Koalicja antychrysta i żydowskie święto Chanuki w Sejmie

Koalicja antychrysta

Już wszystko wiadomo, nie mam żadnych złudzeń – Polacy wybrali. Marszałek Józef Piłsudski niestety miał rację – Polacy to idioci. Cóż można więcej dodać, czyny mówią wszystko.

Święto Chanuki

Dziś poseł Grzegorz Braun podczas obrad Sejmu RP i wyboru nowego tęczowego rządu wywołał wielki „skandal”, biorąc do rąk gaśnicę i gasząc nią chanukowe świece rozświetlające Sejm RP.

O jakże wielkie oburzenie było szczególnie u tych, co chcą Krzyż z sali sejmowej i z przestrzeni publicznej usuwać, tych, co kościoły chcą podpalać, tych, co chcą opiłowywać katolików, tych, co kościoły bezcześcili, TYCH, co Chrystusa na tęczową flagę zamienili. Pan Jezus nie po to posłał na świat Apostołów, by się w pogaństwie pławili, by słowo Boże zatracili. Przypomnę, że ŻYDZI odrzucili Chrystusa i zabili Go.

Każdy ma prawo wierzyć w co chce i wyznawać kogo chce, należy to uszanować, albowiem wolna wola człowieka jest świętością dla Boga, dla diabła zaś pożywką.

Jednak w Polskim Sejmie, teoretycznie jeszcze katolickiej Polski, winny się świecić świece ADWENTOWE – a nie chanukowe.

Przypomnę, dlaczego Apostoł Paweł napomniał Piotra: «Jeżeli ty, choć jesteś Żydem, żyjesz według obyczajów przyjętych wśród pogan, a nie wśród Żydów, jak możesz zmuszać pogan do przyjmowania zwyczajów żydowskich?»  (Ga 2:11-14 BT)

Przypomnę również, co Pan Jezus uczynił z tymi, których w danym miejscu nie powinno być – POWYWRACAŁ STOŁY I WYRZUCIŁ ICH!

Nie mam nic przeciwko Żydom, czy komukolwiek innemu – szanuję ich wybór, ich wolną wolę. Lecz ja, jako ten, który zna, powtórzę: ZNA Pana Jezusa i zaświadcza o Nim – wyznaję tylko CREDO i Jeden Święty Powszechny i Apostolski Kościół przez Niego założony – taka jest moja wiara. A tak na marginesie, to ciekaw jestem, czy w parlamencie Izraela palone są świece adwentowe?

Premier Mateusz Morawiecki

W dniu wczorajszym, w wystąpieniu końcowym pana premiera Mateusza Morawieckiego mogliśmy usłyszeć, że żałuje za zamknięcie parków i cmentarzy podczas pandemii, ale czasu cofnąć nie może. To dobrze, że przyszła refleksja, ale pan premier zapomniał o jednym, zapomniał przeprosić wszystkich katolików za wyrzucenie ludzi z kościołów, że umierali pozbawieni sakramentów świętych, za oddanie hołdu Bestii!

Polscy Biskupi

Polscy biskupi (z kilkoma wyjątkami) okazali się największymi „idiotami” polskiego narodu, nie dość, że sami zaparli się Chrystusa, zaparli się Wiary, to jeszcze zabronili tej Wiary innym – tak oddali pokłon Bestii.

Pytam dziś Was Eminencje, największych polskich „idiotów”, bo jak można można nazwać inaczej kogoś, kto zamienił Chrystusa na maseczkę, a wodę święconą na płyn do dezynfekcji: Czy przeprosiliście za to Boga, czy przeprosiliście swoich rodaków, polskie rodziny, które oderwaliście od Boga, od sakramentów świętych – od Kościoła. Kiedy uderzycie się w pierś? Kiedy weźmiecie Krzyż na swoje barki? Kiedy?

Wołałem: POKUTUJCIE, bo w przeciwnym razie będziecie ściągać koloratki wyruszając w drogę, ze strachu, by was nie poznali. To nie jest straszenie, lecz zapowiedź, zapowiedź chaosu jaki wam się nie śnił Eminencje.

Pamiętam, jak wyrzuciliście wodę święconą z kościołów, a ja ją wlewałem. Jeździłem po nią do Sanktuarium w Kałkowie, tam jej nie brakowało. Pamiętam, jak jeden z tamtejszych braci (w Kałkowie) powiedział: „Mogą mnie wsadzić do więzienia, ale woda święcona będzie w kropielnicy, ja będę ją wlewał”. Zaprawdę, nie wszyscy rozum stracili, nie wszyscy we „mgle” się pogrążyli, nie wszyscy wyrzekli się Boga!

Rządy Prawa

Pragnę rządów Prawicy, w Bogu sprawiedliwych, na Bożą Mądrość się zdających, dlatego znowu wołam: POKUTUJCIE, by Bóg wam wybaczył, przeproście Naród Polski, przeproście katolików – a władza do was powróci, wszak jest jeszcze Matka Boża – Królowa nasza. Matka może wszystko.

Przypomnę – minister zdrowia, który ustanowił 5 osób w kościele, dostał 5 dni na naprawienie tego błędu, nie posłuchał – szóstego został strącony przez Boga i odszedł w niesławie. Czyż nie ostrzegałem publicznie pana Kaczyńskiego, że zostanie strącony przez Boga, tak i prezydent, jeśli prawo Boże nie będzie na pierwszym miejscu, a zna Bóg zamysły serc naszych. Wierzę jednak, że pan Kaczyński i Prawica powróci – odnowiona. Święta jest wola Boża. Dziś, ten który objął władzę w Polsce ma na imię AZAHIEL

Macie trzydzieści dni na pokutę, później zatrzęsie się ziemia, Polska ziemia. Obyście się nie musieli przekonać. POKUTUJCIE

13

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

PS. Dziś pani poseł Lewicy Anna-Maria Żukowska przed kamerami straszy, że nazywanie LGBT ideologią będzie karane w świetle przyszłego prawa.

Droga Pani, pan prezydent Andrzej Duda powiedział prawdę, że LGBT to nie ludzie lecz ideologia, a abp. Marek Jędraszewski, że to tęczowa zaraza. Ja powiem więcej, to imię Antychrysta pod którym zebrani są ludzie niosący ideologię śmierci i zatracenia, ideologię, która zabija i duszę i ciało. Można próbować się oszukać, tak i innych, lecz zboczenia i dewiacje nigdy nie będą normalnością.

Straszy Pani sądem i karą? Stałem przed Sądem Boga samego, ludzkie nie są mi straszne. Pani też stanie, wcześniej czy później – nie zazdroszczę! Czyżby Pani zapomniała jak skończyła Sodoma? Polecam Pani moją książkę „ŚWIADECTWO”, która ukaże się z woli Bożej właśnie na tę okoliczność.

Kamil Stanisław Banasiiowski – 13

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.