TV REPUBLIKA – Pietrzak, Król, Jakubiak

MIGRANCI

Na antenie TV Republika zawrzało, gdy znany satyryk Jan Pietrzak wypowiedział się w kontekście przymusowej relokacji migrantów – Oni liczą na to (red. – Niemcy), że Polacy są przygotowani, bo mamy baraki. Mamy baraki dla imigrantów: w Auschwitz, w Majdanku, w Treblince, w Stutthofie. Mamy dużo baraków zbudowanych przez Niemców i tam będziemy zatrzymywać tych imigrantów wpychanych nam nielegalnie przez Niemców – stwierdził satyryk.

W kolejnych dniach na antenie Telewizji Republika oliwy do ognia dolał publicysta Marek Król, broniąc wypowiedzi Jana Pietrzaka mówiąc o czipowaniu i tatuowaniu numerów na przedramieniu nawiązując do niemieckich metod – Na pytanie „co właściwie zrobić” z migrantami, którzy, skierowani do Polski, „wcale nie chcą tu być”, odparł:  – Jest prosty sposób. Należy im założyć czipy, jak się pieskom zakłada, a taniej jest oczywiście numery na lewej ręce wytatuować i wtedy łatwo się ich znajdzie – ironizował. 

Jakby tego było mało w kolejnej rozmowie w Telewizji Republika Poseł Marek Jakubiak stwierdził – Czyli Polska będzie śmietnikiem. Tak jak do nas przywozili tiry niepotrzebnych u siebie odpadów, tak, brzydko porównując, równie niepotrzebnych ludzi do Polski przywiozą.

Dehumanizacja człowieka

Rozległy się gromy, że to dehumanizacja człowieka, posypały się zawiadomienia do prokuratury za tzw. „mowę nienawiści”. Jedną z tych najbardziej oburzonych była o zgrozo Poseł „Bób-Hummus-Włoszczyzna” o inteligencji kurczaka, przez którą nawet mój pies wpada w zakłopotanie i zawstydzenie gdy ją usłyszy.

Muszę przyznać, że panowie Pietrzak, Król i Jakubiak, choć w mocnych słowach, to jednak bardzo trafnie nawiązali do niemieckich metod, które wcale się nie zmieniły. Ci panowie nikogo nie obrazili, a jedynie wyartykułowali postawę Niemiec. Niemcy mają w genach uznawanie siebie za nadludzi, traktując innych jak psy które trzeba tresować, a te które są niesforne spacyfikować lub zneutralizować. Ludobójcy, którzy są wzorem dla świata w odczłowieczaniu dziś narzucają wszystkim swą „nieskazitelną moralność”, próbując sobie wszystkich podporządkować – jak zawsze.

Polacy, gdy zapraszają do siebie gości, to przyjmują ich w swym domu, często oddając im swój pokój, a nawet łóżko. Niemcy gdy zaprosili gości, to kwaterują ich w obozach, nawet w tych, w których dokonywali ludobójstwa – niemieckie geny. Jeżeli więc ja, zapraszam do siebie gości, to ich goszczę, nie w piwnicy czy w zasiekach, lecz w swym domu. Nie żądam też od moich sąsiadów, by moi goście u nich spali, nie żądam też, by ich utrzymywali – bo to moi goście. Ci zaś, którym moja gościnność nie odpowiada, zawsze mogą wrócić do siebie – nie zatrzymuje. Tych zaś, którzy podpalą mi dom i będą gwałcić domowników – poćwiartuję.

Pakiet solidarnościowy i przymusowa relokacja – Czy można się solidaryzować w głupocie i odczłowieczaniu? Przenigdy! Niemcy bowiem to niechlubny wzór dla świata – w odczłowieczaniu.

Jednak nie tylko Niemcy jako Państwo są przykładem odczłowieczania, bo to sam człowiek jako jednostka zapragnął się zdehumanizować zachowując się jak zwierzę, a nawet być zwierzęciem, co możemy dziś obserwować niemal na każdym kroku ( szczekający ludzie-psy przy niemieckim dworcu, kuwety w toaletach itd.). Człowiek sięgnął już samego dna, nie tylko dlatego że ma siebie za zwierzę, lecz dlatego, że zachowuje się gorzej niż zwierzę. Zaprawdę, dziś zwierzęta patrząc na człowieka wpadają w zawstydzenie!

Najlepszym przykładem jest człekokształtne zwierzę zasiadając w Europarlamencie co się wabi Sylwia Spurek. Wszak jak sama publicznie stwierdziła – jest zwierzęciem! Nie wiem tylko z jakiego gatunku się wywodzi, bo nie powiedziała, lecz nie wydaje mi się by były to orangutany, szympansy, pawiany czy goryle, które widywałem o ogrodach zoologicznych. Wiem jedynie, że należy do gatunku roślinożernych. Nie wiem też, kto zostanie wezwany gdy na przykład zasłabnie – pogotowie ratunkowe czy Animals. No i jak będzie wyglądał jej pochówek – cmentarz dla zwierząt czy utylizacja?

Dziś jest wielki nacisk w UE na to, by tych wszystkich czujących się jak zwierzę traktować jak zwierzę, czy cokolwiek innego – tak jak się czują. Skłaniając się ku tym zaleceniom, tak właśnie czynię. Nie wiem tylko jak mam traktować wyborców, których reprezentują zwierzęta.

Dzisiaj jest mowa o szacunku do każdego, pytanie tylko, jak można szanować kogoś, kto sam siebie nie szanuje i uwłacza człowieczeństwu?!

Wielokrotnie ostrzegałem, że celem szatana jest zrównanie człowieka ze zwierzęciem po to, by w konsekwencji wywyższyć zwierzę nad człowieka. To się właśnie stało! A stało się tak, bo człowiek porzucił Boga, i sam stał się bogiem. To koniec człowieczeństwa! To koniec cywilizacji! Świat jest już stracony – już nie ma ratunku! Świat ujrzy gniew Boga jakiego jeszcze nie widział. Ja zaś nie jestem dla świata, tylko dla Kościoła – Świętego Kościoła. Dlatego wciąż jeszcze wołam: POKUTUJCIE!, a żyć będziecie.

Migranci, których dziś widzimy to jedna z Bestii w Apokalipsie św. Jana, która wyszła w morze. To bezbożny człowiek niosący chaos i zagładę. Ostrzegałem, już wiele lat temu – na próżno.

Miłosierdzie – dziś wszyscy mówią tylko o miłosierdziu, a raczej pseudo miłosierdziu, zapominając zupełnie o sprawiedliwości i karach – wielkim gniewie Boga. Miłosierdzie jest tam, gdzie jest skruszone serce, tam gdzie jest żal i pokuta.

I jeszcze jedno, wielu dziś się zastanawia – czy wojna na Ukrainie i Bliskim Wschodzie się rozleje? Powiem wam, wszak wiem, bo widziałem wiele lat temu – wszystko będzie w książce, wystarczy mieć rozum: ŚWIADECTWO – To, co było. To, co jest. To, co będzie. W niej będzie wszystko, aż do skończenia świata. A wojny, to jest nic w porównaniu z tym, co przyjdzie z góry – również w książce.

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

«Ulęknijcie się Boga i dajcie Mu chwałę,
bo godzina sądu Jego nadeszła.
Oddajcie pokłon Temu, co niebo uczynił i ziemię,
i morze, i źródła wód!»

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.