Prawda

PRAWDA

Jeden kapłan zadał mi bardzo mądre pytanie odnosząc się do pandemii koronawirusa. Zapytał on bowiem: Skoro pandemia została wywołana przez człowieka, to gdzie są winni?! Jeśli są to kary Boże, to gdzie jest pokuta?!

Jest pandemia, a winnych brak, nie ma też pokuty. Jest za to atak na Kościół i rozgrzane do czerwoności EMOCJE, strach, przerażenie i totalny obłęd – jedno wielkie opętanie.

Chcę, aby wszyscy wiedzieli, że każdy noszący maseczkę, przyłbicę lub w jakikolwiek sposób zakrywa twarz z powodu pandemicznych obostrzeń oddaje pokłon szatanowi (nie dotyczy to zawodów gdzie np. maseczki i przyłbice były stosowane wcześniej jako środki bezpieczeństwa).

Imię tego, któremu dziś cały świat oddaje pokłon to EMOC – on władzę nad emocjami posiadł i takie przybrał imię. Ostrzegałem już przed nim w 2019r.w mojej książce „Świadectwa Boga i diabła”, którą wszyscy mogą przeczytać za darmo na tej stronie. Oto fragment:

List do trzech kapłanów – Wkrótce ten, o którym mówiłem, który był na uwięzi, zostanie z uwięzi spuszczony a wasze oczy ujrzą jego potęgę. […]. A imię tego, którego widziałem na uwięzi, to […] EMOC (emocje), albowiem posiądzie pełną władzę nad emocjami. Lecz najpierw przyjdzie do mnie, bo pierwszy z ludzi widziałem jego i jego potęgę, i został upokorzony przez to. Co będzie, nie wiem, Bóg to wie, a święta jest wola Boża.

Tak też się stało, wpierw przyszedł do mnie, a stało się to 1 stycznia 2020, to był potężny atak, trafiłem do szpitala. Co prawda byłem już wcześniej atakowany przez podległe mu demony, lecz 1 stycznia był osobiście, albowiem dostał wolność i władzę. Żyję z woli Bożej, dla Kościoła Świętego.

Imię bestii to EMOC, liczba bestii to 666 – liczba to bowiem człowieka. Liczba człowieka to 36,6 – stała temperatura ciała człowieka (dlatego wszędzie mierzą temperaturę).

Jak to możliwe, że 666 to tyle samo co 36,6? Tu potrzebna mądrość, kto jest mądry niechaj policzy – jak pisze św.Jan.

Przez niemal dwa tysiące lat nie znalazł się taki mądry coby to policzył, ja również nie jestem taki mądry, dlatego zapytałem o to Boga samego (Ducha Świętego). Wcześniej pytałem o liczbę człowieka.

Imię bestii i jej liczba
18 Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.
” Ap13

Imię bestii to EMOCEMOCJE, wywołane strachem i przerażeniem. Ten, który zastał spuszczony wielką władzę nad emocjami posiadł – takie też przybrał imię. Nadstawcie uszy i słuchajcie. Ile razy dziennie słyszycie słowo EMOCJE ?

Znamię bestii to przyłbice, maseczki (zakrywanie twarzy), termometr (pomiar temp.), eksperymentalne szczepionki, bransoletki (Paragwaj, Izrael), zielone paszporty… Nie wykluczone, że wkrótce to właśnie bransoletki zastąpią zielone paszporty.

Liczba imienia bestii to 36,6 – stała temp. ciała człowieka.

Matematyka

Mądrość Boża i rozum ludzki

18 Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.
” Ap13

Liczba bestii 666 (liczba to człowieka)

Liczba imienia jego to liczba 36,6

Św. Jan kazał przeliczyć, więc liczymy:

Mamy dwie liczby 666 i 36,6 (liczba bestii i liczba człowieka), wszak to ta sama liczba.

Zapiszmy liczbę bestii, tak jak jest zapisana liczba człowieka tj. 66,6

Końcówkę po przecinku mamy taką samą, zatem pozostaje niezmienna.

Teraz liczymy pierwszą część liczby bestii (kolejność wykonywania działań), która jest różnicą tj. „66”:

6 razy 6 = 36

Zatem pierwsza część liczby bestii to 36, druga po przecinku to 6

Zatem liczbą bestii jest 36,6 – liczba to człowieka: temperatura ciała człowieka

,,16 9 I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni,
wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło”
Ap13

17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Ap13

Czoło oznacza przód, twarz lub dosłownie czoło (przyłbice na czole)

WHO – to jest tułów zwierzęcia

Spróbujcie wejść do sklepu bez maseczki, albo nie wyraźcie zgody na pomiar temperatury przy wejściu do zakładu pracy!!! Ja gdy odmówiłem to nie zostałem wpuszczony, tak stałem się bezrobotnym. Ale co się dziwić, wszak nawet w kościele przed Chrystusem bestia jest wywyższana. Chrystus z kościoła jest wyrzucany, tak jak woda święcona. Uczynili to sami biskupi pod przewodnictwem barbarzyńcy Gądeckiego i pseudo ewangelistów Mateusza i Łukasza (5 osób, Komunia na rękę, Msze święte zdalne (telewizja, internet), suche kropielnice). Barbarzyństwo przyszło z góry, od samych hierarchów. Słusznie mówią niektórzy kapłani, że kiedy ludy i narody stawały w obliczu epidemii czy jakiś katastrof zbierali się w kościołach, na ulicach, modlili się i pokutowali. Tak dostawali wybawienie, stąd te wszystkie przydrożne kapliczki, właśnie z wdzięczności, w podziękowaniu za otrzymane łaski. A co nasi Ekscelencje zrobili w obliczu tej epidemii? Nie tylko uwiązali sobie samym kamień u szyi, ale skazali za zagładę wiele, wiele dusz. Cóż teraz uczynią, pójdą w ślady Judasza Iskarioty i założą sobie pętle na szyję, czy też do końca swoich dni będą rozprawiać o tym co powiedzą Bogu?

