie słychać głosy w polskim kościele wśród księży. To jest wszystko prawda, franciszek to poganin i barbarzyńca, tak zresztą jak nasz szacowny Przewodniczący Episkopatu Polski i wielu polskich hierarchów co to Pana Jezusa serwują na rękę, co to dali wolne od Mszy Świętej w Przybytku Bożym, co wodę święconą z kościoła wyrzucili, co to Lud Boży ogłupili i w szatańskie łapy wpuścili. A stało się tak, bo Chrystusowy Krzyż odrzucili. Lecz otworzą się im oczy – cóż wtedy uczynią, cóż wtedy poczną? Co powiedzą Bogu?

To jednak nie usprawiedliwia buntowniczego księdza schizmatyka, nie ma dla niego usprawiedliwienia na posługiwanie się fałszywymi objawieniami Boga Ojca. Ks. Natanek tak daleko zabrnął w swą głupotę, że nie spostrzegł nawet faktu, że Bóg nigdy nie przedstawia się w liczbie mnogiej choć jest w Trójcy Świętej. Bóg nie powie my jesteśmy lecz JA JESTEM, Bóg nie powie do nas, że zostaliśmy stworzeni „na nasz obraz i podobieństwo” – jak to zacytował ks. Natanek w jednym z ostatnich kazań. Bogiem ślącym te orędzia jest LEGION – jest ich wielu. Większość rzekomych orędzi jest tworzone na potrzebę chwili dla manipulacji. I tak gdy wylała się na niego słuszna krytyka Pan Bóg nagle mu mówi, że jego rycerze muszą być męczennikami, że to w nich jest Duch Święty, a kto jest przeciwko nim ten jest przeciwko Duchowi Świętemu, ten jest przeciwko Bogu samemu – to typowa sekciarska manipulacja.

Najgorsze jest to, że dają się zwieść ludzie bardzo pobożni, a nawet niektórzy kapłani, tak żyją w rozdwojeniu dryfując pomiędzy Kościołem Świętym a Grzechynią – Pustelnią (kościołem) Piotra Natanka. Wszędzie widać ich czerwone peleryny, na wszystkich uroczystościach, przy biskupach, na niemal każdym Apelu Jasnogórskim – takie mają zadanie, by się pokazywać i rozsławiać kościół schizmatyka Natanka. I mówi się im, że muszą wszystko znosić bo są męczennikami walczącymi z szatanem. Pan Jezus przecież powiedział, że dwóm panom nie można służyć. Zawsze przychodzi czas wyboru, tak i teraz jest. Kościół Święty, czy kościół Natanka? Będzie trzeba wybrać! Ileż można trwać w rozdwojeniu. Pan Jezus powiedział również, że na końcu czasu będziemy słyszeć: Powiedzą wam: „Oto tam” lub: „Oto tu”. Nie chodźcie tam i nie biegnijcie za nimi! Łk17,23

Myślą, że są rycerzami Boga, że u nich jest Duch Święty, że walczą o Komunie Świętą a nie wiedzą jaki sobie kamień u szyi wiążą przyjmując ją świętokradczo. Apeluje w tym miejscu do wszystkich kapłanów: TO ŚWIĘTOKRADZTWO !!! Precz sprzed Ołtarza Pańskiego, precz od Pańskiego Stołu!!! Nawróćcie się, wyspowiadajcie i wtedy przyjdźcie.

Po cóż szukacie wrażeń, by żyć w rozdwojeniu?! Czyż nie wystarcza wam Kościół Święty, jedyna prawdziwa Oblubienica?! Cóż poczniecie kiedy wasz guru się nawróci na progu swego życia i poprosi o przebaczenie biskupa, by się pojednać z Kościołem, by mieć katolicki pochówek, lub by nie popaść w ekskomunikę? Pytam, co wtedy zrobicie, szczególnie wy co wciągacie w sidła Natanka nowych „rycerzy”. Co zrobicie, gdy się spostrzeżecie że zostaliście oszukani i wykorzystani, a i wy oszukaliście innych. Co zrobicie pytam?! Powiem wam – rozdarte będą wsze serca, bo ciężar win spadnie na was!

Nie sposób wyliczyć wszystkich bzdur włożonych w usta Boga przez ks. Natanka, ale jedno szczególnie utkwiło mi w pamięci. Ponoć Pan Bóg mówi w jednym z orędzi, że daje te orędzia dlatego, bo jak by sam musiał tłumaczyć wszystkim ludziom na ziemi z osobna, to zajęłoby Mu to rok. Rozumiem, że ks. Natanek zrobi to w krótszym czasie. Po prostu brak słów.

Piotr Natanek w jednym z kazań opowiadając o podobnym sobie człowieku stwierdził na końcu swojej wypowiedzi”…ale on się nawrócił”. Zmieszał się wtedy, bo widać zrozumiał co powiedział. Znajdźcie to kazanie jeśli chcecie, jeśli czas macie (chyba gdzieś między marcem a majem), ja nie mam na to czasu.

W jednym z ostatnich kazań susp. ks. Piotr Natanek cytował rzekome Słowo Boże gdzie Bóg mówi do niego:

„Tak Pietruś, jesteś odpowiedzialny za miliony dusz. Powiedz Pietruś, co będzie z tymi duszami jeśli się nawrócisz?”

No właśnie Pietruś, co będzie z tymi duszami jeśli się nawrócisz. Ja też Cię pytam o to Pietruś, co będzie z tymi duszami które zwiodłeś?!

Na koniec jeszcze jedno pytanie Pietruś: Jak to jest, że sprawiają Ci radość potępieni biskupi, nad którymi Matka Boża płacze?

Ostrzegałem was lisy, że przeciwko wam się zwrócę, a wasze domy zbudowane na piasku się nie ostoją kiedy niebo nad wami się otworzy.

Chwała Ojcu, Synowi, Duchowi Świętemu – Jedynemu Bogu

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Wkrótce: List do Episkopatu Niemiec

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.