„Strażnik Nadziei”

POWSTRZYMAĆ WATYKAN!!!

Kosmiczna misja Watykanu

W dniu 10 czerwca 2023 ma zostać wystrzelony na orbitę „Strażnik Nadziei, bo tak właśnie został nazwany nanosatelita Stolicy Apostolskiej, który zaniesie w przestrzeń kosmiczną książkę zainspirowaną COVID-owym błogosławieństwem papieża Franciszka.

Watykański satelita ma zostać wyniesiony na orbitę z terenów Kalifornii. Misja jest realizowana przy współpracy Stolicy Apostolskiej z Politechniką Turyńską oraz Włoską Agencją Kosmiczną.

Watykańska Dykasteria ds. Komunikacji wydała książkę poświęconą papieskiemu błogosławieństwu „Orbi et Urbi” na pustym Placu Świętego Piotra 27 marca 2020, gdy rozpoczynała się pandemia koronawirusa. Książka ma orbitować w przestrzeni kosmicznej wysyłając sygnał radiowy na Ziemię. Ksiądz Lucia Ruiz, autor książki powstałej z udziałem papieża: Chcemy otworzyć drzwi, zaczynając od tego, co Papież Franciszek dał nam tego wieczoru, czyli od wiary i zaufania Jezusowi – zaznaczył duchowny motywując to kosmiczne przedsięwzięcie.

Urządzenie dzięki wyposażeniu w nadajniki radiowe będzie w językach angielskim, włoskim i hiszpańskim emitować nauczanie Franciszka poświęcone nadziei i pokojowi. Może usłyszymy w naszych radiach herezje o Powszechnym Braterstwie bez Chrystusa i o mądrej woli Bożej co to ustanowiła wszystkie religie świata i różnorodność płci (Abu Zabi, luty 2019), gdy będzie przelatywać nad naszymi głowami.

Co papież Franciszek dał nam tego wieczoru na pustym placu św. Piotra?

Wiarę i zaufanie Jezusowi – jak twierdzi autor w swojej motywacji? Niestety, ale tego wieczoru stało się zupełnie odwrotnie. Tego wieczoru Franciszek wyrzekł się wiary i ufności Jezusowi. Tego dnia pobłogosławił Bestii – błogosławiąc pusty plac św. Piotra. Pozamykali kościoły, wyrzucili z nich błogosławioną wodę, bano się nawet Chrystusa w Świętej Hostii ukrytego, wszystkiego się bano, tylko gniewu Bożego się nie bano, tylko grzechu się nie bano. „A Smok dał jej swą moc, swój tron i wielką władzę.” Ap 13

A gdzie była pokuta? Ostrzegałem, już dwa lata wcześniej, tak Watykan, biskupów, jak i świat cały. Gdzie była pokuta? Dzisiaj też ostrzegam!

1 List do Tesaloniczan 5:2-3:

„Sami bowiem dokładnie wiecie, że dzień Pana przyjdzie jak złodziej w nocy. Bo gdy będą mówić: Pokój i bezpieczeństwo – wtedy przyjdzie na nich nagła zguba, jak bóle na kobietę brzemienną, i nie ujdą”.

Księga Daniela 7:2-4:

„Daniel powiedział: Oto co zobaczyłem w swoim widzeniu w nocy: Oto cztery wiatry niebieskie potykały się na wielkim morzu. A cztery wielkie bestie wyszły w morza, jedna różniła się od drugiej. Pierwsza była podobna do lwa i miała orle skrzydła

STRAŻNIK– POSĄG BESTII ZNAJDUJĄCY SIĘ PRZED SIEDZIBĄ ONZ OD 2021 ROKU

„2 Bestia, którą widziałem, podobna była do pantery,
łapy jej – jakby niedźwiedzia,
paszcza jej – jakby paszcza lwa. A Smok dał jej swą moc, swój tron i wielką władzę.”
Ap 13

„Wtedy utwierdzi przymierze z wieloma na jeden tydzień; Ale w środku tygodnia położy kres ofiarom krwawym i ofiarom z pokarmów. Na skrzydle zaś świątyni będzie ohyda ziejąca pustką i przetrwa aż do końca, do czasu ustalonego na spustoszenie”. – Daniel 9:27

Dziś to Rosja przewodzi ONZ – bestia druga, której serce niczym księżyc w pełni na południu świeci – w Rzymie

Ostrzeżenie

Jeżeli papież pobłogosławi Bestii drugiej, tak jak pobłogosławił Bestii pierwszej, na świat sprowadzi zagładę – będzie przeklęty po wszystkie czasy, będą go przeklinać wszyscy mieszkańcy ziemi . Czas tego (Smoka), który został spuszczony z uwięzi na ziemię w dniu 1 stycznia 2020, skończy się wraz z upływem czerwca tego roku – lecz skutki pozostaną. Jeżeli więc papież 10 dnia czerwca po raz kolejny pobłogosławi Bestii w czasie jej panowania – zaprawdę, nie chcielibyście wiedzieć co nadejdzie.

NIE DZIWCIE SIĘ, ŻE SATELITA WATYKANU NOSI TĘ SAMĄ NAZWĘ CO BESTIA PRZED SIEDZIBĄ ONZ, WSZAK TO TEN SAM DUCH „STRAŻNIK” – duch fałszu i zakłamania. To strażnik grzechu!

Jeśli papież naprawdę chce dobra dla Świętego Kościoła i całej ludzkości niech wyśle na orbitę tylko jedno przesłanie: CREDO, a błogosławić mu będą narody.

TAK CAŁY ŚWIAT USŁYSZY PRAWDĘ – CREDO, A PRAWDA GO WYZWOLI

Módlcie się i pokutujcie, puki jeszcze możecie.

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Bogu

Kamil Stanisław Banasiowski

PS. Niebawem premiera mojej drugiej książki: ŚWIADECTWO – To co było. To co jest. To co będzie. Wyjawię w niej całą prawdę o pandemii, Antychryście, niemal wszystkie tajemnice i proroctwa – z woli Bożej. Jednak zanim to się stanie, część z nich może się wypełnić. Dlatego ostrzegam dziś – publicznie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.