Trzęsienie Ziemi w Polsce?

Trzęsienie ziemi w północnej Polsce? Duńczycy alarmują

Trzęsienie ziemi w północnej Polsce. Wstrząs o magnitudzie 2,3 dotkliwie odczuli mieszkańcy Bornholmu 13 maja po południu – informują duńskie media.

Według ekspertów, epicentrum znajdowało się w północnej części naszego kraju, około 150 kilometrów od wyspy – podaje Polsat News.

Ostrzeżenie z 27 kwietnia 2023:

Pokutujcie, bo zginiecie!

Ci, co dziś plują na Jana Pawła II będą bardzo zawstydzeni. Czy zdołają swój wstyd unieść – tego nie wiem. Jan Paweł II dzisiaj wszystkich kolejny już raz ostrzega, szczególnie Polskę, a czyni to z miłości, czyni to przez moje usta mówiąc: Nawracajcie się, pokutujcie, bo nadchodzi gniew Boży, a gniew Boży jest wielki. Jezus Chrystus to potwierdził.

Zrozumiejcie, jeśli nie podejmiecie Wielkiej Pokuty natychmiast, będziecie grzebać swoje dzieci. Jak mam was przekonać, skoro tyle już dałem świadectw, tyle ostrzeżeń, a niemal wszystkie są w archiwum tej strony i rękach biskupów. Niepojęta jest zatwardziałość wasza. Cóż was przekonać może, trzęsienie ziemi w Polsce, czy może w Rosji? Czy jeśli tak, to uwierzycie? Bo jeśli tak, to przyjdzie, by wiarę waszą wzmocnić! Amen [Bądź wola Twoja]

Pokutujcie, bo zginiecie! Nastaje nowy rozdział: A oto Baranek stojący na górze Syjon… Mój zaś się kończy. (Archiwum tej strony: Jan Paweł II – błogosławieństwo)

Zapytanie – 14 maja 2023

Czy to wystarczy, by wiara wasza wzrosła – taka informacja o trzęsieniu ziemi w Polsce? Czy też muszą walić się domy i potrzebne są ofiary? Ja nie wiem, lecz Bóg wie. Wedle wiary waszej niech się stanie.

Do biskupów

Ekscelencje, ogłoście Narodową Pokutę, jako zadośćuczynienie za grzechy przeciw Duchowi Świętemu. Jest potrzebna, bardzo potrzebna. Nie zwlekajcie! Maj, to miesiąc Maryjny, Matka pomoże, a Pan Jezus będzie błogosławił, odziejcie się w ciernie – POKUTUJCIE, NIE ZWLEKAJCIE! Uczynicie jak zechcecie – wolna wola.

Polsko, umiłowana ojczyzno moja, uwierz wreszcie, cobyś płakać nie musiała, ani dzieci nie grzebała, lecz radością żyła w Bogu!

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Bogu

13

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.