Oto przykład emocji i maseczkowego obłędu:

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-04-18/bojka-w-kauflandzie-nie-mial-maseczki-uderzyl-kobiete-prosto-w-twarz/

Arcybiskupie Gądecki, co Ekscelencja powie Bogu?!

Jeszcze nie wierzycie, zapytajcie sprzedawczyka franciszka, albo kilku polskich biskupów, poproście ich, niech wam powiedzą, co im napisałem w 2018r., czy nie wiedzieli. Proszę, zapytajcie choćby abp. Wacława Depo, czy nie wiedział?! Mieli napisane co przyjdzie, mieli też napisane co zrobić by nie przyszło. Wszystko odrzucili !!! Odrzucili Chrystusowy Krzyż. Zapytajcie ich o to, proszę, zapytajcie ich co się nie wypełniło z tego co im powiedziałem.

Powiadam wam, nie stawajcie przed Chrystusem z zasłoniętą twarzą, nie przyjmujcie Komunii Świętej na rękę i na stojąco – na kolana przed Chrystusem, zróbcie wszystko, by woda święcona powróciła do kościołów. Kościół to dom Boży, pamiętajcie o tym! Dyspensa od niedzielnej MSZY ŚWIĘTEJ to zbiorowe samobójstwo, a nawet zabójstwo. Pod pozorem odpowiedzialności i miłości do bliźniego zabijają wasze dusze. Nie dajcie się ogłupić, trwajcie przy Chrystusie, to w Nim jest życie. Rządzący waszych dusz nie wykupią, nie wykupi ich pseudo ewangelista i jego opętany doradca Horban czy gwiazdor Sutkowski.

To nie jest teoria spiskowa. Musiałem wam powiedzieć, teraz już nie macie usprawiedliwienia – bo wam powiedziałem.

Ostrzegałem was bracia przecież w książce w 2019r., byście od świętego Kościoła nigdy nie odeszli, choćby nie wiem co, bowiem w nim jest Chrystus i w nim będzie do końca, niezależnie co jeszcze uczyni barbarzyńca Gądecki i jego szatańskie towarzystwo.

Wyrok został wydany, wkrótce ziemia będzie zalana, nie pomogą wam maseczki. Módlcie się i pokutujcie, by Polska została zachowana, przynajmniej w części.

Dziś łaski mogą przyjść tylko przez Niepokalane Serce Maryi, za Jej przyczyną. TESTAMENT.

Dawno już powiedziałem, że wirusa można pokonać PRĄDEM ELEKTRYCZNYM – krótkie impulsy elektryczne o napięciu ok. 40-50V (napięcie bezpieczne) o niskim natężeniu. Wystarczy zasilacz (transformator) i zwykła bateria (odwrotność działania). To taki prezent od Matki Bożej na poparcie moich słów – sprawdźcie w laboratoriach, nie róbcie tego w domu, wystarczy kawałek blaszki, materiał zakaźny i ok. 3-5 impulsów na dobę (powinno wystarczyć). W przypadków organizmów żywych impulsy (wyładowanie) powinny przebiegać punktowo w odległych od serca częściach ciała (palce u rąk), by obwód zamykał się na palcu (impuls) nie przechodząc przez serce. Uwaga na rozruszniki serca. Zbyt duża liczba impulsów może wywołać kołatania serca.Działanie impulsów może być skuteczne w początkowej fazie lub zapobiegawczo nie dłużej niż miesiąc. Impulsy elektryczne niszczą wirusa lecz nie cofają skutków wywołanych przez wirusa, nie jest to lek, a raczej forma skutecznej witaminy – sprawdźcie w laboratoriach, to niewielki koszt, nie potrzeba też wielu badań i czasu, no chyba że biznes szczepionkowo-maseczkowy jest priorytetem. Nie jest to czymś nowym, podobnie niszczone są wirusy w lukach balastowych na statkach. W medycynie prąd jest wykorzystywany od dawna, choćby przy defibrylacji jak i wielu zabiegach terapeutycznych.

Oczekujcie na Chrystusa, przybędzie, już niedługo, bądźcie cierpliwi, widziałem Jego przyjście. Błogosławieni, którzy wytrwają do końca.

To nie jest już walka o ciało, jest to walka o duszę. Błogosławieni, którzy umierają w Panu.

Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu – Jedynemu Bogu

Wkrótce o czerwonych pelerynach, szatańskiej sekcie suspendowanego księdza Natanka, niosącej ogromne zagrożenie dla ludzi wierzących .

Kamil Stanisław Banasiowski -13

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.