Wojna domowa w Polsce

Wojna domowa

Kilka minut temu byłem mimowolnym świadkiem rozmowy dziadka ze swoim wnuczkiem. Dziadek zapytał wnuczka – co wnuczku, mamy wojnę domową? Dodał przy tym, że takie zdarzenie jak wyłączenie sygnału telewizyjnego miało miejsce 42 lata temu – stan wojenny. Wnuczek zaczął pouczać swojego dziadka odnośnie KRSu i PISu – narracja „Ryżego” i jego tęczowej Koalicji. Dziadek powiedział, że pojedzie bronić Polski, wnuczek zaś odpowiedział: „Ja też pojadę, tylko będę po drugiej stronie!

Rozpłakałem się gdy to usłyszałem. To przerażające, co tęczowa koalicja ośmiu gwiazdek uczyniła z ludźmi, jak zostali ogłupieni, jak strasznie zaślepieni. To efekt odejścia od Boga!

Czy będzie wojna domowa w Polsce? Już jest, albowiem wnuczek stanął przeciwko dziadkowi, ojciec przeciw synowi, syn przeciwko swemu ojcu, a córka w pogardzie ma swą matkę.

Czy będzie rozlew krwi w Polsce, gdzie ojciec do walki z synem na przeciw sobie staną? Nie będzie, bo na to nie pozwolę! Macie jeszcze 3 tygodnie na POKUTĘ, później sprowadzę wielkie trzęsienie ziemi. Wtedy otworzą wam się oczy, gdy ojciec będzie grzebał syna, wnuczek dziadka, matka córkę, a brat brata. Wtedy zrozumiecie, coście uczynili!

Nie jestem panem życia i śmierci, lecz jest nim Ten, który stoi za mną – On będzie wyroki wydawał.

«Ulęknijcie się Boga i dajcie Mu chwałę,
bo godzina sądu Jego nadeszła.
Oddajcie pokłon Temu, co niebo uczynił i ziemię,
i morze, i źródła wód!»

Za trzy tygodnie poproszę o to Boga, a stanie się jak poproszę – i już nie będzie odwrotu. POKUTUJCIE – bo zginiecie! Pokutujcie, za grzechy Kościoła Świętego popełnione przeciwko Duchowi Świętemu. Pokutujcie, bo zginiecie

Tam, gdzie będzie POKUTA, tam Będzie Miłosierdzie Boże, tam zaś, gdzie obłuda będzie królować, tam będzie zgrzytanie zębów, a ból i cierpienie ze śmiercią będą się przeplatać.

„A oto Baranek stojący na górze Syjon”

Ale któż Go dostrzec może – tylko serce z kryształu.

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

PS. Nie dajcie się zwieść nowym tęczowym WIADOMOŚCIOM, wilk przebrał się w owczą skórę licząc na amnezję wierzących Polaków! Jego prawdziwe oblicze to osiem gwiazdek i żądza władzy w obłudzie i zakłamaniu, to podpalanie i bezczeszczenie kościołów, piłowanie katolików i obraza wszystkich świętości – Boga samego, Matki Bożej czy Jana Pawła II. To ojciec kłamstwa i dewiacji – nie dajcie się zwieść! Każdy prawdziwy katolik musi sobie odpowiedzieć w sercu: Czy Antychryst naprawdę może chcieć jego dobra?

Tusk, Kosiniak-Kamysz, Hołownia, Czarzasty i ci wszyscy, którzy dokonali zamachu stanu rękoma Sienkiewicza muszą być pociągnięci do odpowiedzialności karnej i dożywotnio pozbawieni pełnienia funkcji publicznych. Sprawiedliwości musi stać się zadość!

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.