Oblicza Bestii – fałszywi prorocy

Rafał i Łukasz

Bestia posiada wiele głów i wiele jej twarzy ujrzeć możemy – to twarze fałszywych proroków. I choć twarze te są różne, to organizm jeden.

Rafał i Łukasz, jakże róże są to twarze – lecz organizm jeden. Lepiej byłoby dla nich, gdyby się nigdy nie narodzili.

Pierwszy stracił już swą władzę, bowiem został obnażony. Bluźni on przeciwko Bogu głośno i widowiskowo, jawnie przeciw Kościołowi Świętemu występując. Groźniejszy był jednak w ukryciu, pod osłoną nocy o miłości mówiąc, tolerancji i równości, łupiąc przy tym ludzkie serca, zawłaszczając duszę.

Drugi traci już swą władzę, tylko jeszcze o tym nie wie. Ten groźniejszy jest o wiele, bowiem inne ma metody. Wykorzystał strach człowieka, i EMOCJE, by mu pieczęć swą nałożyć. I nie kupisz, i nie sprzedaż. Niech pojmuje, ten kto może.

A biskupi, całkiem rozum postradali, bowiem Kościół mu oddali, Jasną Górę mu sprzedali, apostołem nazywali. Trzy razy biada, dla tych, co to wszystko uczynili. Ani Hitler, ani Stalin, ani żaden inny człowiek, ani żaden ustrój w Polsce nie zadali Kościołowi takiej rany – jak ten Łukasz, apostołem nazywany.

A cóż mam powiedzieć światu? Tym, co kościoły zamykali. Kiedy trzy razy biada, to dla nich za mało!

WHO – to tułów zwierzęcia.

Warunki naśladowania Jezusa

23 Potem mówił do wszystkich: «Jeśli kto chce iść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech co dnia bierze krzyż swój i niech Mnie naśladuje! 24 Bo kto chce zachować swoje życie, straci je, a kto straci swe życie z mego powodu, ten je zachowa. 25 Bo cóż za korzyść ma człowiek, jeśli cały świat zyska, a siebie zatraci lub szkodę poniesie? 26 Kto się bowiem Mnie i słów moich zawstydzi, tego Syn Człowieczy wstydzić się będzie, gdy przyjdzie w swojej chwale oraz w chwale Ojca i świętych aniołów. 27 Zaprawdę, powiadam wam: Niektórzy z tych, co tu stoją, nie zaznają śmierci, aż ujrzą królestwo Boże». [Łk 9, 23-27]

Oto trwa Sąd nad Kościołem. Gdy dobiegnie końca, ujrzycie Baranka.

13 -ty

P.S. Pamiętacie, co wam kiedyś powiedziałem? Jak rozpoznać fałszywych proroków? Przypominam: Jeśli chcecie wiedzieć, kto na czyich jest usługach, to policzcie mu tych, co od Świętego Kościoła oderwał – liczcie wszystkim, także kapłanom, szczególnie biskupom.

” 15 Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami7. 16 Poznacie ich po ich owocach. ” [Mt 7, 15-16]

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.