Homo sapiens

Czy to koniec homo sapiens?! Takie bowiem można odnieść wrażenie gdy się słucha niektórych ludzi,szczególnie polityków.Doskonałym tego przykładem jest pani „BOB- HUMMUS-WŁOSZCZYZNA”,czy pani europoseł, co to się z krową utożsamia.Patrzę z przerażeniem, zażenowaniem i z wielkim smutkiem na to,co diabeł zrobił z człowiekiem, a to dlatego,że ów człowiek mu na to pozwolił.Ja nie jestem po to,by komukolwiek słodzić, broń Boże znieważać.Nie jestem też po to,by wszystko wokół komentować. Są jednak takie chwile,kiedy milczeć mi nie wolno.Jestem po to,byście poznali Chrystusa,ale i przewrotność diabła,jestem dla prawdy.Tak dzisiaj obnażę wam bracia prawdziwą twarz szatana,jego kłamstwo i obłudę. Doskonałym tego przykładem są wskazane panie.Jakie środowisko reprezentują?
Pierwsza z nich tak bardzo pragnie popularności,tak bardzo,że publicznie jest gotowa obrażać nie tylko ludzi i ich wartości,ale nawet samego Boga, czuje się w tym świetnie,ma wrażenie uwielbienia jej osoby, rozpoznawalności,światowości,a gdy wchodzi na scenę przed nią idzie jej pycha.Smutne,bowiem smutny będzie koniec.
Draga z pań jest europosłanką,zagorzałą feministką,która tak mocno utożsamiła się z krową,że doszła do wniosku,iż krowa jest gwałcona „Krowy są gwałcone, żeby zostać zapłodnione, żeby mogły urodzić, żeby mogły dawać mleko. Żadna krowa, tak jak żadna kobieta, nie daje mleka po prostu”, porównując uczucia kobiety do uczuć krowy–skoro krowa rodzi to równie dobrze można by powiedzieć,ŻE KOBIETA SIĘ CIELI . Tym samym ta właśnie feministka obraziła nie tylko wszystkie kobiety świata,ale też każdego człowieka,sprowadzając człowieka do poziomu zwierzęcia,do poziomu bydła.Taka jest właśnie przebiegłość diabła,by urągać człowiekowi,by umniejszyć jego wartość,a raczej by czół się mniejszy niż wszelkie stworzenie,i nie Bogu cześć oddawał,lecz krowie,rybie,drzewu etc.Byli już obrońcy praw psów, kotów,drzew,obrońcy karpia i inni.Teraz mamy obrońców praw bydła. Wkrótce może znajdą się obrońcy praw osiołków, którzy zarzucą Chrystusowi,że męczył osiołka przybywając na jego grzbiecie do Jerozolimy-wcale bym się nie zdziwił,gdyby tak było. Zastanówcie się wy,ci co to sobie bożków tworzycie,zastanówcie się wpierw za kogo Pan Jezus oddał swe życie,za krowę, rybę,czy za człowieka! Nic,co człowiekowi zostało poddane,nie może być nad człowieka wywyższone.Gdy Pan Jezus przybył do Jerozolimy na osiołku,okazał tym w pełni rolę człowieka i osiołka, bowiem tak właśnie Pan Bóg postanowił.Opamiętajcie się, opamiętajcie, albowiem nie macie wiele czasu.Pan Jezus wkrótce przyjdzie i prawda zatriumfuję,znakiem zaś poprzedzającym nadejście Pana będzie PIELGRZYM, który już jest.
Na naszych oczach wypełnia się stare proroctwo o mądrych politykach dla Polski i o zdrajcach,co za granicę będą uciekać.Otwórzcie oczy,zobaczycie. Bywali tacy politycy,co to śluby brali i obrazkami świętymi się osłaniali,a fałszywą wiarą naród swój omamiali.Lecz Boga oszukać się nie da,czyżby o tym zapomnieli.Są też tacy co szczerze Boga w sercu mają,ci bowiem zwyciężają.
Świadectwo: Pamiętacie „pucz”,impas,który trwał i trwał,i wszystko nagle runęło.Dziś mogę to powiedzieć wszystkim,to był Cud Maryjny,wyproszony w Częstochowie przed obliczem Matki,przez rządzących,gdyż Jej wszystko zawierzyli.Spytajcie,jak nie wierzycie. Wiedzcie,że ten co w swym sercu ma prawdziwie Krzyż Chrystusowy zawsze zwycięży,choć dozna wiele-tak jak Pan nasz Jezus Chrystus.Naród zaś,który Konstytucję swą na filarach Prawa Bożego zbuduje,nigdy nie zostanie zawstydzony,nigdy nie zginie.
Różaniec Fatimski 13-ty października

Niech Wam Pan Bóg Błogosławi,Ojciec Syn i Duch Święty

Kamil Stanisław Banasiowski-trzynasty

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.