Opętanie diabelskie

Demony przy głosie – Azahiel

Jeśli ktoś koniecznie chce na własne oczy zobaczyć jak wygląda opętanie demoniczne, to niech się wybierze na konwencję wyborczą lub jakiś „Marsz Miłości” – Marsz Pustych Serc Donalda Tuska i totalnej opozycji. Jednak przestrzegam przed tą ciekawością, to duże zagrożenie duchowe, szczególnie dla ludzi „letnich”. Bezpieczniej obejrzeć poniższe nagranie:

Marsz „Miłości” Donalda Tuska i totalnej opozycji w Warszawie w dn. 1 października 2023

A może znajdzie się jeszcze jakieś serce co złoży ofiarną modlitwę za tego człowieka, a może jakieś serce ofiaruje Komunię Świętą w jego intencji, a może znajdą się dwa takie serca, albo trzy, a może więcej? Może ten człowiek dostąpi łaski Boga i dowie się, czym jest prawdziwa wolność w Chrystusie Jezusie. Amen

Powtórzę raz jeszcze, popieranie przez katolika aborcji, dewiacji i tej całej szatańskiej „miłości i tolerancji” to samobójstwo duchowe. Zapalcie swe lampy i czuwajcie, bo Oblubieniec nadchodzi. Będzie ból i zgrzytanie zębów. Co wybierzesz Polsko?!

Jestem gotów Panie Jezu, Boże mój i przyjacielu – ale Ty przecież wiesz.

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

PS. 15 PAŹDZIERNIKA – KOMUNIA ŚWIĘTA OFIAROWANA W INTENCJI OJCZYZNY NASZEJ – POLSKI. Godnie – z czystym sercem, na kolanach i na język.

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.