Woda święcona – moc błogosławieństwa

Wielokrotnie już pisałem, jak wielka jest moc błogosławieństwa w Imię Boże (Ojca, Syna, Ducha Świętego), szczególnie to, przez nałożenie rąk kapłana na głowę penitenta. Dziś chcę powiedzieć o mocy sakramentaliów, takich jak woda święcona i egzorcyzmowana sól.

Dla jednych woda święcona jest błogosławieństwem, dla drugich jedynie skupiskiem bakterii. Czemu więc tak bardzo boi się jej szatan? Czy boi się bakterii, czy może raczej błogosławieństwa?

Prawdą jest, że szatan nie znosi wody święconej, bowiem nie znosi błogosławieństwa. Czyją wiec jest zasługą, że w kościołach są suche kropielnice? Na pewno nie Pana Boga! Szatan objął pełnię władzy nad światem, jego główny cel to Kościół Święty, w którym jest Chrystus. Tak wiele kościołów została zamknięta, a sakramenty utrudnione, a niekiedy w ogóle niedostępne. Po części zrealizował szatan swój nikczemny plan przez ręce rządzących i biskupów. Zapomnieli oni bowiem czym jest prawdziwa wiara i ufność Chrystusowi. Dostali oni pięć dni od Boga, by naprawić swoje błędy, lecz w zmarnowanie poszedł czas. Ujrzą więc gniew Pana Boga swego, już go widzą – tak, jak zostało powiedziane. Ze strachu przed złem, Kościół oddał to co dobre, oddał swój oręż przeciw złu, jaki od Boga niegdyś otrzymał, złożył broń i stał się bezbronny.

Całym sercem umiłowałem Kościół Chrystusowy – Święty Kościół Powszechny, albowiem dla niego jestem, tak i Ojczyznę moją Polskę całym swoim sercem miłuję. Tak dziś daję Kościołowi memu i Ojczyźnie mojej nowy, a zarazem stary oręż przeciw szatanowi, albowiem on od początku jest przegrany, a przewrotność jego przeciw niemu stanie.

DO WSZYSTKICH PROBOSZCZÓW

Do was się zwracam bracia moi, co w Chrystusie Jezusie Jesteście. Wyrzućcie z kościołów wszelkie płyny dezynfekujące !!! Przenieście je na zewnątrz, przed wejście do kościoła. Wszystkie kropielnice napełnijcie WODĄ ŚWIĘCONĄ EGZORCYZMOWANĄ !!! Nie zwlekajcie, bo każdy dzień zwłoki to żniwo dla szatana. Nigdy więcej nie pozwólcie odebrać sobie Sakramentów i sakramentaliów, bowiem są to wielkie dary, poprzez które Kościół Święty trwa.

WODA ŚWIĘCONA EGZORCYZMOWANA

Dla szatana , Ministra Szumowskiego i Sanepidu

Szatan zostanie porażony, będzie się manifestował – sami się przekonacie.

Pan Minister i sanepid stracą argumenty, gdyż woda święcona egzorcyzmowana jest mieszaniną dwóch składników: wody i soli, błogosławionych w dwóch odrębnych obrzędach. Jak zapewne wszyscy wiemy, sól jest pogromcą wszelkich bakterii, wirusów i grzybów, a ta egzorcyzmowana (błogosławiona) również szatana.

Niech wam Pan Bóg błogosławi, Ojciec, Syn, Duch Święty – Jedyny Bóg

Kamil Stanisław Banasiowski – trzynasty

P.S. Pamiętajcie, na pierwszym miejscu jest Pan Bóg w Trójcy Jedyny w Najświętszym Sakramencie, miłość i uwielbienie dla Boga. Sakramentalia są pomocą, by trwać przy Bogu, by powracać do Boga.

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.