„Po owocach ich poznacie”

Owoce papieża Franciszka

Na owoce Fiducia supplicans nie trzeba było długo czekać.

W kościele pw. św. Pawła w Lexington USA ksiądz w tęczowej stule udzielił błogosławieństwa dwóm kobietom. Żyją w związku cywilnym od 22 lat. Błogosławieństwa udzielono w kościele, przed ołtarzem. Parafia podała, jakoby wszystko odbyło się w zgodzie z Fiducia supplicans” Źródło: Pch24; LifeSiteNews.com

Błogosławieństwo grzechowi w świątyni przed ołtarzem, ksiądz z tęczową stułą, jak widać był i fotograf. Nie podano tylko liczby zaproszonych gości.

To już nie jest świątynia Boga, lecz szatana, dlatego w proch się obróci!

Ojcze, niech ta świątynia w proch się obróci! Przez Chrystusa, Syna Twego Jednorodzonego, Pana naszego – Niech się stanie – proszę, bardzo Cię proszę Ojcze! Bądź wola Twoja. 13

(Screenshot/St. Paul Catholic Church, Lexington KY)

List do Rzymian

„24 Dlatego wydał ich Bóg poprzez pożądania ich serc na łup nieczystości, tak iż dopuszczali się bezczeszczenia własnych ciał. 25 Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen. 26 Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. 27 Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. 28 A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi.” (R 1, 24-28)

32 Oni to, mimo że dobrze znają wyrok Boży, iż ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci, nie tylko je popełniają, ale nadto chwalą tych, którzy to czynią. (R 1,32)

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu – Jedynemu Prawdziwemu Bogu

Ten wpis został opublikowany w kategorii LIST OTWARTY i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.