PREZYDENT

Skrócona kadencja Andrzeja Dudy? „Nie wchodzi w grę”

Jak załatwić prezydenta?

Wielu dwoi się i troi jak się pozbyć prezydenta, robią burzę mózgów szukając kruczków prawnych.

Na portalu onet.pl czytamy – politolog UKSW podkreśla, że raczej chodzi o normalną kadencję prezydenta, bo nie wierzy, by pomimo różnych pojawiających się głosów komukolwiek udało się skrócić czas prezydentury Andrzeja Dudy.

– W konstytucji są oczywiście przewidziane różne opcje, ale moim zdaniem żadna z nich nie wchodzi w grę. Ani prezydent Duda nie umiera, ani nie można by orzec, że jest trwale niezdolny do sprawowania urzędu, ani nie sądzę, by dało się go postawić przed Trybunałem Stanu. To robi Zgromadzenie Narodowe większością 2/3, więc mówimy o najwyższej możliwej kwalifikowanej większości. Na nią nie ma szansy – uważa.”

Moi drodzy, nie doceniacie zdolności, doświadczenia i determinacji Donalda Tuska! Wystarczy wysłać prezydenta innym samolotem, wtedy wieża kontroli lotów lub jakaś „zabłąkana” rakieta dopełni dzieła, a pan marszałek Hołownia zrealizuje swoje mrzonki o prezydenturze. Niemożliwe?

Jednak może się okazać, że sam Bóg wymierzy sprawiedliwość – za in vitro i Chanukę – POKUTUJCIE, bo wielki ból zstąpi na Polskę! Macie tydzień!

Kamil Stanisław Banasiowski -13

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Ps. Czerwone pająki – Dziś na antenie telewizji „silnych ludzi” (TVP INFO) gość redaktora Czyża, pan Ryszard Kalisz przekonywał m.in. o tym, że prawo europejskie to jak (red. – 10 przykazań), a brak pieniędzy (KPO) dla Polski było spowodowane brakiem praworządności w Polsce.

Panie Kalisz, przestań pan już opowiadać o jakiejś praworządności i robić z Polaków większych idiotów niż są, bo pański kumpel z „tęczowej brygady” Leszek Miller na antenie Polsatu bez żadnego choćby najmniejszego zażenowania wyznał, że ( red. – Polacy to idioci}, a jedynym, jak to ujął „kamieniem węgielnym” było obalenie rządu PISu i Zjednoczonej Prawicy. Przecież wszyscy już wiemy, że znaczna część Polaków to pożyteczni idioci, więc nie ma co tego jeszcze dalej drążyć. Bo czyż nie idiota, czy zupełny ślepiec mógł w to wszystko uwierzyć? Bo czyż nie idiota może zamienić wartości chrześcijańskie na tęczową ideologię, tak i flagę? Czyż nie idiota może oddać Krzyż za tęczowa mamonę? Jednak człowiek, bez względu na swą wiarę, ślepotę czy głuchotę, który kolaboruje z obcymi państwami by obalić pro narodowy, demokratycznie wybrany rząd we własnej Ojczyźnie zasługuje tylko na jedno – na „szubienicę”!

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.