Do siedmiu biskupów Kościoła świętego

Bracia, dałem wam przesłanie od Matki Bożej, dwaj z was otrzymało świadectwo na prawdziwość słów moich,które dała Matka. Niepojęta jest zatwardziałość wasza, pomimo wypełniania się proroctwa na oczach waszych. Zmarnowaliście czas, jaki dostaliście, więc przyszły kary,lecz to dopiero początek.To zaś, co się zbliża przerasta wyobraźnię waszą, lecz to od was zależy bracia co nadejdzie, bowiem to na waszych barkach spoczął ten ciężar i odpowiedzialność za Kościół święty.Ja już niosę ten krzyż. Nie piszę tego po to, by robić wam wyrzuty,lecz w trosce o Kościół Chrystusowy, który ukochałem całym sercem,tak jak Matka nasza.Nie bagatelizujcie słów moich,które pochodzą z Serca Matki naszego Pana, Jezusa Chrystusa.
Chcę abyście wiedzieli bracia, że świat już został osądzony, teraz sądowi podlega Kościół. Nadużyte zostało miłosierdzie Boże,tak powstał grzech przeciw Duchowi Świętemu, który zatwardza serce człowieka.Weźcie ten ciężar na swe barki bracia, tak jak i ja go wziąłem, modlitwy swe ofiarujcie za grzechy popełnione przeciw Duchowi Świętemu. Maj – tylko on wam pozostał, by przebłagać Ojca w niebie.
Jezu,miej miłosierdzie dla Kościoła swego.                                                                                 Matko, przyczyń się za nami.

Niech Wam Pan Bóg błogosławi bracia,Ojciec Syn i Duch Święty

Kamil Stanisław Banasiowski – trzynasty

Adresaci :

Biskup…………………………………………………………………….
Biskup diecezji opolskiej ks.Andrzej Czaja
Biskup diecezji płockiej ks.Piotr Libera
Biskup diecezji warszawsko-praskiej ks.Romuald Kamiński
Biskup diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej ks.Edward Dajczak
Biskup diecezji radomskiej ks.Henryk Tomasik
Arcybiskup diecezji częstochowskiej ks.Wacław Depo

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.