Listy: Do Pana Jarosława Kaczyńskiego; Do Policji i Sanepidu; Do….

Do Pana Jarosława Kaczyńskiego

Pięć dni, tyle czasu dostał od Boga minister Szumowski, by naprawić szkody wyrządzone Kościołowi Świętemu. Nie posłuchał, tak nie ma już ratunku dla tego człowieka. Mogę tylko nad nim płakać.

„Kto nie jest ze Mną, jest przeciwko Mnie; i kto nie zbiera ze Mną, rozprasza. Dlatego powiadam wam: Każdy grzech i bluźnierstwo będą odpuszczone ludziom, ale bluźnierstwo przeciwko Duchowi nie będzie odpuszczone. Jeśli ktoś powie słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie mu odpuszczone, lecz jeśli powie przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie mu odpuszczone ani w tym wieku, ani w przyszłym.” (Mt 12:30-32)

Cóż zatem stanie się z tym, co bluźnił nie tylko przeciw Synowi Człowieczemu i Duchowi Świętemu, ale i przeciwko samemu Ojcu?

Dziś to Pan dostaje czas na naprawienie tych szkód, a nie jest to pięć dni. Niech Pan go nie zmarnuje, czasu danego przez Boga!

A świadectwem dla pana będzie to, że gdy wejdę do kościoła, a będą tam suche kropielnice, a moja dłoń nie dotknie błogosławionej wody, a dusza moja nie dozna rozkoszy – pan będzie porażony, a kiedy będę wlewał błogosławioną wodę dozna pan ukojenia. To będzie dla pana świadectwem, Mocy Bożej i słów moich.

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Do funkcjonariuszy Policji i Sanepidu

Przeszło dwa tysiące lat temu żołnierze rzymscy dostali rozkazy, by pojmać i ukrzyżować Chrystusa – wykonali zadanie. Dziś to wy jesteście żołnierzami rzymskimi.

16 grudnia 1981 Milicja Obywatelska wraz z Plutonem Specjalnym ZOMO dostały rozkazy pacyfikacji kopalni Wujek i strzelania do górników – wykonali je. Ale ani Milicja, ani ZOMO, nie pozwolili sobie na to, by wejść do kościoła.

A cóż wy czynicie? Wchodzicie do kościołów, liczycie ludzi, robicie zdjęcia, sprawdzacie czy wszyscy znamię bestii mają, zastraszacie kapłanów, nakładacie kary. Czyż nie wiecie, że i wy pod Sąd pójdziecie?

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Do Ludu Bożego

Zrzućcie maski i przyłbice – Chrystusowi zaufajcie. Weźcie swych biskupów, zbierzcie waszych kapłanów. Wyjdźcie na ulice w procesjach pokutnych. Niech Światło Najświętszego Sakramentu rozświetli ulice, serca i umysły. Niech Światło Najświętszego Sakramentu rozjaśni całą Polskę.

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Kałkowie

Wiele jest zapewne miejsc świętych, które nie uległy diabelskiej przewrotności. Jednak to do Kałkowa mnie Matka wzywała.

Niech to Sanktuarium będzie dla was przykładem, dla kapłanów i wiernych. Przybądźcie, a ujrzycie wiarę i Opaczność Bożą. Przybywajcie, a poznacie, jak godnie przyjmować Chrystusa w Świętej Hostii ukrytego. Tam kapłani wam nałożą swoje święte dłonie na głowy wasze (błogosławieństwo indywidualne). Tam otrzymacie tak potrzebą wam i Kościołowi pokutę. Tam bowiem, nigdy nie zabrakło błogosławionej wody.

Nich to Sanktuarium i tamtejsi kapłani będą świadectwem wiary dla was i dla całego Kościoła Świętego.

A jeśliby kto podniósł swą rękę na ten przybytek Boga – po stokroć będzie mu biada i potomnym jego.

Kamil Stanisław Banasiowski -13

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.