TĘCZOWA REWOLUCJA

Skrót ostatnich wydarzeń

Sprawa pierwsza

Hiszpanie świętowali koniec karnawału. W kraju odbywają się w związku z tym parady. Organizatorzy jednej z nich postawili na promocję ideologii LGBT. Do sieci trafiły szokujące nagrania. Zdaniem organizatorów, parada „spełniła oczekiwania”. Źródło: niezależna.pl; do rzeczy.pl; tvmn.pl

Ja pytam, czyje oczekiwania zostały spełnione – pedofilów?!

Tego chcesz Polsko? Wołam, brońcie swoje dzieci przed tą tęczową zarazą, co i ciało, i duszę zabija! LGBT to imię Antychrysta, to największa organizacja terrorystyczna w dziejach ludzkości. Nie daj się Polsko! To już ostatnia walka z szatanem, walka o rodzinę – BOŻĄ RODZINĘ. To ostatnia walka przed powtórnym przyjściem Chrystusa. Ten rok będzie wyjątkowy – bardzo bolesny i tragiczny dla wielu – bądźcie gotowi.

Sprawa druga

W zawłaszczonej przez barbarzyńców Telewizji Polskiej już chyba nie ma dnia bez promocji tęczowej ideologi śmierci. W niedzielę 11 lutego program „Gość Wieczoru” w TVP Info rozpoczął się przeprosinami. Prowadzący audycję Wojciech Szeląg powitał gości, którymi byli, a jakże, tęczowi terroryści LGBT – z obrzydzenia nie wymienię ich nazwisk. Szeląg oznajmił, że „najpierw powinny paść trzy zdania”:

„Przez długie lata w Polsce pod adresem wielu osób padały haniebne słowa, tylko dlatego, że osoby te postanowiły same decydować o tym, za kogo się uważają i kogo kochają. Osoby LGBT+ to nie ideologia, a ludzie. Konkretne imiona, twarze, bliscy i przyjaciele.” – Wojciech Szeląg

– Wszystkie te osoby powinny usłyszeć słowo „przepraszam” właśnie z tego miejsca – i przeprosił zwracając się do swoich tęczowych gości, których nazwisk przez obrzydzenie nie wymienię. (Europa wzruszona na te słowa, zalała się złami.)

Panie Szeląg, przepraszać to pan sobie możesz za siebie, nic mnie to nie obchodzi co pan robisz w domu, tak jak nie obchodzą mnie pańskie preferencje, bylebyś pan z tym na ulice nie wychodził i nie demoralizował społeczeństwa, w szczególności dzieci. Jeszcze raz powtórzę, LGBT to nie ludzie, prezydent miał rację. Lgbt to imię Antychrysta wyrażające ideologię śmierci, a ludzie zebrani pod tym imieniem to ludzie umarli. To koniec cywilizacji, to koniec człowieka. Taki jest finał, gdy człowiek zamieni Boga na fantazje erotyczne czyniąc to, co się nie godzi, to, co zostało poczytane za zboczenie.

Sprawa trzecia

Ksiądz o budowie Centralnego Portu Komunikacyjnego (CPK)

Znany z udzielania się na platformie X ks. Daniel Wachowiak jest gotów iść nawet z przeciwnikiem Chrystusa, byleby tylko zrealizować ludzkie zamysły.

Wyobrażam sobie manifestację TAK dla CPK, w której pójdą ludzie z niemal wszystkich grup reprezentujących Naród. To wydarzenie, w którym jest możliwe to, że będąc w sutannie szedłbym obok osób niosących flagę lgbt. TAK dla CPK! – pisze ks. Daniel Wachowiak.

Jestem ciekaw, czy szpilki i makijaż też wchodzą w rachubę?

TAK dla CPK, lecz nie za wszelką cenę, nie za cenę Chrystusa.

Sprawa czwarta

W Środę Popielcową tęczowe posłanki urządziły sobie w Sejmie RP tańce godowe (taniec wolności – władzy nad ciałem). Mniemam, że to z szacunku do katolików, przecież tyle mówią szacunku, o uczuciach itd.

Do sprawy odniósł się już wspomniany przeze mnie ks. Wachowiak

„Musiały w Popielec zatańczyć w Sejmie. A jak. Wyszło mało atrakcyjnie, a ze strony duchowej dała o sobie znać mroczna strona ich wnętrz. Cóż. Świat metafizyczny nie znosi próżni. Jak nie służenie Duchowi Świętemu, to trzeba głupio i banalnie” – stwierdził ks. Daniel Wachowiak.

Tak drogi księże, słuszna uwaga, to kobiety pogrążone w mroku, w wielkich ciemnościach. Cóż.

Ojcze w niebie, Boże, przyjdź sprawiedliwość Twoja, przez Chrystusa, Pana naszego – niech się stanie.

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Kamil Stanisław Banasiowski – 13

Ps. Kto przeczyta tę książkę, ten się dowie, co go czeka: ŚWIADECTWO – To, co było. To, co jest. To, co będzie.

ŚWIADECTWO, rozdział 6. – Antychryst:

Imię antychrysta to LGBT, a serce jego na Południu jest złożone, na piedestale, na oczach świata. LGBT – ideologia gender, ideologia śmierci rozlana na świat cały. Bluźni przeciw Bogu pod same niebiosa, zezwierzęca człowieka, deprawuje i demoralizuje, odczłowiecza, z grzechu czyni „miłość”, rozum zamienia na instynkt, uderza w rodzinę,rodzicielstwo i macierzyństwo, uderza w istotę ludzką. Mówi, że […] fragment

Asteroida – rozdział 10: Widziałem pędzącą ku ziemi wielką asteroidę. Patrzyłem na nią z bliska, gdy była jeszcze wśród gwiazd. Następnie uderzyła ona w ziemię z wielkim impetem. Było to ogromne uderzenie, ziemia co prawda nie wypadła z orbity, lecz jakby się trochę przestawiła. Skutek był przerażający, wszyscy ludzie na ziemi […] fragment książki

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.