Dzieci szatana

Niepojęte – zdawać by się mogło, że oto dziedzice królestwa ciemności w rozdwojenie popadli. Pani Senyszyn, dziecko szatana, marionetka diabła, jedna z największych nieprzyjaciół Jezusa Chrystusa zarzuca abp. Markowi Jędraszewskiemu opętanie i ubolewa nad jego nieobecnością na nabożeństwie pokutnym.

” Czy abp Jędraszewski jest opętany i to diabeł nie pozwala mu już po raz kolejny uczestniczyć w nabożeństwie pokutnym za pedofilskie przestępstwa księży? Czy to tylko typowa dla hierarchów buta, bezczelność, poczucie bezkarności i zwyczajne chamstwo? ” – skomentowała na Facebooku Joanna Senyszyn.

Czyżby szatan doznał schizofrenii, jakiegoś rozdwojenia? Nic z tych rzeczy! To jest jedynie zwykła obłuda pani Senyszyn. Jeśli pani Senyszyn chce się przekonać kto z ich dwojga jest prawdziwie opętany niech się uda do Częstochowy i złoży pokłon Chrystusowi przed Obliczem Cudownego Obrazu Matki Bożej.

Szatan podąża za abp. Markiem Jędraszewskim jak cień, bowiem wie on doskonale kim jest ten człowiek. Dziś w Warszawie znów się przeistoczył w małpę bożą mówiąc: „Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego”, „Dymisja Subito”. Czyżby szatan cytujący Pismo Święte nie wiedział, że miłowanie bliźniego to nie to samo co miłowanie grzechu w jaki ów bliźni popadł? To jest właśnie diabelska przewrotność!

Ekscelencjo, Chrystus jest z Ekscelencją i Matka Jego Maryja, ja zaś jestem z modlitwą. Szczęść Boże.

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.