Międzyreligijny Pawilon Wiary

NOWA RELIGIA – URANTII

To nie żart, na Światowej Konferencji Klimatycznej ONZ w Dubaju w niedzielę 3 grudnia został otworzony międzyreligijny Pawilon Wiary. Mieli to uczynić wspólnie papież Franciszek i wielki imam Uniwersytetu Al-Azhar w Kairze, Ahmed el-Tayeb, jednak jak się zdaje, Opatrzność Boża powstrzymała Franciszka i nie mógł udać się osobiście do Dubaju. Papież jednak wystosował przesłanie, w którym wzywa wszystkich do pokoju i nawrócenia ekologicznego. Tak więc nawrócenie do Chrystusa już nie jest konieczne, albowiem według Franciszka różnorodność religii, a nawet płci to „Wielka Mądrość Boża”- jak mogliśmy się dowiedzieć z dokumentu podpisanego przez papieża Franciszka ze światem muzułmańskim w Abu Zabi. Ciekaw jestem, jak Franciszek powiedziałby to wszystkim męczennikom co ginęli za Chrystusa na przestrzeni wieków. Czy to, że daremna była ich śmierć, wszak zbawienie dostępne jest wszędzie, we wszystkich religiach świata, a grzech nie jest ku temu przeszkodą, bo grzechu tak naprawdę nie ma?! Czy waśnie tak by im powiedział?

Franciszek nie dawno też prosił o modlitwę, lecz za niego, a nie przeciwko niemu: „Módlcie się za mnie. Módlcie się za mnie – a nie przeciwko mnie. Bo ta praca nie jest łatwa. Dziękuję” – powiedział.

Fakt, nie łatwa to praca, bo ileż potrzeba jest determinacji, by w tak krótkim czasie doprowadzić Kościół Chrystusowy do ruiny, do tego jest potrzebny ogromny talent. Jak widać papież Franciszek ma świadomość swoich herezji w które to brnie coraz dalej i coraz głębiej. Zatem można uznać, że jego słowa i czyny nie wynikają ze zwykłego zaślepienia, a w pełni świadomych i wyrafinowanych działań mających na celu zniszczenie Kościoła Świętego, nad którym powierzono mu opiekę. Franciszek Objawienie Boże sukcesywnie zamienia na Księgę Urantii, wprowadzając tym samym jedną uniwersalną religię dla świata z bezimiennym bogiem – tzw. Ojcem Uniwersalnym – Wszyscy Bracia. Widać papież przełożył mix energetyczny na mix religijny. Tyle tylko, że Wiara w Jezusa Chrystusa to nie jest jakaś tam religia, lecz Objawienie Boże – bezdyskusyjny fakt. Bezdyskusyjna jest śmierć i Zmartwychwstanie, bezdyskusyjne jest zbawienie przez Chrystusa, z Chrystusem i w Chrystusie. Nie ma innej drogi do zbawienia, bo wszystkie inne prowadzą do zatracenia!!!

<<Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.>> (J14, 6)

«Oto moja matka i moi bracia. Bo kto pełni wolę Ojca mojego, który jest w niebie, ten Mi jest bratem, siostrą i matką» (Mt 12,49-50)

Jeśli ktokolwiek naprawdę chce pomóc papieżowi, tak i Kościołowi Świętemu, niechaj weźmie na swe barki Krzyż drewniany i wyrywszy na nim napis: „Jezu, miej miłosierdzie dla Kościoła swego” – POKUTUJE, wołając do Maryi: „Matko, przyczyń się za nami”.

Pokój i bezpieczeństwo

Słyszeliście, że gdy będą mówić „pokój i bezpieczeństwo” przyjdzie na nich zagłada. Dlaczego? Ponieważ nie zrozumieli, że pokój i bezpieczeństwo są możliwe jedynie w Chrystusie, z Chrystusem i przez Chrystusa – nie ma innej drogi!

Księga Daniela 7:2-4:

„Daniel powiedział: Oto co zobaczyłem w swoim widzeniu w nocy: Oto cztery wiatry niebieskie potykały się na wielkim morzu. A cztery wielkie bestie wyszły w morza, jedna różniła się od drugiej. Pierwsza była podobna do lwa i miała orle skrzydła

STRAŻNIK– POSĄG BESTII ZNAJDUJĄCY SIĘ PRZED SIEDZIBĄ ONZ OD 2021 ROKU

„2 Bestia, którą widziałem, podobna była do pantery,
łapy jej – jakby niedźwiedzia,
paszcza jej – jakby paszcza lwa. A Smok dał jej swą moc, swój tron i wielką władzę.”
 Ap 13

„Wtedy utwierdzi przymierze z wieloma na jeden tydzień; Ale w środku tygodnia położy kres ofiarom krwawym i ofiarom z pokarmów. Na skrzydle zaś świątyni będzie ohyda ziejąca pustką i przetrwa aż do końca, do czasu ustalonego na spustoszenie”. – Daniel 9:27

POKUTA – POKUTA- POKUTA

CREDO – CREDO – CREDO

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

«Ulęknijcie się Boga i dajcie Mu chwałę,
bo godzina sądu Jego nadeszła.
Oddajcie pokłon Temu, co niebo uczynił i ziemię,
i morze, i źródła wód!»

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.