Warszawski Marsz

Marsz Umarłych

Obłuda i zakłamanie osiągnęły szczyt. Nie dziwcie się, wszak to ostatnie dni tego, co ma władzę nad emocjami. W jednym miejscu został obnażony Polski grzech – zjednoczony. Mogliśmy ujrzeć wszystko, tęczowe flagi, gwiazdki, pioruny, aborcję, eutanazję i wszelakie wynaturzenia. Mogliśmy ujrzeć fałsz, obłudę, zakłamanie i wielką grę na ludzkich EMOCJACH (EMOC). Tusk powołuje się nawet na Boga, wspomina również Matkę Boską w klapie Wałęsy, który „dał plamę” wspominając w swoim wystąpieniu o napaści na Jana Pawła II, zapominając chyba, że tej napaści dokonali właśnie ci, z którymi aktualnie przebywał. Mówiłam wam przecież bracia i siostry, co w Panu naszym Jezusie Chrystusie trwacie, że szatan przybierze na sile na końcu swego panowania. Taka jest właśnie przewrotność diabelska, gdyż obrażając Boga mówi się, że to w imię Boga, że to w imię dobra, że to walka ze złem.

Gdy nadejdzie Sprawiedliwość Boża, wielu z tych ludzi będzie swój wstyd dźwigać, WIELU ZAŚ ZGINIE – już niebawem. Żal mi jest szczególnie Lecha Wałęsy, nie wie co czyni używając Matki Boga do obrażanie Boga. Bluźnierstwem jest bowiem noszenie wizerunku Najświętszej Dziewicy Maryi popierając publicznie aborcję, eutanazję i wszelkie wynaturzenia. Czy udźwignie swój wstyd – nie wiem?! Jedno jest pewne, Lech Wałęsa nie ma prawa do katolickiego pochówku! Wielu lawiruje pomiędzy chrześcijańskimi wartościami a demoniczną propagandą lgbt . Nie można być jednocześnie z Bogiem i przeciwko Bogu! Dotyczy to również Tygrysa.

Dzisiaj mogliśmy usłyszeć wielki tłum krzyczący: Barabasz

Czy znajdą się ci wołający: Jezus? Wierzę, że nie będą milczeć gdy nadejdzie czas.

Ojcze, przyjdź Sprawiedliwość Twoja, przyjdź Królestwo Toje. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.