Zeznanie/Oświadczenie

Prokuratura Okręgowa w Częstochowie

Ja,niżej podpisany Kamil Banasiowski oświadczam,że w dniu 16 czerwca na II Marszu Równości w Częstochowie zostały urażone moje uczucia religijne Art.196KK. Na marszu tym dokonano profanacji Ikony Batki Boskiej Częstochowskiej z Dzieciątkiem Jezus poprzez umieszczenie tęczowej aureoli nad głową Matki Boskiej i Dzieciątka Jezus.Akt ten jest barbarzyństwem,gdyż godzi w samego Jezusa Chrystusa i Jego Matkę Maryję.

Uzasadnienie

Dla mnie jako katolika,Jezus Chrystus jest Bogiem,życiem i zbawieniem,zaś Matka Boża jest również moją Matką.Aureola jest symbolem świętości Boga i wszystkich w Bogu uświęconych.Jest symbolem doskonałości i czystości ciała i ducha. Tęcza,która do niedawna była kojarzona z naturalnym zjawiskiem pogodowym dziś stała się symbolem grzechu i dewiacji.Zatem umieszczenie tęczowej aureoli nad głową Pana Jezusa,Matki Boskiej czy jakiejkolwiek postaci uznanej za świętą jest niedopuszczalne i karygodne gdyż jest to przyobleczenie największej świętości i nieskazitelności w grzechy dewiantów i ich cielesne żądze. Umieszczenie tęczowej aureoli przez środowiska LGBT nad głową Jezusa i Jego Matki Maryi sugeruje ich grzeszność i pozbawia świętości,co jest nieprawdą,o czym zaświadcza Pismo Święte. Nigdy nie zgodzę się na to,by ośmieszano,oczerniano i znieważano moją Matkę Maryję,bo i jakiż to syn pozwoliłby na to,by poniewierano i znieważano jego matkę,w dodatku publicznie. Nigdy nie zgodzę się na to,by poniewierano i znieważano Jezusa Chrystusa,by poniewierano i znieważano Boga.

W związku ze wznowieniem postępowania karnego przez Prokuraturę Okręgową w Częstochowie z Art.196-Obrażanie uczuć religijnych innych osób,uprzejmie proszę o dołączenie mojego zeznania do akt w/w sprawy.

Z poważaniem
Kamil Banasiowski

Drodzy bracia i siostry,zachęcam wszystkich,którzy poczuli się urażeni tęczową aureolą o składanie stosownych zawiadomień do prokuratury lub na komisariatach policji. Nie chodzi bowiem o to,by kogokolwiek karać,bo ci ludzie bardziej potrzebują modlitwy,lecz chodzi o to,by nikt nie czół się bezkarnie. Brońmy naszych wartości,brońmy świętości!!!

Kamil Stanisław Banasiowski-trzynasty

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.