Ściśle tajne

UWAGA!

W najbliższym czasie możemy się spodziewać prób oskarżania śp. Mateusza Sitka, żołnierza zamordowanego przez nielegalnego migranta na polsko-białoruskiej granicy. Różnego typu oskarżenia, dwuznaczne twierdzenia i wypowiedzi sformułowane pod adresem śp. mundurowego mogą być kierowane i rozpowszechniane przez Koalicję 13 grudnia lub przychylne im osoby. Dziś już usłyszałem, że to wina zmarłego żołnierza. Taka informacja wyszła od osoby związanej z obecną władzą, z Warszawy.

Nie dajcie się nabrać! Nie pozwólcie, by z polskiego bohatera zrobiono nieudacznika, niedoświadczonego i niedoszkolonego. Taka narracja zaczyna się po cichu sączyć – JUŻ JĄ SŁYSZYCIE. Wiem, że wkrótce będą chcieli obarczyć winą tego żołnierza, tak jak winą za śmierć prezydenta Lecha Kaczyńskiego obarczyli – śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Najpierw pogrzeb z honorami, potem obrzucanie błotem. Nie zdziwcie się więc kiedy usłyszycie, że ten żołnierz sam jest sobie winien, bo był nieostrożny, albo sprowokował, bo nie doświadczony, bo nie wyszkolony, bo popełnił jakiś błąd.

Nie dajcie się zwieść!

Kamil Stanisław Banasiowski 13

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Ps. Prześcigają się w kondolencjach obłudnicy, ci, co szkalowali polskich żołnierzy wyzywając ich od psów, śmieci, morderców, bezmózgich maszyn do zabijania, etc. Tak działa szatan – Kurdej Barbara

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.