Zezwierzęcenie

Zagadka

Co widnieje na poniższym obrazku: człowiek, małpa, a może coś innego?

Podpowiedź: Nie jest to homo sapiens

Odpowiedź: Jest to zezwierzęcony człowiek – lgbt.

Jakie ma prawa ów przedstawiciel tego gatunku, kto będzie reprezentował jego prawa – rzecznik praw człowieka czy może rzecznik praw zwierząt, o którego pan Biedroń tak się mocno dopomina? Trudno powiedzieć, nie jest to takie proste.

Na rzecznika praw zwierząt trzeba znaleźć jakiś światły umysł. Dobrą kandydatką mogła by być pani Jachira – Bób – Hummus – Włoszczyzna. Albo może lepiej pani Spurek, której krowy się żalą, że są dojone i gwałcone. Rzecznik praw zwierząt powinien znać potrzeby zwierząt, ich frustracje, no a przede wszystkim winien znać języki, by zrozumieć krowę gdy ta przyjdzie wylewać swoje żale. Myślę, że pani Spurek to idealna kandydatka na to stanowisko, na pewno też rozumie osobnika wiszącego na balkonie w tęczowych barwach.

Niestety, ale to wcale nie jest śmieszne, lecz tragiczne. Łzy same napływają do oczu gdy się widzi co szatan zrobił z człowiekiem, a człowiek mu na to pozwolił.

Pan prezydent Andrzej Duda miał zupełną rację mówiąc, że lgbt to nie ludzie. Lgbt to diabelska ideologia zezwierzęcająca człowieka. Przedstawiciele tej ideologii są ludźmi, jest to człowiek, człowiek zezwierzęcony. Może obrońcy praw zwierząt nie podadzą mnie do sądu, że ubliżam zwierzętom, a i zwierzęta się na mnie nie obrażą za te słowa.

Homo to nie to samo co Homo sapiens.

Homo sapiens to człowiek prawdziwie rozumny, świadomy swego człowieczeństwa, świadomy swego stwórcy, świadomy Boga. Homo sapiens to człowiek rozumiejący wartości człowieczeństwa, wartości płynące z natury człowieka. To człowiek kreatywny, zaradny, współczujący i szanujący, odróżniający miłość od pożądliwości, miłość od popędu płciowego – tym się różni od zwierzęcia.

Pan Bóg okazał swą łaskawość dopuszczając wszelkie profanacje i bluźnierstwa na ulicach polskich miast, ukazując tym prawdziwe oblicze diabła. Oblicze tego, co w skrytości pod przykrywką tolerancji i miłości deprawował polskie dzieci w szkolnych murach. Patrzcie na tę młodzież, co w paradach uczestniczy – to owoce. Broń się Polsko, broń się, przed zezwierzęceniem, broń się Polsko, przed zagładą.

Pan Bóg okazał Swą łaskawość, w ludzi MĄDROŚĆ Swą wlewając, dał im siłę i odwagę, dał wytrwałość, dał im rozum – Kaja Godek. Bogu chwała i uwielbienie.

Kaja Godek – STOP LGBT- zbierajcie podpisy pod ustawą, podpisujcie się na listach, walczcie o Polskę, walczcie o swoje dzieci, walczcie o swoje wnuki, walczcie o Wiarę i rodzinę. Nie dajcie się zezwierzęcić!!!

Zbiórka podpisów pod obywatelską ustawą StopLGBT rozpoczęta!

Niech wam Pan Bóg błogosławi, Ojciec Syn i Duch Święty – Jedyny Bóg

Kamil Stanisław Banasiowski -13

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.